فال هفته 25 دسامبر 2022 فال هفتگی

به بدنت گوش کن ساگ! رابطهتیل زهره-نپتون چهارشنبه به شما کمک می کند تا ارتباط خود فیزیکی خود را احساس کنید. روز پنجشنبه، عطارد در منطقه درآمدی تحت حاکمیت برج جدی شما رو به عقب می شود. این باید به شما انگیزه دهد تا به برخی از تحقیقات مالی، بررسی ها و ویرایش ها بپردازید. استرس ها در مورد پول تا پایان هفته به طور کامل به جریان می افتند، زیرا پیوند زهره و پلوتون در روز شنبه ترس ها، اضطراب ها و نگرانی های مربوط به امنیت مالی شما را التیام می بخشد.

برج جدی

کالین بدل

یادت باشه تو کافیه دلو. رابطهتیل زهره-نپتون در روز چهارشنبه شایستگی ذاتی شما را به شما یادآوری می کند. روز پنجشنبه، عطارد در منطقه بسته تحت کنترل برج جدی شما به سمت وارونه تبدیل می شود و به شما کمک می کند خود را از عادات، الگوها و افرادی که تمایل دارند شما را درگیر نگه دارند رها کنید. برای اثبات بیشتر که این هفته است همه در مورد رها کردن و رها شدن از آن شیار، پیوند زهره و پلوتو شنبه شما را از یک شرایط رابطه ای رها می کند.

ماهی ها

حوت، خطوط روابط خود را کمی تار کنید. رابطهتیل زهره-نپتون چهارشنبه از شما می خواهد که بهترین عشق را به دوستی بیاورید…و عامل دوستی را در فضای عاشقانه افزایش دهید. روز پنجشنبه، عطارد در منطقه دوستی شما که تحت حاکمیت برج جدی است، به حالت واپس‌گرا می‌چرخد، و الهام‌بخش یک بررسی AF سخت اما مفید از همه دوستی‌های شماست. با پایان یافتن هفته، پیوند زهره و پلوتون در روز شنبه به وضوح قابل اعتمادترین دوستان شما را آشکار خواهد کرد.


منبع

روابط نیز می تواند به شما آزادی بدهد، باکره! با تشکر از جنس زهره-نپتون چهارشنبه، به شما الهام می شود که افرادی را در زندگی خود ببینید که به شما کمک می کنند کاملاً زنده باشید. روز پنجشنبه، عطارد در منطقه اعتماد به نفس تحت حاکمیت برج جدی شما به حالت واپس‌گرا تبدیل می‌شود، که به شما انگیزه می‌دهد تا عوامل خارجی که عزت نفس را پیچیده می‌کنند، تنظیم کنید. هنگامی که پیوند روز شنبه بین زهره و پلوتون فرا می رسد، شما را با این اعتماد به نفس آماده می کند که آسیب پذیرتر باشید.

ترازو

حقیقت عمیق‌تر چیست، جمینی؟ رابطهتیل زهره-نپتون چهارشنبه به شما کمک می کند تا کار را برای درک انجام دهید. روز پنجشنبه، هنگامی که عطارد در منطقه صمیمیت تحت حاکمیت برج جدی شما به سمت وارونه می‌شود، در روز پنجشنبه، نحوه برخورد شما با جنسیت، رشد شخصی و تعهد را مشخص می‌کند. یک اتصال سخت زهره و پلوتون در روز شنبه به شما یادآوری می کند که روابط بهم ریخته و سخت هستند، اما بنابراین با ارزش

سرطان

این فقط شما نیستید، ثور. زنجیر زهره-نپتون چهارشنبه شما را با دوستانی که به شما یادآوری می‌کنند تنها نیستید پیوند می‌دهد. روز پنجشنبه، ممکن است بخواهید زمانی که عطارد در منطقه خرد تحت فرمان برج جدی شما به سمت وارونه می شود، ایده های گذشته را برای کاربرد بیشتر مرور کنید. سپس، پیوند زهره و پلوتون در روز شنبه طرز فکر شما را در مورد روابط تغییر می‌دهد – به علاوه، ممکن است حتی برخی از روابط را به کلی تغییر دهد!

جوزا

بررسی اجمالی: هر هفته نیست که دوشنبه به اندازه این روز پربار شروع می شود! خورشید و زحل یک جنس جنسی را تشکیل می دهند که به ما کمک می کند با شروع هفته ایده های بزرگ بسازیم. چهارشنبه، مربع خورشید-نپتون به شما الهام می‌دهد که سردرگمی را گرامی بدارید. درست است! اجازه دهید عدم قطعیت به شما انگیزه دهد تا سنجیده تر عمل کنید و همچنین به طور بالقوه در یک برنامه تجدید نظر کنید. شنبه بیایید، عطارد و اورانوس یک سه‌تایی را تشکیل می‌دهند که موضوع فکری هفته را ادامه می‌دهد، که می‌تواند به یک استراتژی نوآورانه منجر شود که به شما کمک می‌کند آنچه را که می‌خواهید تغییر دهید، تغییر دهید!

فال خورشید/طلوع خود را بخوانید:

برج حمل

همه چیز در مورد انجام کارهای کوچک اغلب است، Libra. شما در این هفته با جزئیات ظریف هماهنگ شده اید، زیرا رابطهتیل زهره-نپتون چهارشنبه به شما کمک می کند تا به کارهای کوچکی که دیگران انجام می دهند توجه کنید. هنگامی که پنجشنبه فرا می رسد، عطارد در منطقه ایمنی عاطفی تحت حاکمیت برج جدی شما به سمت وارونه تبدیل می شود: این باید به شما یک دوره تصادفی برای نامگذاری احساسات خود همانطور که احساس می کنید ارائه دهد. در روز شنبه خود را در حالت میانجی خواهید یافت، زیرا پیوند زهره و پلوتون شما را آغاز می کند تا به روشی قدرتمند به بهبود پویایی خانواده کمک کنید.

عقرب

تولدت مبارک، کلاه! در روز چهارشنبه، جنس زهره-نپتون شما را به بیان خواسته های عاشقانه خود سوق می دهد. هنگامی که عطارد در علامت شما در روز پنجشنبه به قهقرا می رود، برای یک تحول قدرتمند در نحوه تفکر، گوش دادن، صحبت کردن و حل مشکل خود آماده شوید. پیوند زهره و پلوتون در روز شنبه از شما می خواهد که برای بهبودی متقابل از اعتماد در روابط استفاده کنید.

دلو