فال ماهانه لئو برای اکتبر 2022، پیش بینی طالع بینی

یک رویداد بزرگ زمانی رخ می دهد که مریخ رتروگراد در جوزا در 30 اکتبر آغاز می شود – مریخ تا مارس سال آینده در جمینی باقی می ماند! این دوره زمانی است که جاه طلبی ها و اهداف خود را برای آینده دوباره کار کنید. هر چیزی که فکر می کنید مسیر درستی است در ماه های آینده مورد بازسازی قرار می گیرد. تمام تلاش خود را بکنید تا این را به عنوان یک تصحیح مسیر ببینید، نه خروج از ریل. هر گونه شکست یا تاخیر به این دلیل است که می توانید اطمینان حاصل کنید که انرژی خود را در پروژه ای سرمایه گذاری می کنید که واقعاً ارزشمند است. کیهان بهترین علایق شما را در دل دارد!منبع

همه جادوگران را صدا می کند، لئو! اکتبر اینجاست و ماه با خبرهای خارق العاده ای در اول اکتبر آغاز می شود زیرا زهره در ترازو به مشتری در برج حمل متصل می شود. بخشی از اطلاعات برای حمایت از اهداف شما به دست می آید. این آب و هوای نجومی همچنین با خواهر و برادر و خانواده بزرگ زمان هماهنگ تری را به همراه دارد. به علاوه، اگر در حال یادگیری یک مهارت جدید هستید، در نهایت ممکن است روی آن کلیک کنید. این با شانس بیشتری در 2 اکتبر دنبال می شود، زمانی که عطارد در نهایت در Virgo ایستگاه می کند. عطارد رتروگراد رفته است! مسائل مالی که باعث سردرد شده اند برطرف می شوند و شما احساس می کنید که یک بار دیگر مسئول بودجه خود هستید. اگر منتظر دریافت جایزه یا تاخیر در پرداخت بوده اید، باید به زودی برسد!

زمان آن فرا رسیده است که در 18 اکتبر، زمانی که زهره در ترازو با مریخ در جمینی مخلوط می شود، یکی از رویاهای شما به زندگی تبدیل شود. اگر پیشنهاد یا درخواستی ارسال کردید، امروز می‌توانید اخبار مطلوبی دریافت کنید. آن برنامه را امروز ارسال کنید! خیرین و افراد تأثیرگذار در زیر این آسمان های پر ستاره متوجه شما و مهارت های شما خواهند شد. خودت را کوتاه نفروش روز بعد در 19 اکتبر، زمانی که خورشید و زهره، هر دو در ترازو، با پلوتون در برج جدی برخورد می‌کنند، درام اتفاق می‌افتد. شما به راحتی می توانید با تمام کارهایی که باید انجام دهید احساس غرق شدن کنید. اگر به مرزهای خود احترام نمی گذارید و نه گفته اید، برنامه شلوغ شما ممکن است کمی استرس به زندگی شما اضافه کند. این همچنین روز قدرتمندی برای به اشتراک گذاشتن برخی از تجربیات زندگی خود است. ممکن است احساس کنید که از شما خواسته شده است تا در مورد موضوعات تابو بحث کنید یا به درگیری هایی که برای مدت طولانی ادامه داشته اند بپردازید.

ببخشید نمیتونم پیراهن عطارد خاکستری رتروگراد است

رابطه زودیاک: داغ ترین موقعیت های جنسی برای هر علامت نجومی

بهترین تی شرت Leo-y Leo

ببخشید نمیتونم پیراهن عطارد خاکستری رتروگراد است

خلق و خوی در 23 اکتبر زمانی که خورشید و زهره وارد عقرب می شوند تغییر می کند – بله، فصل عقرب است! شما آماده هستید که سرعت خود را کم کنید و استراحت خود را مجدداً در اولویت قرار دهید. توجه شما به درون معطوف می شود و ممکن است متوجه شوید که زمان بیشتری را با خانواده خود می گذرانید. این ماه می تواند دوره ای از هماهنگی را در محیط زندگی شما یا با عزیزانتان به ارمغان بیاورد. از آن لذت ببرید!

علامت *واقعا* به چه معناست: کیف لئو

این تاریخ ها را به G-Cal خود اضافه کنید:

 • 2 اکتبر: عطارد رتروگراد به پایان می رسد
 • 9 اکتبر: ماه کامل در برج حمل
 • 23 اکتبر: خورشید و زهره وارد عقرب می شوند
 • 25 اکتبر: ماه نو و خورشید گرفتگی در عقرب
 • 27 اکتبر: مشتری وارد ماهی ها می شود
 • 30 اکتبر: مریخ رتروگراد در Gemini آغاز می شود

  علامت *واقعا* به چه معناست: کیف لئو

  ماه کامل در برج حمل در 9 اکتبر ماجراجویی و اطلاعات را برای شما به ارمغان می آورد! ممکن است در حال برنامه ریزی یک سفر، ثبت نام در یک دوره، یا تغییر دیدگاه باشید. شما هوس تجربه های جدید می کنید. اگر آماده به نمایش گذاشتن استعداد خود هستید، ممکن است فرصتی برای به اشتراک گذاشتن استعدادهای خود با جهان دریافت کنید. عطارد در 10 اکتبر دوباره وارد ترازو می شود و در نهایت سوءتفاهم ها برطرف می شود. شما بهتر می توانید دیدگاه های دیگران را درک کنید و به نظر می رسد مردم در نهایت انگیزه های شما را کمی بهتر درک می کنند.

  بهترین تی شرت Leo-y Leo

  ماه نو و خورشید گرفتگی در عقرب در 25 اکتبر شروعی تازه در بخش نمودار شما به ارمغان می آورد که بر خانواده، دارایی، اصل و نسب و وضعیت زندگی شما حاکم است. این می تواند نشان دهنده یک حرکت بزرگ، خرید یا فروش ملک، یا تغییر در پویایی خانواده شما باشد. کسوف‌ها جدول‌های زمانی را سرعت می‌بخشند و رویدادهای سرنوشت‌سازی را به وجود می‌آورند – رویدادها می‌توانند در حال حاضر احساس کارمایی داشته باشند. مشتری در 27 اکتبر دوباره وارد ماهی ها می شود و ممکن است ارث یا قراردادهای مشترک را برای شما به ارمغان بیاورد. اگر سرمایه گذاری می کنید، ممکن است بازدهی مثبتی را مشاهده کنید. همچنین ممکن است در حال تسویه بدهی باشید یا احساس کنید در وضعیت مالی مثبت تری قرار دارید. شما در حال حاضر احساس حمایت می کنید.