فال ماهانه ماهی ها برای اکتبر 2022 – بررسی اجمالی ماهانه

این تاریخ ها را به G-Cal خود اضافه کنید:

 • 2 اکتبر: عطارد رتروگراد به پایان می رسد
 • 9 اکتبر: ماه کامل در برج حمل
 • 23 اکتبر: خورشید و زهره وارد عقرب می شوند
 • 25 اکتبر: خورشید گرفتگی ماه نو در عقرب
 • 27 اکتبر: مشتری وارد ماهی ها می شود
 • 30 اکتبر: مریخ رتروگراد در Gemini آغاز می شود

  تنش‌های درون گروه‌ها و سازمان‌هایی که شما عضوی از حباب‌هایی هستید که در 19 اکتبر به سطح می‌آیند، زیرا خورشید و زهره، هر دو در ترازو، با پلوتون در برج جدی درگیر می‌شوند. شما به میزان سهامی که در انتظارات دیگران از شما گذاشته اید فکر می کنید. آیا برای خودت زندگی می کنی یا در یک حلقه خوشایند مردم گرفتار شده ای؟ آیا با افرادی معاشرت می کنید که با ارزش های شما همسو هستند و به کل خود شما – از جمله اشتباهات، ترس ها و شکست های شما اهمیت می دهند؟ شما در حال حاضر هوس عمق و صمیمیت دارید.

  رابطه زودیاک: داغ ترین موقعیت های جنسی برای هر علامت نجومی

  رابطه زودیاک: داغ ترین موقعیت های جنسی برای هر علامت نجومی

در 30 اکتبر، مریخ رتروگراد در جمینی آغاز می شود. مریخ، سیاره خشم، کنش و تعقیب، معمولاً حدود دو ماه در نشانه باقی می‌ماند، اما به لطف این چرخه واپس‌گرا، تا مارس سال آینده در جوزا باقی می‌ماند. مریخ زمان خود را صرف حرکت در بخشی از نمودار شما می کند که به خانه، خانواده، اصل و نسب و وضعیت زندگی شما مربوط می شود. تنش با اعضای خانواده ممکن است در این زمان ایجاد شود، یا شاید در حال بازسازی خانه خود، نقل مکان یا یافتن هم اتاقی های جدید هستید. هر چه پیش بیاید، برنامه ها و اهداف شما در معرض تغییر هستند. این بخش از نمودار شما در حال بازبینی است، پس با جریان خود ادامه دهید!منبع

حال و هوای کیهانی در 23 اکتبر تغییر می کند، زمانی که خورشید و زهره هر دو وارد عقرب می شوند و فصل عقرب را آغاز می کند. خورشید و زهره در عقرب شما را به یاد تحولی می اندازند که وقتی شما را به خطر بیشتری دعوت می کنید و چیز جدیدی را امتحان می کنید، رخ می دهد. ممکن است تغییر دیدگاه در راه باشد، یا شاید در حال برنامه ریزی برای تعطیلات هستید. در هر صورت، با اولویت دادن به تجربه های جدید، روال شما بهبود می یابد.

لاته های شما تند و تزیین کدو تنبل شما آماده شده است – به اکتبر خوش آمدید، ماهی ها! این ماه با برخی برکات مالی در اول اکتبر آغاز می شود زیرا زهره در ترازو به مشتری در برج حمل متصل می شود. ممکن است در حال انعقاد یک معامله و امضا در خط نقطه چین باشید. خبر تسویه بدهی، ارث یا تزریق نقدی جدی ممکن است در راه باشد! دو سیاره خوش شانس در آسمان در محور مالی شما با یکدیگر درگیر هستند، بنابراین اگر منتظر یک پیشنهاد یا افزایش قیمت بوده اید، به زودی اخباری به شما خواهد رسید. روز بعد در 2 اکتبر، عطارد مستقیماً به باکره می رود و مسائل را در روابط شما روشن می کند. سفر عطارد رتروگراد از طریق باکره مسائلی را در روابط شما زیر ذره بین آورده است. شما بهتر می توانید انگیزه ها و دیدگاه شریک زندگی خود را درک کنید و راه حلی در راه است. و اگر امیدوار بودید با یک شرکت یا شریک تجاری جدید همکاری کنید، تاخیرها و ناکامی ها شروع به فروکش می کنند.

متاسفم من می توانم. پیراهن رتروگراد مرکوری به رنگ مشکی

ماه نو و خورشید گرفتگی در عقرب، آسمان را در 25 اکتبر نشان می دهد. اگر کار شما شامل انتشار، رسانه یا پخش است، این می تواند نشانه شروع یک پروژه یا فرصت جدید باشد. خورشید گرفتگی همزمان با شروع های جدید است و همچنین باعث سرعت بخشیدن به جدول زمانی و اتفاقات سرنوشت ساز می شود. ممکن است در مدرسه باشید، یک مهارت جدید یاد بگیرید، در یک کنفرانس ارائه دهید، یا زمانی را که بسیار به من نیاز دارم اختصاص دهید.

مشتری فراوان، خوش شانس و پر هیاهو دوباره در 27 اکتبر وارد ماهی ها می شود و ثروت بیشتری را برای شما به ارمغان می آورد. هنگامی که سیاره شانس در نشانه شما حرکت می کند، خاصیت مغناطیسی، جذابیت و قدرت تجلی شما به اوج خود می رسد. شما می توانید از این انرژی کیهانی برای فراخوانی وحشیانه ترین رویاهای خود، تغییر شکل به یک نسخه جدید و هماهنگ تر از خود یا تمرکز بر شادی و قدردانی در زندگی خود استفاده کنید. این آخرین سفر مشتری در نشانه شما تا سال 2033 است، پس آرزو کنید و سپس برای تحقق آن قدم بردارید.

در همان روز، برخی از رویارویی های ناراحت کننده اما ضروری پیش می آید. شما خواهان عمق و ارتباط از طرف همکاران یا حلقه های دوستی خود هستید، اما ممکن است متقابل نباشد. ممکن است محدودیت های برخی از روابط خود را بیاموزید یا در موقعیتی قرار بگیرید که باید به یک مسئله حل نشده رسیدگی کنید. اگر روابط دوستانه شما از عدم تعادل رنج می برد، وقت آن رسیده است که از نیازهای خود دفاع کنید.

نشانه شما *واقعاً* به چه معناست: کیف حمل و نقل ماهی ها

خورشید و زهره، هر دو در ترازو، قبل از شروع فصل عقرب، آخرین بوسه را در آسمان به اشتراک می گذارند. این جفت شدن که به عنوان کازیمی شناخته می شود، به عنوان یک فرآیند تولد دوباره برای زهره عمل می کند. سیاره عشق و اوقات فراغت توسط پرتوهای خورشید و سرزندگی جسورتر می شود و تحقق روابط اصلی می تواند رخ دهد. شما کسی را در نور جدیدی می بینید.