فال هفته 27 نوامبر 2022 فال هفتگی

ثور، حرفت را بزن! سه‌گانه مریخ-زحل دوشنبه از شما می‌خواهد برای امنیت بیشتر، ارزش‌های خود را در کار به کار ببرید. مخالفت های زهره و عطارد با مریخ به شما یادآوری می کند که ناراحتی هزینه پذیرش برای روابط و صمیمیت معنادار است. نپتون در روز شنبه مستقیماً در منطقه دوستی شما که توسط ماهی ها اداره می شود حرکت می کند و شما را دوباره با دوستانی که از دست داده اید پیوند می دهد!

جوزا

25.00 دلار

دوست، معشوقه یا هر دو؟ سه گانه مریخ-زحل دوشنبه از شما می خواهد که عمداً مرزهای بین عاشقانه و دوستی را محو کنید. مخالفت‌های زهره و عطارد با مریخ این ایده را ادامه می‌دهد، به‌ویژه زمانی که با دوستان خود عاشقانه و با معشوق‌های خود دوست می‌شوید. نپتون در روز شنبه مستقیماً در منطقه صمیمیت تحت حاکمیت ماهی‌ها حرکت می‌کند و به شما انگیزه می‌دهد که بیشتر از خودتان با هر دو به اشتراک بگذارید.

باکره

10.99 دلار

65.00 دلار

لئو

تولدت مبارک، ساگ! سه‌گانه مریخ-زحل دوشنبه به شما کمک می‌کند تا از طریق گوش دادن متفکرانه و پرسش‌های متفکر، تعارض را ترمیم کنید. مخالفت‌های زهره و عطارد با مریخ در این هفته به شما کمک می‌کند تا از مخالفان استفاده کنید – شیمی را برای رشد و پذیرش جذب کنید. نپتون در روز شنبه مستقیماً در منطقه عاطفی تحت حاکمیت ماهی‌ها حرکت می‌کند و شیوه‌ای را که احساسات شما را تجربه می‌کنید، بازنگری می‌کند.

برج جدی

اولین قدم کوچک را بردارید، برج جدی. سه‌گانه مریخ-زحل روز دوشنبه از شما می‌خواهد که با هدف توسعه شخصی شروع کنید. مخالفت های زهره و عطارد با مریخ از شما می خواهد که از رویکردهای علمی و معنوی برای رفاه خود استفاده کنید. نپتون در روز شنبه مستقیماً در منطقه ارتباطی شما که توسط ماهی ها اداره می شود حرکت می کند و برخی از سوءتفاهم ها و سوء تفاهم ها را برطرف می کند.

دلو

اسم این حس را بگذار، عقرب! سه‌گانه مریخ-زحل دوشنبه از شما می‌خواهد تا با احساسات خود ارتباط برقرار کنید و صمیمیت بیشتری پیدا کنید. مخالفت‌های زهره و عطارد با مریخ به شما انگیزه می‌دهد که در عدم اطمینان اعتماد، امنیت پیدا کنید. شما می توانید آن را انجام دهید! نپتون در روز شنبه مستقیماً در منطقه اعتماد ماهی‌ها حرکت می‌کند و به شما کمک می‌کند دلایل بیشتری برای دوست داشتن و قدردانی از خود پیدا کنید.

قوس

جرات مخالفت کن، برج حمل! سه‌گانه مریخ-زحل روز دوشنبه از شما می‌خواهد که اگر آن چیزی است که شما احساس می‌کنید، بر خلاف آن موضع بگیرید. مخالفت‌های زهره و عطارد با مریخ در این هفته از شما می‌خواهد که در گفتگوها محکم و انعطاف‌پذیر بمانید. غیر تدافعی و ذهن باز باشید. نپتون در روز شنبه مستقیماً در بخش شفای تحت حاکمیت ماهی‌ها حرکت می‌کند و به شما کمک می‌کند فصلی از گذشته را ببندید.

ثور

Sagittarius: کتاب رنگ آمیزی کیهانی شما

آدامز مدیا
amazon.com

قدرتت را پس بگیر، سرطان! سه‌گانه مریخ-زحل دوشنبه از شما می‌خواهد بدون توجه به اینکه دیگران چگونه مسئولانه پاسخ می‌دهند، مسئولانه پاسخ دهید. مخالفت‌های زهره و عطارد با مریخ در این هفته به شما کمک می‌کند تا رویکردهای یکپارچه برای بهبود ذهن، بدن، قلب و روح پیدا کنید. نپتون در روز شنبه مستقیماً در منطقه خرد تحت حاکمیت ماهی ها حرکت می کند و به شما کمک می کند تا از آموخته های جدید برای موفقیت استفاده کنید.