فال هفته 11 دسامبر 2022 فال هفتگی

آنچه را که موعظه می کنی تمرین کن، کلاه! رابطهتیل خورشیدی-زحلی دوشنبه به شما الهام می‌دهد که با صحبت کردن خود، نزدیک شوید. مربع خورشید-نپتون چهارشنبه این پیشرفت را دوباره قاب بندی کرده و ادامه می دهد. در نهایت، سه‌گانه عطارد-اورانوس شنبه به شما کمک می‌کند تا این واقعیت‌ها را بپذیرید و/یا ارتباط برقرار کنید، که اعتماد به نفس شما را تقویت می‌کند.

دلو

دایره واژگان خود را گسترش دهید، ساگ! رابطهتیل خورشیدی-زحلی دوشنبه با گسترش قدرتمند زبان شما، دنیای شما را گسترش می دهد. مربع خورشید-نپتون چهارشنبه از شما می خواهد که مهربانانه با یک ناشناخته سازگار شوید. سه گانه عطارد-اورانوس شنبه به شما کمک می کند تا جزئیات کوچک را ببینید.

برج جدی

شما می توانید متعلق را پیدا کنید، دلو! زنجیر خورشیدی-زحلی دوشنبه به شما کمک می کند تا تعادلی بین ارتباط و آزادی پیدا کنید. مربع خورشید-نپتون چهارشنبه گفتگو با دوست خود را در مورد ارزش هایی که به اشتراک می گذارید ترویج می کند. سه گانه عطارد-اورانوس شنبه شما را از یک عادت احساسی ناتوان کننده رها می کند.

ماهی ها

بررسی اجمالی: هر هفته نیست که دوشنبه به اندازه این روز پربار شروع می شود! یک جنس خورشید-زحل به ما کمک می کند تا با شروع هفته ایده های بزرگی بسازیم. چهارشنبه، مربع خورشید-نپتون به شما الهام می‌دهد که سردرگمی را گرامی بدارید. درست است! اجازه دهید عدم قطعیت به شما انگیزه دهد تا سنجیده تر شوید و به طور بالقوه در یک برنامه تجدید نظر کنید. سه‌گانه عطارد-اورانوس شنبه موضوع فکری را ادامه می‌دهد و می‌خواهد یک استراتژی نوآورانه را اعمال کند که به شما کمک می‌کند آنچه را که می‌خواهید تغییر دهید تغییر دهید!

فال خورشید/طلوع خود را بخوانید:

برج حمل

مجسم شو، عقرب! زنجیر خورشیدی-زحلی دوشنبه به شما کمک می کند تا با جسمی بودن احساسات خود ارتباط برقرار کنید. مربع خورشید-نپتون چهارشنبه به شما الهام می‌دهد تا آنچه را که به آن باور دارید و رفتارتان را با هم ترکیب کنید. سه‌گانه عطارد-اورانوس شنبه از شما می‌خواهد که بیشتر در مورد اینکه چرا به کسی اعتماد دارید یا به کسی اعتماد نمی‌کنید، تحقیق کنید.

قوس

تو داری کار رو انجام میدی، ثور! رابطهتیل روز دوشنبه خورشید-زحل به شما الهام می‌دهد تا پیشرفت شخصی را انجام دهید. دوستان شما ممکن است نیاز داشته باشند که با این نسخه جدید شما در زیر مربع خورشید-نپتون چهارشنبه سوری سازگار شوند. به آنها – و به خودتان – صبر بدهید. سه‌گانه عطارد-اورانوس شنبه از شما می‌خواهد به سمت سفر یا تحصیلی که به آن فکر می‌کردید حرکت کنید!

جوزا

نماینده، برج حمل! رابطهتیل خورشید-زحل دوشنبه از شما می خواهد که از دیگران کمک بخواهید و به افراد دیگر کمک کنید. مربع خورشید-نپتون در روز چهارشنبه می‌تواند سردرگمی را حتی بدتر کند، بنابراین در پیش‌فرض‌ها عجله نکنید. به شفاف سازی ادامه دهید. سه‌گانه عطارد-اورانوس شنبه از شما می‌خواهد که ارزش‌های خود را به‌طور حرفه‌ای عملی کنید.

ثور

واقعا چه احساسی داری، ترازو؟ زنجیر خورشیدی-زحلی دوشنبه از شما می‌خواهد که هنگام نام‌گذاری احساساتتان نترس‌تر شوید. مربع خورشید-نپتون به شما یادآوری می‌کند که نامگذاری احساس به احساس قدرت نمی‌دهد، بلکه به شما قدرت می‌دهد. سه تایی عطارد-اورانوس شنبه به شما احساس امنیت بیشتری می دهد زیرا با خود و دیگران صادق بودید.

عقرب

دانه دانه بگیر، باکره! رابطهتیل روز دوشنبه خورشید-زحل به شما کمک می کند تا ظریف ترین احساسات خود را شناسایی کنید تا بتوانید آنها را با دقت بیشتری تجربه کنید. یک مربع خورشید-نپتون در این چهارشنبه پس از آن از شما می‌خواهد که این احساسات را به شما منتقل کنید. شجاع باش! سه گانه عطارد-اورانوس شنبه نظر شما را در مورد موضوعی تغییر می دهد و اعتماد به نفس شما را تقویت می کند!

ترازو

تو شایسته دریافت هستی، لئو! رابطهتیل خورشید-زحل دوشنبه از شما می خواهد که کمی کمتر بدهید و خیلی بیشتر بگیرید. مربع خورشید-نپتون در روز چهارشنبه به شما کمک می کند از طریق پیگیری لذت ها و تمایلات جنسی خود اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید. سه‌گانه عطارد-اورانوس شنبه به شما کمک می‌کند تا به جزئیات کوچک در محل کار برای استراتژی و موفقیت بزرگ توجه کنید.

باکره

مراقب نحوه صحبت با خودت باش، سرطان! رابطهتیل روز دوشنبه خورشید-زحل به شما انگیزه می دهد که دلسوزتر باشید. مربع خورشید-نپتون چهارشنبه از شما می خواهد که برای تصویر بزرگ و کوچک ارزش قائل شوید. این یک تعادل ظریف است! سه‌شنبه عطارد-اورانوس شنبه، اجتماعی و پرجنب‌وجوش است، پس با افرادی که از دست داده‌اید جمع شوید و از یکدیگر جشن بگیرید!

لئو

یک سقوط اعتماد کن، جوزا! رابطهتیل خورشید-زحل دوشنبه به شما کمک می‌کند به دیگران ایمان داشته باشید، و مربع خورشید-نپتون چهارشنبه ممکن است بخواهد برای محافظت و ارتباط مرزهایی را اعلام کنید. روابط دشوار است! سه‌گانه عطارد-اورانوس شنبه به شما کمک می‌کند از یک عادت سخت به روش‌های غیرمنتظره‌ای دور شوید.

سرطان

تغییر شغل، ماهی؟ رابطهتیل روز دوشنبه خورشید-زحل یک فصل حرفه ای را به پایان می رساند و شما را در مسیر مثبت جدیدی در کار قرار می دهد. مربع خورشید-نپتون چهارشنبه از شما می‌خواهد که نسبت به نتایج ناگزیر حرفه‌ای موفق، ایمان و خوش‌بینی بیشتری داشته باشید. سه گانه عطارد-اورانوس شنبه از شما می خواهد که ایده ها و بازخوردهای دوستان خود را جمع آوری کنید!منبع