فال هفته 2 اکتبر 2022 فال هفتگی

شمع زودیاک لیبرا

خانه شهود
houseofintuitionla.com

نشانه شما *واقعا* به چه معناست: کیف کتانی لیبرا

جهان شهری
cosmopolitan.com

با صدای بلند زندگی کن، جوزا! Grand Air Trine چهارشنبه به شما کمک می کند تا به خرد بدن خود متصل شوید، پرشورتر زندگی کنید و زندگی خود را با کنجکاوی کشف کنید. پلوتون رتروگراد روز شنبه به پایان می رسد و شما را تشویق می کند که به درمان مشکلات صمیمیت خود ادامه دهید. ماه کامل یکشنبه در برج حمل یک رویداد اجتماعی است، بنابراین دوباره با سواری یا مرگ خود ارتباط برقرار کنید و پیشرفت یکدیگر را جشن بگیرید!

سرطان

بسته کریستال لیبرا

هلو و پیکسی
etsy.com

دو برابر بیشتر از حرف زدنت گوش کن لئو! Grand Air Trine چهارشنبه به شما کمک می کند تا مهارت های گوش دادن فعال خود را متقابل کنید تا دیگران توسط شما دیده و درک شوند. پلوتون رتروگراد روز شنبه در منطقه عادت شما به پایان می رسد و شما را به الگوهای سالم تر باز می گرداند. ماه کامل یکشنبه در برج حمل الهام بخش شما برای کشف، آموزش و کشف چیزها و فضاهای جدید برای گسترش افق است.

باکره

زمین باکره! Grand Air Trine چهارشنبه به شما کمک می کند مرکز خود را پیدا کنید، ذهن خود را حفظ کنید و روی دستیابی به هدف تمرکز کنید. روز شنبه، پلوتون رتروگراد به پایان می رسد و به شما انگیزه می دهد تا بیشتر در معرض احساسات قرار بگیرید. ماه کامل یکشنبه در برج حمل یک ماه رابطهی و صمیمی است، بنابراین لذت خود را برای لذت با افرادی که به آنها اعتماد دارید دنبال کنید!

ترازو

اجازه احساس، داده شده، سرطان! Grand Air Trine چهارشنبه شما را در اقیانوس احساسات و عادی سازی، جشن گرفتن و حتی برقراری ارتباط با احساسات خود قرار می دهد. پلوتون رتروگراد روز شنبه در منطقه عاشقانه شما به پایان می رسد و باعث ایجاد ارتباط نرم تر می شود. ماه کامل یکشنبه در برج حمل، منطقه شغلی شما را روشن می کند و به شما انگیزه می دهد که به سمت رهبری و خوداشتغالی قدم بردارید.

لئو

حقیقت ساده است، ثور! Grand Air Trine چهارشنبه به شما کمک می کند تا با زندگی ساده تر در حقیقت خود، زندگی را پیچیده تر کنید. پلوتون رتروگراد روز شنبه به پایان می رسد و شما را تشویق می کند تا از آموخته های کلیدی شش ماه گذشته استفاده کنید. ماه کامل یکشنبه در برج حمل، اگر مستقیم و صادقانه در مورد مرزها و خواسته های خود صحبت کنید، به شما شفا و بسته شدن می دهد.

جوزا

Libra: کتاب رنگ آمیزی کیهانی شما

آدامز مدیا
amazon.com

Libra: کتاب رنگ آمیزی کیهانی شما

آنچه را که دارید نام ببرید، حوت! Grand Air Trine چهارشنبه به شما الهام می‌دهد که احساسات را در جایی که می‌تواند سخت اما مفید و ضروری باشد بیان کنید. پلوتون رتروگراد روز شنبه به پایان می رسد و شما را دوباره به دوستانتان متصل می کند. ماه کامل یکشنبه در برج حمل به شما الهام می‌دهد که وابستگی‌ها، زمینه‌های امنیتی و اینکه چگونه می‌توانید به حکمت بدن خود گوش دهید، دوباره تنظیم کنید.منبع شمع زودیاک لیبرا

زبانت را بسط بده، جهانت را بسط بده، ساگ! Grand Air Trine چهارشنبه به شما کمک می کند تا به نحوه باز کردن کلمات خود در جهان توجه کنید. پلوتون رتروگراد روز شنبه به پایان می رسد و به شما انگیزه می دهد تا با ارزش های خود زندگی کنید. ماه کامل یکشنبه در برج حمل الهام بخش شجاعت، خلاقیت و تمایل است تا بگذارید داستان شما برای افرادی که نیاز به شنیدن آن دارند، شناخته شود!

برج جدی

نشانه شما *واقعا* به چه معناست: کیف کتانی لیبرا

تولدت مبارک، ترازو! چهارشنبه Grand Air Trine به شما کمک می کند تا درک کنید، ارتباط برقرار کنید و در نسخه های بالاتر و روشن تر خود زندگی کنید. پلوتون رتروگراد روز شنبه به پایان می رسد و شما را به ترمیم روابط با خانواده تشویق می کند. ماه کامل یکشنبه در برج حمل، یک رابطه عاشقانه را با کسی دعوت می‌کند، عمیق‌تر می‌کند، یا به طور بالقوه کامل می‌کند که با او مخالفت‌هایی دارید و سبک شیمی با او را جذب می‌کنید.

عقرب

20.00 دلار

28.00 دلار

بررسی اجمالی: موتورهای خود را به آرامی روشن کنید! اکنون که عطارد رتروگراد پشت سرمان است، ما عمداتر شروع به حرکت به جلو می کنیم. Grand Air Trine چهارشنبه که توسط خورشید، ماه و مریخ تشکیل شده است به ما کمک می کند تا از طریق همکاری همه چیز را به پایان برسانیم. پلوتون در روز شنبه پس از قهقرایی که در 29 آوریل آغاز شد مستقیماً می چرخد ​​و ما را ترغیب می کند تا برخی از حقایق سخت اما ضروری را به کار ببریم. ماه کامل یکشنبه در برج حمل از ما می خواهد به سمت چیزی بدیم که به ما احساس زنده بودن کامل می دهد.

فال خورشید/طلوع خود را بخوانید:

برج حمل

از کلماتت استفاده کن قوچ! Grand Air Trine چهارشنبه به شما انگیزه می دهد که به طور خاص در مورد آنچه احساس می کنید صحبت کنید. پلوتون رتروگراد روز شنبه به پایان می رسد و حس انگیزه و موفقیت را به شما باز می گرداند. ماه کامل سالانه در علامت شما در روز یکشنبه از شما می خواهد که مالک خواسته های خود باشید و به سمت آزادی بدوید!

ثور

20.00 دلار

زمان تسلیم است، عقرب. Grand Air Trine چهارشنبه به شما کمک می کند تا قدرت و ایمنی را در تسلیم شدن به نتیجه دلبستگی پیدا کنید. پلوتون رتروگراد در روز شنبه به پایان می رسد و به شما انگیزه می دهد تا در مورد ارتباطات فعال تر باشید. ماه کامل یکشنبه در برج حمل از شما می‌خواهد که میل، سرزندگی و هیجان را در اولویت قرار دهید – آنها برای رفاه ضروری هستند.

قوس

بسته کریستال لیبرا