فال هفتگی: 18 سپتامبر تا 24 سپتامبر 2022

ثور

برج حمل

وقت آن است که فضای کاری خود را تازه کنید زیرا اصل خورشیدی آن را در فصل Libra روشن می کند. اگر الهه عشق و زیبایی از آنجا می گذشت چه فضایی را برای او آماده می کردید؟ اگر می‌دانید که می‌توانید با تلاش انجام دهید، اما آن را به انجام کار، صرفه‌جویی در هزینه یا زمان هدایت کرده‌اید، این یک قانون کاربردی است. تلاشی که اکنون انجام می دهید نتیجه خواهد داد، پس ادامه دهید و آن را کاربردی و شگفت انگیز کنید. به سراغ سبک، وزش، بدون شلوغی بروید و در صورت امکان آثار هنری یا وسایل مسی/رزگلد را اضافه کنید. تمرکز بر روابط با همکاران، مشتریان و انصاف همه مهم است، بنابراین توجه ویژه ای داشته باشید.منبع

فال هفتگی شما فرا رسیده است. این هفته، فصل عشق رمانتیک، صلح و عدالت در Libras از روز پنجشنبه آغاز می شود. این نقطه اعتدال است، بنابراین مراقب تعادل و انصاف باشید، سپس برای تصحیح حرکت کنید، اگر نامناسب است. زندگی عاشقانه خود را مرتب کنید. دو هفته آینده برای سازماندهی، مرتب کردن، گفتگوها و سازگاری بهترین است تا بتوانید از فراوانی زندگی لذت ببرید.

این نیمی از تولد شماست، زیرا خورشید از پنجشنبه به علامت مخالف شما می‌رود و همه چیزهایی را که روابط یک به یک، افراد مهم و من در مقابل ما برجسته می‌شود، برجسته می‌کند. این یک ماه بسیار زیبا از عشق است، بنابراین اشتیاق خود را پیدا کنید، قرار ملاقات بگذارید، از مردم بخواهید و خلاقانه با یک دوست با استعداد همکاری کنید. به تقویت متقابل بروید. به امواجی فکر کنید که به امواج تبدیل می شوند. آینه دیگری همیشه چیزی در مورد خودمان به ما می گوید، و این ایده که ما عشقی را که فکر می کنیم سزاوار آن هستیم می پذیریم، یک ارزیابی واقع بینانه است. قبل از هر چیز خود را دوست داشته باشید، بنابراین گرمای شما از هسته شما ساطع می شود، مردم را به سمت خود فرا می خواند و با الگو گرفتن.

جایی که ذهن می رود، انرژی جریان می یابد، بنابراین قطب نما درونی خود را به سمت زیبایی بگیرید و به هر کجا که نگاه کنید با آن روبرو خواهید شد. در زیر، طالع بینی هفتگی خود را بخوانید تا بفهمید در هفته 18 سپتامبر تا 24 سپتامبر 2022 چه چیزی برای علامت شما در نظر گرفته شده است. فراموش نکنید تاروتسکوپی ماهانه خود را نیز بررسی کنید!