فال هفته 25 دسامبر 2022 فال هفتگی

یادت باشه تو کافیه دلو. رابطهتیل زهره-نپتون در روز چهارشنبه شایستگی ذاتی شما را به شما یادآوری می کند. روز پنجشنبه، عطارد در منطقه بسته تحت کنترل برج جدی شما به سمت وارونه تبدیل می شود و به شما کمک می کند خود را از عادات، الگوها و افرادی که تمایل دارند شما را درگیر نگه دارند رها کنید. برای اثبات بیشتر که این هفته است همه در مورد رها کردن و رها شدن از آن شیار، پیوند زهره و پلوتو شنبه شما را از یک شرایط رابطه ای رها می کند.

ماهی ها

به بدنت گوش کن ساگ! رابطهتیل زهره-نپتون چهارشنبه به شما کمک می کند تا ارتباط خود فیزیکی خود را احساس کنید. روز پنجشنبه، عطارد در منطقه درآمدی تحت حاکمیت برج جدی شما رو به عقب می شود. این باید به شما انگیزه دهد تا به برخی از تحقیقات مالی، بررسی ها و ویرایش ها بپردازید. استرس ها در مورد پول تا پایان هفته به طور کامل به جریان می افتند، زیرا پیوند زهره و پلوتون در روز شنبه ترس ها، اضطراب ها و نگرانی های مربوط به امنیت مالی شما را التیام می بخشد.

برج جدی

روابط نیز می تواند به شما آزادی بدهد، باکره! با تشکر از جنس زهره-نپتون چهارشنبه، به شما الهام می شود که افرادی را در زندگی خود ببینید که به شما کمک می کنند کاملاً زنده باشید. روز پنجشنبه، عطارد در منطقه اعتماد به نفس تحت حاکمیت برج جدی شما به حالت واپس‌گرا تبدیل می‌شود، که به شما انگیزه می‌دهد تا عوامل خارجی که عزت نفس را پیچیده می‌کنند، تنظیم کنید. هنگامی که پیوند روز شنبه بین زهره و پلوتون فرا می رسد، شما را با این اعتماد به نفس آماده می کند که آسیب پذیرتر باشید.

ترازو

کالین بدل

بررسی اجمالی: هر هفته نیست که دوشنبه به اندازه این روز پربار شروع می شود! خورشید و زحل یک جنس جنسی را تشکیل می دهند که به ما کمک می کند با شروع هفته ایده های بزرگ بسازیم. چهارشنبه، مربع خورشید-نپتون به شما الهام می‌دهد که سردرگمی را گرامی بدارید. درست است! اجازه دهید عدم قطعیت به شما انگیزه دهد تا سنجیده تر عمل کنید و همچنین به طور بالقوه در یک برنامه تجدید نظر کنید. شنبه بیایید، عطارد و اورانوس یک سه‌تایی را تشکیل می‌دهند که موضوع فکری هفته را ادامه می‌دهد، که می‌تواند به یک استراتژی نوآورانه منجر شود که به شما کمک می‌کند آنچه را که می‌خواهید تغییر دهید، تغییر دهید!

فال خورشید/طلوع خود را بخوانید:

برج حمل

انتهای شل را ببند، برج حمل! رابطهتیل بین زهره و نپتون در روز چهارشنبه از شما می خواهد که کاری را در محل کارتان کامل کنید. روز پنجشنبه، عطارد در منطقه شغلی شما که توسط برج جدی اداره می شود به حالت قهقرایی تبدیل می شود، بنابراین احتمالاً می خواهید همه چیز را از نظر کار دوباره بررسی کنید، دوباره انجام دهید و دوباره فکر کنید. اتصال قدرتمند زهره و پلوتون در برج جدی در روز شنبه به شما کمک می کند تا ببینید به کدام همکاران بیشتر می توانید (و نمی توانید!) تکیه کنید.

ثور

خود افشاگری کن عقرب! رابطهتیل زهره-نپتون چهارشنبه، اطلاعات قابل توجهی را با افرادی که حق شنیدن آن را به دست آورده اند به اشتراک می گذارید. روز پنجشنبه، عطارد در منطقه ارتباطی تحت حاکمیت برج جدی شما به سمت وارونه می‌چرخد و شفافیت، سؤالات و کنجکاوی بیشتری می‌خواهد. پیوند زهره و پلوتون در روز شنبه به شما کمک می کند تا استراتژی های ارتباطی خود را برای برقراری ارتباط کامل تر تغییر دهید.

قوس

کالین یک اخترشناس دوقلو جمینی به معنای واقعی کلمه از لانگ آیلند، نیویورک و فارغ التحصیل دوبار از مدرسه جدید با لیسانس ادبیات از کالج یوجین لانگ و فوق لیسانس در مطالعات مد از دانشکده طراحی پارسونز است. یک دانشجوی پرشور طالع بینی، دوره ای در معجزهs، و دیگر سیستم‌های رشد شخصی، کالین QueerCosmos را تأسیس کرد تا به طور معناداری هویت‌های عجیب و غریب را در سراسر زودیاک و مضامین معنوی جهانی تعریف کند. علاوه بر این، کالین خوانش نمودار خصوصی زایمان و ستون های طالع بینی را با انتشارات بین المللی هدایت می کند. برای اطلاعات بیشتر، به QueerCosmos.com مراجعه کنید.منبع

حوت، خطوط روابط خود را کمی تار کنید. رابطهتیل زهره-نپتون چهارشنبه از شما می خواهد که بهترین عشق را به دوستی بیاورید…و عامل دوستی را در فضای عاشقانه افزایش دهید. روز پنجشنبه، عطارد در منطقه دوستی شما که تحت حاکمیت برج جدی است، به حالت واپس‌گرا می‌چرخد، و الهام‌بخش یک بررسی AF سخت اما مفید از همه دوستی‌های شماست. با پایان یافتن هفته، پیوند زهره و پلوتون در روز شنبه به وضوح قابل اعتمادترین دوستان شما را آشکار خواهد کرد.