فال هفته 20 نوامبر 2022 فال هفتگی

خودت را بیان کن، لئو! فصل کمان از روز سه‌شنبه شروع می‌شود و به شما کمک می‌کند داستان‌ها، امیدها و ترس‌هایی را که در آن نگه داشته‌اید به اشتراک بگذارید. اگر می‌خواهید در شجاعت خود قدم بگذارید، به ماه نوی چهارشنبه در قوس بگویید تا بتواند به تحقق آن کمک کند. بازگشت مشتری در روز چهارشنبه در منطقه صمیمیت تحت حاکمیت ماهی ها به پایان می رسد و حقایقی را که باید بدانید را آشکار می کند.

باکره

65.00 دلار

لئو

20.00 دلار

10.99 دلار

آسایش بیش از حد ارزش گذاری شده است، ثور! فصل کمان از روز سه شنبه شروع می شود و به شما انگیزه می دهد تا با نسخه جدیدی از خودتان آشنا شوید. اگر می‌خواهید بلوک‌های خود را به صمیمیت به چالش بکشید، در روز چهارشنبه به ماه نو در قوس نیت خود را بگویید. بازگشت مشتری در منطقه دوستی شما در همان روز به پایان می رسد و شما را با دوستان گذشته خود پیوند می دهد.

جوزا

جعبه انرژی زودیاک کمان 2022

خانه شیرین خانه، باکره! فصل کمان از روز سه‌شنبه شروع می‌شود و طرز فکر شما را درباره امنیت عاطفی بازگو می‌کند: افراد و مکان‌هایی که شما را ایمن نگه می‌دارند. اگر می خواهید Chateau Virgo را تغییر دهید، چهارشنبه برنامه های خود را به ماه نو در قوس بگویید. بازگشت مشتری در منطقه عاشقانه تحت حاکمیت ماهی ها در روز چهارشنبه به پایان می رسد و شانس را به زندگی عشقی شما باز می گرداند.

ترازو

بهترین تی شرت کماندار در مشکی

جهان شهری
cosmopolitan.com

Sagittarius: کتاب رنگ آمیزی کیهانی شما

آدامز مدیا
amazon.com

این چیزهای کوچک است، سرطان! فصل کمان از روز سه‌شنبه شروع می‌شود و به شما انگیزه می‌دهد تا متوجه شوید که چگونه انتخاب‌های کوچکی که در عادت‌ها و روال‌های روزمره انجام می‌دهید، تفاوت بزرگی ایجاد می‌کند. اگر می‌خواهید بیشتر به پیشرفت شخصی متعهد شوید، به ماه نو در قوس نیت خود را برای این تلاش بگویید. بازگشت مشتری در روز چهارشنبه در منطقه خرد تحت فرمان ماهی ها به پایان می رسد و به شما کمک می کند دانش جدید را به کار ببرید!