فال هفته 30 اکتبر 2022 فال هفتگی

5 کریستال برای اتصالات راهنمای فرشته و روح

فال نشانه خورشید/طلوع خود را بخوانید:

برج حمل

این چیزهای کوچک است، برج جدی! مریخ به مدت دو ماه در منطقه جزییات تحت حاکمیت جوزاها به حالت واپس‌گرا است و به شما کمک می‌کند تا متوجه شوید که چگونه چیزهای کوچک در ارتباط – از پرسیدن سؤالات بیشتر تا گوش دادن انعکاسی – برای موفقیت ضروری هستند. پیوند ماه و زحل روز سه شنبه تجسم را الهام می بخشد. جنبه های ماه این آخر هفته به نپتون و مشتری کنجکاوی و گفتگوهای معنادار بیشتری را به همراه دارد.

دلو

22.46 دلار

5 کریستال برای اتصالات راهنمای فرشته و روح

درگیری اجتناب ناپذیر است، ساگ! مریخ در منطقه عاشقانه شما که توسط جوزاها اداره می شود، واپسگرا است و به شما انگیزه می دهد که اختلاف و درگیری را به عنوان پلی برای درک بیشتر ببینید. پیوند ماه و زحل روز سه شنبه از شما می خواهد که ساختار بیشتری برای همدلی در ارتباطات ایجاد کنید. جنبه های ماه این آخر هفته به نپتون و مشتری به شما کمک می کند تا دوباره با خانواده ارتباط برقرار کنید!

برج جدی

“بستن” مشکل است، سرطان! مریخ در ماه‌های آینده در منطقه تکمیلی شما که توسط جوزاها اداره می‌شود، واپس‌گرا است، که به شما انگیزه می‌دهد تا به بسته شدن، پایان‌ها و رهاسازی به روشی شفابخش فکر کنید. پیوند ماه و زحل روز سه شنبه یک رابطه رابطهی است و از شما می خواهد در مورد تمایلات جنسی خود کنجکاو شوید. جنبه های ماه آخر هفته به مشتری و نپتون شما را به نوعی ماجراجویی هیجان انگیز می برد!

لئو

“تعلق” یک پارادوکس است، لئو! مریخ برای دو ماه آینده در منطقه دوستی شما که توسط جوزاها اداره می‌شود، واپس‌گرا خواهد بود، و این به شما انگیزه می‌دهد که به این فکر کنید که چگونه تنها ایستادن می‌تواند شما را به اجتماع متصل کند، زیرا به خودتان وفادار می‌مانید. تلاقی ماه و زحل سه شنبه برای شب ملاقات عالی است. جنبه های ماه این آخر هفته نسبت به نپتون و مشتری رابطهی، پرشور و بسیار صمیمی است!

باکره

سیائو، ترازو! مریخ برای دو ماه آینده در منطقه سفر و حکمت شما که توسط جوزاها اداره می‌شود، وارونه می‌شود و به شما انگیزه می‌دهد تا به مقصدی فهرست‌وار سفر کنید و/یا به مدرسه بازگردید تا بدانید در مورد چه چیزهایی کنجکاو شده‌اید. تلاقی ماه و زحل روز سه شنبه به شما الهام می کند که بسیار شجاع باشید. جنبه های ماه این آخر هفته به مشتری و نپتون شفابخش هستند، بنابراین نیازهای خود را اولویت بندی کنید!

عقرب

بررسی اجمالی: یک دوست خردمند به من گفت: “من در داستان بین داستان هستم.” و ما هم همینطور! این هفته هالووین است، مریخ به‌تازگی رو به رو شده است، و این هفته بین ماه‌گرفتگی است. داستان در بین داستان ها پس بیایید در مورد زمان و فضای مورد نیاز برای تأمل و بازبینی در حالی که آرامش نسبی داریم، به ویژه در تلاقی ماه و زحل در روز سه‌شنبه در برج جدی منضبط، دقیق باشیم. پیوندهای ماه-نپتون و ماه-مشتری جمعه در حوت ها نقطه برجسته هفته هستند و یک روز روحی و عاشقانه را به ما ارائه می دهند که تا آخر هفته ادامه دارد.