فال هفتگی: 2 تا 8 اکتبر 2022

فال هفتگی شما اینجاست. با هفت سیاره در رتروگراد، وقتی عطارد تصمیم می‌گیرد روز یکشنبه رو به رو شود، تسکین شیرینی است. اگر اشتباهات یا موانعی مانند ریزش برگ های پاییزی زندگی شما را پر کرده است، دستانتان را بالا ببرید. من به همان اندازه فکر کردم. از چنگک جمع کنید و پاک کنید. این زمان شما برای شروع حرکت به جلو است. با بازگشت بقیه به مسیر، همه چیز سرعت می گیرد و درست می شود. آنچه را که آموخته اید یا کشف کرده اید بردارید و بر روی برنامه های بلندمدت خود حرکت کنید.

در استراتژی جفت گیری و دوستیابی خود تجدید نظر می کنید؟ منطقه جذاب، خلاقانه و اوقات فراغت شما میزبان قهقرایی عطارد بوده است، و با چرخش مستقیم مرک در روز یکشنبه، وقت آن است که صحبت خود را ادامه دهید. گرد و غبار گیتار را پاک کنید، با مردم به روش قدیمی آشنا شوید، یا کنار کسی باشید که فکر می‌کنید همکاری با او برای کار یا تفریح ​​لذت بخش است – ترجیحاً هر دو! احساس واقعی خود را به اشتراک بگذارید و دریغ نکنید. آنها با صداقت شما محشور خواهند شد و ممکن است فقط متقابل باشند. اگر منظورتان این نباشد، بمباران عشقی وجود ندارد. اگر وقت دارید در مورد عشق های گذشته و اینکه کجا اشتباه کرده اند فکر کنید، تجلیات خود را تثبیت کنید و در نهایت به فصل جدیدی بروید.منبع

برج حمل

طالع بینی هفتگی خود را در زیر بخوانید تا بفهمید چه چیزی برای علامت شما در طول هفته 2 اکتبر تا 8 اکتبر 2022 در انتظار است.

ثور

توجه داشته باشید که آیا GPS داخلی شما چشمک می زند یا مسیرهای اطراف کار و سلامت را تغییر می دهد. عطارد، سیاره ارتباطات، در این منطقه وارونه بوده است و به طور مستقیم در روز یکشنبه حرکت خواهد کرد، و شما نیز باید همینطور. مسیر خود را تنظیم کنید و مسیر خود را به روز کنید تا شما را به اهداف جدید برساند. کار شما باید برای راحتی و همچنین عملکرد مناسب باشد. اگر اینطور نبوده است، تا الان آن را خواهید دانست. علائم را بخوانید و حرکت کنید. اقدامی انجام دهید، چه این یک کار جدید باشد یا محیطی را که قبلاً در آن هستید تغییر دهید. ماه در طول هفته به سمت کامل پیش می‌رود. انرژی، اشتیاق و خلق و خوی می تواند در حداکثر فشار باشد. یک خروجی برای آن پیدا کنید یا انرژی را به طور سازنده ای مهار کنید، همانطور که در نشانه شما از رامالاما رام است.