فال هفتگی: 11 دسامبر تا 17 دسامبر 2022

فال هفتگی شما اینجاست. با سخاوت به عنوان یک گرم کننده قبل از زمستان دست به دست شوید. به حالت نیمه پر لیوان خم شوید و به دنبال احتمالات باشید. در صورت نیاز و زمانی که نیاز دارید، دوباره کادربندی کنید و تغییر شیفت را پیدا کنید. جنبه عملی این هفته از تصمیم‌گیری پشتیبانی می‌کند، بنابراین رشد بلندمدت را به راه‌حل‌های سریع یا مدها فکر کنید.

برای کشف طالع بینی هفتگی خود در هفته 11 دسامبر تا 17 دسامبر 2022 ادامه مطلب را بخوانید.

ممکن است فصل احمقانه ای باشد، اما یک تغییر جزئی سرعت به این معنی است که از حفظ ذهن خود بر روی شغل و تصویر عمومی خود سود خواهید برد. شهرتی که می خواهید و باید در طول زمان ایجاد کنید را در نظر بگیرید. با وجود زهره و عطارد در این منطقه، وقت آن است که برای بلندمدت ساختاری داشته باشید. به روابطی فکر کنید که فقط برای تعطیلات نیستند، بلکه برای زندگی هستند و یک جلای حرفه ای را حفظ کنید. به یاد داشته باشید، آنچه در اینترنت می رود در اینترنت باقی می ماند. بنابراین، اگر می‌خواهید تا 20 سال دیگر زمانی که معاون وزیر هستید یا در دفتر بیضی می‌نشینید، از ظاهر شدن آن جلوگیری کنید، ارسال را فشار ندهید. یکشنبه بعدازظهر بهترین انتخاب شما برای یک دوران بزرگ قدیمی است، در حالی که آخر هفته بعدی بهترین گزینه برای یک به یک با bae یا bestie است.

برج حمل

وقت آن است که خانه خود را برای میزبانی از مهمانان تعطیلات آماده کنید. سبکی با یک افزودنی مقرون به صرفه و در عین حال فریبنده تجملاتی داشته باشید، و اگر در تعطیلات چیزی جدید را امتحان می کنید، شاید برنامه های غذایی جدید آزمایش کنید. اگر پای خود را روی آن موارد انجام دهید، اکنون زمان بحران است. Horizon Expanding 101 هم اکنون آغاز می شود و برای تحقق اهداف بلند مدت نیاز به تفکر و برنامه ریزی جدی است. جاه طلبی های خود را در مورد مطالعه، سفر یا حتی تدریس در نظر بگیرید. همه ما در حال به روز رسانی یا شاید دو برابر کردن مفاهیم، ​​باورها و ایده ها هستیم، بنابراین این فرصت شماست که دقیقاً این کار را انجام دهید. قطب نمای اخلاقی و سنگ محک فلسفی خود را پیدا کنید تا شما را به سال 2023 و فراتر از آن ببرد.منبع

ثور