فال هفته 6 نوامبر 2022 فال هفتگی

لیوان قهوه عقرب

Astral Weekend
etsy.com

لیوان قهوه عقرب

26.00 دلار

لئو

از آن خارج شو، ساگ! پیوند خورشید و عطارد روز سه شنبه در علامت شما به شما کمک می کند تا یک عادت ذهنی یا الگوی احساسی را که می خواهید رها کنید، رها کنید. ماه گرفتگی در برج ثور در همان روز به شما انگیزه می دهد تا روال ها و آیین های جدیدی را امتحان کنید که به شما کمک می کند حس آرامش درونی را پیدا کنید. زندگی شما زمانی کار می کند که کار را انجام دهید، ساگ!

برج جدی

حقیقت بزرگ تو چیست، برج حمل؟ پیوند خورشید و عطارد روز سه شنبه در عقرب به شما انگیزه می دهد که چیزی شفاف و صادقانه را با افرادی که نیاز به شنیدن آن دارند به اشتراک بگذارید. ماه گرفتگی در برج ثور در همان روز به شما یک موضوع مالی را کامل می کند. به “کفایت” فکر کنید: آنچه دارید کافی است زیرا شما کافی هستید.

ثور

شمع زودیاک عقرب

حکمت را به کار ببر، حوت! پیوند خورشید و عطارد روز سه شنبه در عقرب به شما انگیزه می دهد که بهتر عمل کنید زیرا بهتر می دانید. در همان روز، تحت ماه گرفتگی در برج ثور، می خواهید ساختار بیشتری را برای درک صحیح با دیگران به گفتار خود وارد کنید.منبع

بسته کریستال عقرب

هلو و پیکسی
etsy.com

لئو “خانه” برای شما چه معنایی دارد؟ پیوند خورشید و عطارد روز سه شنبه در عقرب توجه شما را به آنچه برای امنیت عاطفی نیاز دارید متمرکز می کند. ماه گرفتگی در برج ثور در همان روز به شما انگیزه می دهد تا با شفاف سازی فعالانه و زندگی در ارزش های خود به موفقیت شغلی دست یابید. برای اینکه بتوانید احساس شادی و موفقیت را به صورت حرفه ای پیدا کنید، ناراحت کننده اما ضروری است.

باکره

بررسی اجمالی: سه شنبه ستاره نمایش است! یک ماه گرفتگی در برج ثور و یک پیوند خورشید و عطارد در عقرب، این روز را به روزی تبدیل می کند که ما شروع به درک همه راه هایی می کنیم که در این فصل خسوف تغییر می دهیم.

فال نشانه خورشید/طلوع خود را بخوانید:

برج حمل

20.00 دلار

زمین، ترازو! سه شنبه به شما الهام می دهد که تحت پیوند خورشید و عطارد در عقرب متمرکز و غیر واکنشی بمانید. ماه گرفتگی در برج ثور در همان روز به شما کمک می کند تا در حین تمرین ارزش های خود، اروتیسم، صمیمیت و اصالت خود را به شیوه ای عمیقاً پرشور و قدرتمند درک کنید.

عقرب

شمع زودیاک عقرب

خانه شهود
houseofintuitionla.com

بینش ضربه می زند، دلو! پیوند خورشید و عطارد روز سه شنبه در عقرب تفکر شما را برای حل خلاقانه مشکلات باز می کند که به شغل شما کمک می کند. در همان روز، تحت ماه گرفتگی در برج ثور، با پیدا کردن ارتباط بیشتر با خانه و خانواده، افسانه جدایی عاطفی نشانه خود را از بین خواهید برد.

ماهی ها

بین سطرها بخوانید، باکره! سه‌شنبه به شما هشدار می‌دهد که در طول پیوند خورشید و عطارد در عقرب، همه زیرمتن اطرافتان را آگاه می‌کند. ماه گرفتگی در برج ثور در همان روز از شما می خواهد که افق خود را از طریق یک تجربه مستقیم با سفر و/یا آموزش به شیوه ای معنادار گسترش دهید. بنابراین محوطه دانشگاه یا کشوری را که کنجکاوی شما را جلب کرده است، کاوش کنید!

ترازو

تی شرت مشکی “The Scorpio-y Scorpio”.

جهان شهری
cosmopolitan.com

بسته کریستال عقرب

با جامعه خود تماس بگیرید، برج جدی! پیوند خورشید و عطارد روز سه شنبه در عقرب از شما می خواهد که دوباره با دوستان خود ارتباط برقرار کنید. در همان روز، از شما دعوت شده است تا حقیقتی عمیقاً آسیب پذیر را شجاعانه با افرادی که نیاز به شنیدن آن در ماه گرفتگی در برج ثور دارند، به اشتراک بگذارید. خود را در راه های شجاعانه قرار دهید!

دلو

25.00 دلار

ثور، عقل را از دیگران بگیر! پیوند خورشید و عطارد روز سه شنبه در عقرب به شما انگیزه می دهد تا ایده های سختی را بپذیرید که برای پیشرفت شما مفید هستند. ماه گرفتگی در علامت شما در همان روز به شما الهام می‌دهد تا با اعمال بسته شدن، تکمیل و احساس رهایی در جایی که به آن نیاز دارید، بخشی از زندگی خود را بچرخانید، تطبیق دهید و تغییر دهید.

جوزا

به جزئیات توجه کن، جمینی! پیوند خورشید و عطارد روز سه شنبه در عقرب به شما الهام می‌دهد تا متوجه شوید که چقدر انتخاب‌های کوچک می‌توانند به طور تجمعی نتایج بزرگی ایجاد کنند. ماه گرفتگی در برج ثور در همان روز، تمایل شما را برای رهایی از باورها، شرایط، زمینه ها و روابط محدود کننده ای که دوست دارید از آنها رها شوید، مجدداً نشان می دهد.

سرطان

تی شرت مشکی

آشکار کن، پنهان نکن، سرطان! پیوند خورشید و عطارد روز سه شنبه در عقرب شما را تشویق می کند که شجاعانه و آسیب پذیر از نظر عاطفی قرار بگیرید. ماه گرفتگی در برج ثور در همان روز از شما می خواهد که دوباره به هم متصل شوید، دوباره متحد شوید و از دوستان خود حمایت کنید. به این فکر کنید که چگونه در جامعه خود مایل به دادن و دریافت آن هستید.

از کلماتت استفاده کن عقرب! پیوند خورشید و عطارد روز سه شنبه در علامت شما به شما کمک می کند تا یک فکر یا احساس پیچیده را در قالب کلمات بیان کنید. یک ماه گرفتگی در برج ثور در همان روز شما را در یک تجربه عاشقانه با مخالف خود قرار می دهد تا بتوانید از طریق تضاد شخصیت ها یاد بگیرید و رشد کنید.

قوس