فال هفته 29 ژانویه 2023 فال هفتگی

به احساسات صدا بده، عقرب! یک ماه جوزای ارتباطی هفته را آغاز می کند و به شما الهام می دهد تا احساسات خاصی را که احساس می کنید نام ببرید تا بتوانید آن را برای افرادی که نیاز به شنیدن آن دارند قاب بگیرید. ماه کامل این یکشنبه در منطقه شغلی تحت حاکمیت لئو به شما کمک می کند تا شایستگی بیشتری را با اهداف حرفه ای خود ادغام کنید و شجاعت لازم برای تحقق آن را حفظ کنید.

قوس

به خودت رحم کن، سرطان! یک ماه جوزای لطیف هفته را آغاز می کند و می تواند احساسات پیچیده ای را ایجاد کند که ممکن است بخواهید فضایی را برای آنها ایجاد کنید تا بتوانید به خودتان قبر بدهید. ماه کامل این یکشنبه در منطقه امن و درآمد تحت حاکمیت لئو، ایده های شما را می خواهد که چگونه می توانید با ارزش های خود زندگی کنید، به بدن خود گوش دهید و زمینه ای برای امنیت مالی ایجاد کنید!

لئو

نمای کلی: ابتدا اسلاید کنید، بعد تصمیم بگیرید. یک ماه جوزای کنجکاو که سه‌شنبه‌ها خورشید را در دلو سه‌تایی می‌کند، هفته را با چرخش، تعجب، و با ذهنی باز به سمت فرصت‌ها سرازیر می‌کند. ماه کامل این آخر هفته در لئو از شما می‌خواهد پس از آن متعهد به لیاقت و اعتماد به نفس باشید، به گونه‌ای که شما را به سمت شجاعت، شجاعت و آسیب‌پذیری سوق دهد.

فال خورشید/طلوع خود را بخوانید:

برج حمل

به دنبال درک باش، ساگ! یک ماه جوزای مذاکره‌کننده هفته را باز می‌کند و از شما می‌خواهد که از روی پل عبور کنید تا ایده‌های متفاوت و رقابتی را درک کنید که ایده‌های شما را به روش‌های مفید تقویت می‌کند. ماه کامل این یکشنبه در منطقه ماجراجویی و خرد تحت فرمان لئو از شما می‌خواهد که تفکر خود را گسترش دهید و فراتر از محدودیت‌های درک شده خود از طریق سفر و تحصیل زندگی کنید.

برج جدی

تولدت مبارک، دلو! این هفته با ماه جوزای پویا و برون گرا آغاز می شود و افراد شما را به سمت شما جذب می کند تا به شما کمک کنند احساس شایستگی بیشتری برای جشن ها داشته باشید. ماه کامل این یکشنبه در منطقه عاشقانه تحت حاکمیت لئو، روابط جدید را دعوت می کند، پویایی را که در حال حاضر در آن هستید عمیق تر می کند، و/یا روابطی را که به هدف خود عمل کرده اند، تکمیل می کند.

ماهی ها

تغییر قلب، ترازو؟ این هفته با یک ماه جوزا آغاز می شود و به شما الهام می دهد که دیدگاه خود را تغییر دهید، که منجر به بسیاری از مسیرهای جدید مورد نیاز شما می شود. ماه کامل این یکشنبه در جامعه تحت حاکمیت لئو و منطقه عدالت اجتماعی شما از شما می‌خواهد که با افرادی که به همان اهداف شما علاقه دارند ارتباط برقرار کنید تا بتوانید با هم به عدالت بیشتری دست یابید.

عقرب

احساسات اطلاعات هستند، نه دستور العمل حوت! این هفته با ماه جوزای کنجکاو آغاز می شود و به شما انگیزه می دهد که معنای پشت احساسات خود را درک کنید نه اینکه لزوماً روی آنها اقدام کنید. ماه کامل این یکشنبه در منطقه بهزیستی تحت حاکمیت لئو از شما می‌خواهد که زندگی خود را با شایستگی سازماندهی کنید.

