فال هفته 12 مارس 2023 فال هفتگی

عواطف، اطلاعات هستند، نه دستورالعمل، ماهی ها! ! مربع مریخ-نپتون سه‌شنبه می‌خواهد احساسات را احساس کنید، اما مسئولانه به آن‌ها عمل کنید. زهره روز پنجشنبه وارد بخش ارتباطی شما می شود که توسط ثور اداره می شود و به شما الهام می دهد که ساختار بیشتری را برای ارتباطات ایجاد کنید. عطارد وارد منطقه تجسم تحت حاکمیت برج حمل می شود و به شما کمک می کند تا آنچه را که فکر می کنید، احساس می کنید و باور دارید یکپارچه کنید.

جهان شهریلوگوی Cosmopolitan Lettermark

کالین بدل

مواظب باش، برج جدی! مربع مریخ-نپتون سه شنبه به شما انگیزه می دهد که حضور داشته باشید و به جزئیات کوچک برای موفقیت توجه کنید. زهره روز پنجشنبه وارد منطقه اطمینان شما می شود که توسط ثور اداره می شود و افرادی را جذب می کند که به شما احساس خوبی می دهند. روز شنبه، عطارد وارد منطقه هوش هیجانی شما می شود که تحت کنترل برج حمل است، و به شما یک مسیر تصادفی از مسائل قلبی می دهد!

دلو

اشکالی نداره که ندونی برج حمل! مربع مریخ-نپتون سه‌شنبه به شما کمک می‌کند سردرگمی را عادی کنید و الهام بخش شما برای مدیریت انتظارات است. روز پنجشنبه، زهره وارد منطقه درآمدی شما می شود که توسط ثور اداره می شود و امنیت مالی را برای شما مغناطیسی می کند. عطارد روز شنبه وارد علامت شما می شود و به تفکر انتقادی، ارتباط شفاف و سازگاری شما کمک می کند تا بازگردد!

ثور

عدسی که می بینی را عوض کن سرطان! ! مربع مریخ-نپتون سه‌شنبه به شما کمک می‌کند تا درک خود را برای تفسیر مفیدتر اصلاح کنید. روز پنجشنبه، زهره وارد منطقه دوستی شما می شود که توسط ثور اداره می شود و مرزهای بین دوست و معشوق را محو می کند. روز شنبه، زهره وارد منطقه شغلی تحت فرمان قوچ شما می شود و به شما بینش و جاه طلبی در مورد موفقیت اجتناب ناپذیر حرفه ای شما می دهد!

لئو

تعادل خرد و کلان، Libra! ! مربع مریخ-نپتون سه شنبه به شما کمک می کند تا تناقض بین تصاویر بزرگ و کوچک را مدیریت کنید. زهره روز پنجشنبه وارد منطقه صمیمیت شما می شود که توسط ثور اداره می شود و به شما انگیزه می دهد تا ارتباطاتی را که دارید عمیق تر کنید. روز شنبه، عطارد وارد بخش مذاکره تحت فرمان قوچ شما می شود و به شما کمک می کند تا بین مخالفان سازش کنید.

عقرب

کالین یک اخترشناس دوقلو جمینی به معنای واقعی کلمه از لانگ آیلند، نیویورک و فارغ التحصیل دوبار از مدرسه جدید با لیسانس ادبیات از کالج یوجین لانگ و فوق لیسانس در مطالعات مد از دانشکده طراحی پارسونز است. یک دانشجوی پرشور طالع بینی، دوره ای در معجزهs، و دیگر سیستم‌های رشد شخصی، کالین QueerCosmos را تأسیس کرد تا به طور معناداری هویت‌های عجیب و غریب را در سراسر زودیاک و مضامین معنوی جهانی تعریف کند. علاوه بر این، کالین خوانش نمودار خصوصی زایمان و ستون های طالع بینی را با انتشارات بین المللی هدایت می کند. برای اطلاعات بیشتر، به QueerCosmos.com مراجعه کنید.


منبع

آنچه را که موعظه میکنی تمرین کن، دلو! مربع مریخ-نپتون سه‌شنبه به شما کمک می‌کند ارزش‌های خود را به شیوه‌ای قدرتمند برای ایمنی یکپارچگی زندگی کنید. زهره در روز پنجشنبه وارد منطقه خانوادگی تحت حاکمیت ثور شما می شود و به شما کمک می کند روابط ما را با مراقبان خود صاف کنید. روز شنبه، عطارد وارد منطقه ارتباطی تحت فرمان قوچ شما می شود و مهارت های انتخاب کلمه و گوش دادن فعال شما را بهبود می بخشد!

