فال هفته 18 دسامبر 2022 فال هفتگی

رئیس، سرطان! مشتری روز سه شنبه وارد منطقه شغلی تحت فرمان قوچ شما می شود و به شما چشم انداز شغلی، موفقیت، رهبری و فرصت هایی برای خوداشتغالی می دهد. فصل برج جدی از چهارشنبه آغاز می شود و شیمی سبک اضداد را در هوا به نمایش می گذارد. ماه نو جمعه در برج جدی قصد شما را در مورد نوع عاشقانه ای که می خواهید دریافت کنید و ببخشید می خواهد.

لئو

عمیق تر حفاری کن، باکره! مشتری روز سه شنبه وارد منطقه اصالت و تمایلات جنسی شما می شود که توسط برج حمل کنترل می شود و شما را ترغیب می کند تا به حقایق مهم عمیق تر بروید. فصل برج جدی از جمعه شروع می شود و به شما شهامت و اعتماد به نفس می دهد تا ریسک های بزرگ را انجام دهید. ماه نو جمعه در برج جدی از شما می خواهد عادت هایی داشته باشید که شما را در فروتنی، اعتماد به نفس و قدرت درونی قرار دهید.

ترازو

شجاع باش، قوس! مشتری در روز سه شنبه وارد منطقه شجاعت، خلاقیت و قرار گرفتن در معرض عاطفی شما می شود که به شما کمک می کند اصالت بیشتری را تجربه کنید. شروع فصل برج جدی در روز چهارشنبه به شما انگیزه می دهد که سواد مالی و امنیت بیشتری داشته باشید. ماه نو جمعه در برج جدی قصد شما را در مورد تجسم، امنیت و امکانات مالی می خواهد.

برج جدی

تقریباً وقتش است، برج جدی! فصل شما از چهارشنبه شروع می شود و تعطیلات شما را کامل می کند تا بتوانید خود را به عنوان نسخه جدید و بهبود یافته خود دوباره معرفی کنید. اما ابتدا، مشتری در روز سه شنبه وارد منطقه خانگی شما می شود که توسط برج حمل اداره می شود و به شما الهام می کند که به طور متفاوت به تعلق فکر کنید. همه آرزوهای تولد خود را در روز جمعه تحت ماه نو سالانه در علامت خود به کائنات بگویید!

دلو

نشان بده و بگو، دلو! مشتری روز سه شنبه وارد منطقه ارتباطی تحت فرمان قوچ شما می شود و به شما کمک می کند تا خود را قوی تر بیان کنید. شروع فصل برج جدی از چهارشنبه به شما انگیزه می دهد که زمانی را برای عقب نشینی، بهبودی و دوری از خود اختصاص دهید. ماه نو جمعه در برج جدی قصد شما را در مورد همه چیزهایی که می خواهید قبل از تولدتان می خواهد!

ماهی ها

بررسی اجمالی: تعطیلات مبارک! این هفته یک هفته شلوغ است. ابتدا مشتری دوباره وارد برج حمل و سه‌شنبه می‌شود، جایی که تا 16 می 2023 در آنجا می‌ماند و به ما جرات می‌دهد تا کارهای جدید را شروع کنیم. روز بعد، فصل برج جدی در انقلاب زمستانی شروع می‌شود و به ما کمک می‌کند تا زمین را پایین بیاوریم. ماه نو جمعه در برج جدی بهترین لحظه برای گفتن به کائنات است که می خواهید چه کسی شوید.

فال خورشید/طلوع خود را بخوانید:

برج حمل

زمان تعطیلات است، ثور! مشتری روز سه‌شنبه وارد منطقه تکمیلی شما می‌شود که توسط برج حمل و نقل اداره می‌شود و شما را به فکر گرفتن مدتی می‌اندازد. سپس فصل برج جدی از چهارشنبه آغاز می شود و شما را به کشف تحصیلات و سفر تشویق می کند. نیت خود را در ماه نو جمعه در برج جدی به کائنات بگویید زیرا وقتی نظر خود را تغییر می دهید، دنیای خود را تغییر می دهید.

جوزا

عشق در هواست، ترازو! مشتری روز سه‌شنبه وارد منطقه عاشقانه شما می‌شود که توسط برج حمل می‌شود و عاشقانه‌های هیجان‌انگیز، تغییرات رابطه‌ای و عشقی را که شایسته آن هستید به شما هدیه می‌دهد. فصل برج جدی از چهارشنبه شروع می شود و رابطه شما را به امنیت عاطفی تغییر می دهد. ماه نو جمعه در برج جدی قصد شما را در مورد احساسات، افراد و مکان‌هایی که برای شما مهم هستند، می‌خواهد.

عقرب

“سلامتی” برای شما چه معنایی دارد، عقرب؟ مشتری از روز سه‌شنبه وارد منطقه سلامت، تندرستی و روتین شما می‌شود و به شما انگیزه می‌دهد تا قدم‌های کوچکی برای موفقیت بزرگ شخصی بردارید. شروع فصل برج جدی از چهارشنبه به شما انگیزه می دهد تا مهارت های گفتاری و شنیداری خود را بهبود بخشید. ماه نو جمعه در برج جدی قصد شما را در مورد چگونگی تقویت ذهن آگاهی و سبک های ارتباطی خود می خواهد.

قوس

هی جت ستتر! مشتری در روز سه شنبه وارد منطقه انبساط تحت فرمان قوچ شما می شود و به شما انگیزه می دهد که زندگی خود را هم از طریق سفر و هم آموزش گسترش دهید. فصل برج جدی از چهارشنبه آغاز می‌شود و به شما انگیزه می‌دهد که به سلامتی خود فکر کنید. سپس شما می خواهید به کائنات بگویید که قصد خود برای سلامتی و پیشرفت شخصی در ماه نو جمعه در برج جدی دارید!

باکره

کالین یک اخترشناس دوقلو جمینی به معنای واقعی کلمه از لانگ آیلند، نیویورک و فارغ التحصیل دوبار از مدرسه جدید با لیسانس ادبیات از کالج یوجین لانگ و فوق لیسانس در مطالعات مد از دانشکده طراحی پارسونز است. یک دانشجوی پرشور طالع بینی، دوره ای در معجزهs، و دیگر سیستم‌های رشد شخصی، کالین QueerCosmos را تأسیس کرد تا به طور معناداری هویت‌های عجیب و غریب را در سراسر زودیاک و مضامین معنوی جهانی تعریف کند. علاوه بر این، کالین خوانش نمودار خصوصی زایمان و ستون های طالع بینی را با انتشارات بین المللی هدایت می کند. برای اطلاعات بیشتر، به QueerCosmos.com مراجعه کنید.منبع

آنچه را که می آموزی تمرین کن، حوت! مشتری در روز سه‌شنبه وارد منطقه امنیتی شما می‌شود که تحت فرمان برج حمل می‌شود و به شما فرصت‌هایی برای آزادی مالی و امنیت می‌دهد، همانطور که در آن راه می‌روید. شروع فصل برج جدی از چهارشنبه شما را دوباره به دوستانتان و معاشرت متصل می کند! سپس ماه نو جمعه در برج جدی قصد شما را برای بهبود روابط دوستانه و تجربه کنشگری می خواهد.