فال ماهانه ماهی برای نوامبر 2022 – مروری بر ماهانه

رابطه زودیاک: داغ ترین موقعیت های جنسی برای هر علامت نجومی

یک مربی یا معلم می تواند در 15 نوامبر زمانی که زهره در عقرب یک بوسه شیرین با مشتری در ماهی حوت به اشتراک می گذارد، شانسی برای شما به ارمغان بیاورد. اگر در یک زمینه خلاقانه کار می کنید، این روز زیبایی برای به اشتراک گذاشتن کار خود با جهان است. ممکن است روز خود را با فردی با سابقه تحصیلی یا معنوی مشترک سپری کنید. هنگامی که دو سیاره خوش شانس در آسمان در این قسمت از آسمان به هم می رسند، شما این توانایی را دارید که با سهولت بیشتری ظاهر شوید. انرژی خود را تغییر دهید و شاهد تغییر واقعیت با شما باشید. بعداً در روز، زهره وارد قوس می شود و توجه بیشتری را به حرفه، شهرت و میراث شما جلب می کند. این زمان فوق العاده ای است که به دیگران اجازه دهید از شما جشن بگیرند. به علاوه: ممکن است افزایش یا ترفیع احتمالی در راه باشد!

در 30 نوامبر، زهره در قوس در سراسر آسمان از مریخ به صورت وارونه نشسته است. ممکن است اسکلت ها در کمد یا بحث های گذشته دوباره ظاهر شوند. شما احساس می کنید آماده اید که یک بار برای همیشه از هر رنجشی خلاص شوید. انرژی پویای امروزی می‌تواند هوا را پر از شور یا خشم کند – تا جایی که می‌توانید به دیگران دلسوزی کنید.منبع

نشانه شما *واقعاً* به چه معناست: کیف حمل و نقل ماهی ها

ماه گرفتگی کامل ماه در برج ثور در 8 نوامبر نشان دهنده برخی گفتگوهای سخت در افق است. ممکن است امیدوار باشید که نظر کسی را در مورد یک موقعیت خاص تغییر دهید، اما ممکن است احساس کنید بین یک سنگ و یک مکان سخت گیر کرده اید. امروز آسان است که اجازه دهید شک و تردیدها و ترس های شما را تحت الشعاع قرار دهند. با خود و دیگران مهربان باشید. سرنوشت در حال تسخیر و روشن کردن اطلاعاتی است که باید فاش شوند – حتی اگر دردناک باشد.

کلمات شما جادویی هستند، بنابراین در 10 نوامبر، زمانی که زهره در عقرب با نپتون در حوت مخلوط می شود، از آنها عاقلانه استفاده کنید. جذابیت شما خارج از نمودار است و ممکن است ایده های انقلابی در مورد اینکه چگونه می خواهید هویت یا سبک خود را تغییر دهید، داشته باشید. لحظات وضوح می تواند در طول تمرین معنوی یا مراقبه شما فرا برسد. به آنچه کائنات به شما می گوید توجه کنید. اهمیت تعیین مرزها در 11 نوامبر به یاد خواهید آورد، زیرا خورشید در عقرب با زحل در دلو مربع می شود. آیا فرد یا موقعیتی باعث ایجاد خستگی می شود؟ شما شایسته محافظت از منابع و انرژی خود هستید. به یاد داشته باشید: نه یک جمله کامل است.

متاسفم من می توانم. پیراهن رتروگراد مرکوری به رنگ مشکی

این ماه با اندکی تنش کلامی در 29 نوامبر به پایان می رسد زیرا عطارد در قوس با مریخ وارونه در جمینی درگیر می شود. شما ممکن است در حال تجربه یک کشمکش بین وظایف خانوادگی و کاری یا خود درونی و بیرونی خود باشید. هر مسئله ای که سرکوب کرده اید در حال بررسی است. دعوا کردن می تواند بر گردهمایی های خانوادگی تأثیر بگذارد، پس قبل از صحبت فکر کنید.

متاسفم من می توانم.  پیراهن رتروگراد مرکوری به رنگ مشکی

خورشید در 22 نوامبر وارد قوس می شود. اکنون فصل قوس است و شما حتی بیشتر بر روی آینده خود و هر هدفی که می خواهید به آن برسید متمرکز هستید. طی چند هفته آینده، افرادی که در موقعیت‌های اقتدار و قدرت قرار دارند، سخت کوشی شما و میزان پیشرفت شما را تشخیص می‌دهند.

رابطه زودیاک: داغ ترین موقعیت های جنسی برای هر علامت نجومی

تمرکز ذهنی شما به کار و آینده شما در 17 نوامبر تغییر می کند، زمانی که عطارد به تمام اقدامات در قوس ملحق می شود. ممکن است اخباری در مورد حرفه خود یا یک شخصیت برجسته کسب کنید، یا ممکن است در مسیر فعلی خود تجدید نظر کنید. آیا مسیر فعلی شما محقق می شود؟ عطارد و زهره، هر دو در قوس، در 21 نوامبر در یک نقطه از آسمان ملاقات می کنند. اطلاعات خوش شانسی به دست می آید. می توانید از ستاره های خوش شانس خود و توانایی خود در اعتماد به شهود خود تشکر کنید.