ماهی ها

اعتماد یک مهارت است، باکره! ! مربع مریخ-نپتون سه‌شنبه به شما کمک می‌کند تا برای درک مهارت‌هایی که اعتماد را به روشی معنادار ایجاد می‌کنند، ریسک کنید. زهره روز پنج شنبه وارد منطقه گسترش ثور شما می شود و به شما کمک می کند با افرادی ملاقات کنید که تفکر شما را برای بهتر شدن تغییر می دهند. عطارد روز شنبه وارد بخش صمیمیت تحت فرمان برج حمل شما می شود و به شما انگیزه می دهد که صمیمیت و میل را دوباره تنظیم کنید.

ترازو

تو ذاتا کافی هستی، عقرب. مربع مریخ-نپتون سه‌شنبه به شما کمک می‌کند شایستگی را از درون به بیرون بیابید، نه از بیرون. روز یکشنبه، عطارد وارد منطقه رفاهی تحت کنترل برج حمل می شود و به شما انگیزه می دهد تا عادات خود را تغییر دهید.

قوس

تسلیم نشو، جمینی. مربع مریخ-نپتون سه‌شنبه به شما انگیزه می‌دهد تا دلبستگی را رها کنید، اما در تلاش برای یک هدف حرفه‌ای سرمایه‌گذاری کنید. روز پنجشنبه، زهره وارد منطقه بسته شما می شود و به شما انگیزه می دهد که از گذشته کامل شده باشید. عطارد روز شنبه وارد منطقه دوستی شما می شود و شما را دوباره به جامعه خود متصل می کند!

سرطان

درگیری در جامعه طبیعی است لئو!! مربع مریخ-نپتون سه‌شنبه از شما می‌خواهد تضاد درون دوستی و/یا جامعه خود را ترمیم کنید. زهره روز پنجشنبه وارد منطقه شغلی شما می شود که توسط ثور اداره می شود و همکارانی را جذب می کند که به صورت حرفه ای به شما کمک می کنند. روز شنبه، عطارد وارد منطقه خرد تحت تأثیر قوچ شما می شود و به شما کمک می کند تا آموخته های جدید را اعمال کنید!

باکره

تو هم اجازه داری حساس باشی ساگ! ! مربع مریخ-نپتون سه‌شنبه به شما کمک می‌کند تا احساسات خود را عادی کنید و آنها را به افرادی که نیاز به دانستن دارند انتقال دهید. زهره روز پنجشنبه وارد بخش رفاه شما که توسط ثور اداره می شود، شما را به سوی شرکای مسئولیت پذیر و دوستان جذب می کند. روز شنبه، عطارد وارد منطقه شجاعت تحت فرمان قوچ شما می شود و به شما الهام می کند که داستان های قلب خود را شجاعانه به اشتراک بگذارید!

برج جدی

برج ثور چه ارزش هایی به دوستی شما نشان می دهد؟ مربع مریخ-نپتون سه‌شنبه به شما کمک می‌کند بفهمید چه ایده‌هایی شما را با دیگران پیوند می‌دهند. روز پنجشنبه، زهره وارد علامت شما می شود و اعتماد به نفس و ارتباطات شما را با لذت و زیبایی تقویت می کند. عطارد روز یکشنبه وارد منطقه بسته تحت فرمان قوچ شما می شود و شما را از تله های فکری که شما را ناتوان می کند رها می کند.

جوزا

بررسی اجمالی: سردرگمی را عادی کنید! مربع مریخ-نپتون سه‌شنبه، سردرگمی را که در اکتبر سال گذشته آغاز شد، برجسته می‌کند و در نهایت تکمیل می‌کند. زهره روز پنجشنبه وارد ثور حسی می شود و تا 11 آوریل در آنجا می ماند و روابط ما را قابل اعتماد تر، مستقر تر و لذت بخش تر می کند. روز شنبه، عطارد وارد برج حمل می شود و تا 3 آوریل در آنجا می ماند و به ما کمک می کند از ارتباطات واضح و مستقیم به نفع خود استفاده کنیم.

فال خورشید/طلوع خود را بر اساس علامت زودیاک بخوانید:

برج حمل