فال هفتگی: 20 نوامبر تا 26 نوامبر 2022

محور پولی شما محور این ماه است. از یک طرف، منابع شخصی و درآمد شما ممکن است جهت را تغییر دهد. در مقابل، فرصت‌ها از طریق دیگران از طریق مخاطبین، یک ایمیل غافلگیرکننده یا یک جلسه تصادفی اتفاقی به دست می‌آیند. در این مدت یک ارتباط عمیق امکان پذیر است، و اگر در خلق و خوی هستید، با یک فرد رابطهی سر و صدا کنید! از آنجایی که چهارشنبه ماه نو است، چرا با یک دسته از خودکارهای رنگ آمیزی ننشینید و ایده های خود را روی یک تابلوی چشم انداز ترسیم نکنید. یک لیست رنگارنگ بنویسید، تصاویر زیبا یا حتی کولاژ را با کاغذ یا کارت رنگی برش دهید. زمانی که طول می کشد تا شاهکار تجلی خود را بسازید، به ذهن شما اجازه می دهد تا درهایی را به سوی ناخودآگاه باز کند، پس با جریان حرکت کنید.منبع

ثور

برج حمل

برای کشف طالع بینی ماهانه خود و آنچه برای علامت شما در هفته از 20 نوامبر تا 26 نوامبر 2022 وجود دارد، بخوانید.

چند هفته آینده نشانه شما را با مازاد بر بدن روشن می کند، و همه ما می دانیم که روشن کردن شما کار زیادی لازم نیست. اگر در آن زمان ایده خوبی به نظر می رسد، خوب، شاید اینطور باشد، اما به آن فکر کنید، تا بیشترین بهره را از آن ببرید. به احتمال زیاد به شما رأی داده می شود که ابتدا بسته حقوقی تعطیلات را منفجر کنید، بنابراین برای خود بودجه تعیین کنید و فهرستی را در نظر بگیرید. این یک دوره خودجوش برای شماست که سرگرم کننده است و مطمئنا باید از هر ثانیه آن لذت ببرید. به همین دلیل است که به شما یادآوری می کنم که احتیاط را به طور کامل به باد ندهید. چهارشنبه، روز جادویی ماه نو ماهانه شما است، که از قبل برنامه ریزی می کنید. نیت خود را بر روی بزرگترین ذهن خود و ایده یا ماجراجویی در حال گسترش جهان تنظیم کنید. این روز ماهانه ماه جادوی ماه نو شما است، که به آن برنامه ریزی از قبل نیز گفته می شود.

سرگیجه، طالع بینی هفتگی شما اینجاست و فصل کمان است با تمام شکوه و عظمت زین های درخشانش! این علامت در خدمت شادی، یافتن سرگرمی، دوستی و چرخش فلسفی در هر موقعیتی است. راحتی معمولی و فضاهای باز بزرگ را در آغوش بگیرید. #کوستالبزرگ شیک، کسی هست؟ رقابت پذیری را حفظ کنید، اما نه اشتیاق خود را.