خدمه خود را صدا کنید، برج حمل! هفته با یک ماه جوزا اجتماعی، پر جنب و جوش و ارتباطی آغاز می شود که از شما می خواهد دوباره با دوستان خود متحد شوید و راه هایی را برای حمایت متقابل در نظر بگیرید. ماه کامل این یکشنبه در منطقه شایستگی و اعتماد تحت حاکمیت لئو از شما می‌خواهد که آنچه را که از قبل متعلق به شماست ادعا کنید: یک لیاقت اساسی برای عشق، شادی، تعلق و شفا.

ثور

این چیزهای کوچک است، باکره! ماه جوزا این هفته آغاز می شود و آنچه را که قبلاً می دانستید به شما یادآوری می کند. بنابراین برای یک استراتژی موفق به جزئیات و لحظات خرد در کار دقت کنید. ماه کامل این یکشنبه در منطقه بسته تحت فرمان لئو از شما می‌خواهد که به طور فعال خود را از چیزی که شما را عقب نگه می‌دارد رها کنید و سپس جهان زمینه‌های بلندتری را در آن فضا برای شما به ارمغان می‌آورد.

ترازو

کالین یک اخترشناس دوقلو جمینی به معنای واقعی کلمه از لانگ آیلند، نیویورک و فارغ التحصیل دوبار از مدرسه جدید با لیسانس ادبیات از کالج یوجین لانگ و فوق لیسانس در مطالعات مد از دانشکده طراحی پارسونز است. یک دانشجوی پرشور طالع بینی، دوره ای در معجزهs، و دیگر سیستم‌های رشد شخصی، کالین QueerCosmos را تأسیس کرد تا به طور معناداری هویت‌های عجیب و غریب را در سراسر زودیاک و مضامین معنوی جهانی تعریف کند. علاوه بر این، کالین خوانش نمودار خصوصی زایمان و ستون های طالع بینی را با انتشارات بین المللی هدایت می کند. برای اطلاعات بیشتر، به QueerCosmos.com مراجعه کنید.منبع

مرزهای بین دوست و معشوق را محو کن، لئو! این هفته با یک ماه جوزا آغاز می شود و می خواهد که عاشقانه بیشتری را به دوستی و دوستی بیشتری را به عشق بیاورید. این یکشنبه، ماه کامل سالانه در نشانه شماست! چیزی در حال تکمیل و شروع است، بنابراین آنچه را که دیگر در خدمت نیست رها کنید و سپس به بهترین شجاعت، شجاعت و تمایل خود برای داشتن یک زندگی کامل قدم بگذارید.

باکره

آیا یک روتین کمکی می کند، کلاه؟ این هفته با یک ماه جوزا شروع می شود و به شما الهام می دهد که بفهمید چگونه یک روال می تواند به شما کمک کند برای همه چیزهایی که زندگی در راه شما قرار می دهد آماده باشید. ماه کامل این یکشنبه در منطقه صمیمیت تحت حاکمیت لئو از شما می‌خواهد که به طور فعال یک حقیقت قابل توجه در مورد خودتان را برای کسی که حق شنیدن آن را به دست آورده است فاش کنید تا بتوانید شفا پیدا کنید و به جلو بروید.

دلو

به آسمان برو، جمینی! این هفته با ماه جوزا آغاز می شود و به شما کنجکاوی و تمایل بیشتری برای کشف ناشناخته ها و کشف ایده ها و مکان های جدید برای لذت می دهد. ماه کامل این یکشنبه در منطقه ارتباطی و شناختی تحت حاکمیت لئو از شما می‌خواهد که بحث را پیش ببرید و آن را تعدیل کنید تا همه طرف‌ها – حتی شما! – احساس کنند که درک می‌شوند.

سرطان

کالین بدل

به بدنت گوش کن، ثور! یک ماه جوزا هفته را شروع می کند و از شما می خواهد که به خرد جسمانی خود متصل شوید و به آنچه بدن شما می خواهد و نیاز دارد از استراحت تا بازی گوش دهید. ماه کامل این یکشنبه در بخش خانه و خانواده تحت حاکمیت لئو به شما الهام می‌دهد که زمینه‌های امنیت عاطفی خود را مستقیماً اعلام کنید و به آنچه نیاز دارید زندگی کنید تا در خانه خود احساس کنید.

جوزا