فال ماهانه قوس اکتبر 2022، پیش بینی طالع بینی

خورشید و زهره، هر دو در ترازو، در 22 اکتبر در یک نقطه از آسمان به هم می رسند. به افرادی که امروز ملاقات می کنید توجه کنید و با آنها وقت می گذرانید، زیرا این ارتباطات می تواند به شما کمک کند. این امکان وجود دارد که شما یک دوست مادام العمر جدید پیدا کرده باشید.

شما بوده اید برو برو برو، و زمان کاهش سرعت در 23 اکتبر است که خورشید و زهره وارد عقرب می شوند. این فصل عقرب 2022 است! شما می توانید از نه گفتن و احترام به مرزهای خود سود ببرید. به یاد داشته باشید که استراحت برای ایجاد الهام لازم است. زیاده روی نکنید. این نیز یک دوره بسیار تأمل برانگیز است و همچنین ممکن است کمی احساس نوستالژیک داشته باشید. شما در حال بستن فصلی از زندگی خود قبل از شروع فصل جدید هستید. تقریباً فصل شما است، بنابراین قبل از شروع مهمانی واقعی، اکنون استراحت کنید!

شما همیشه در طول فصل ترازو تقاضای زیادی دارید، قوس! این ماه با یک برکت در اول اکتبر شروع می شود، زمانی که زهره در ترازو در سراسر آسمان از مشتری در برج حمل می نشیند. ممکن است یک آرزو یا رویا برآورده شود. اگر در حوزه جدیدی از زندگی خود در حال ایجاد جامعه بوده اید، ممکن است در حال ایجاد برخی ارتباطات مادام العمر باشید. تمرکز بر روابط دوستانه و پذیرفتن محیط های اجتماعی شانس بیشتری برای شما به ارمغان می آورد. عطارد رتروگراد سرانجام در 2 اکتبر به پایان می رسد و شما نسبت به مسیری که در زندگی خود در حال حرکت هستید احساس اطمینان بیشتری می کنید. اگر کار یا شغل در چند هفته گذشته باعث غم و اندوه شما شده است، اکنون مسیر پایداری در پیش دارید.

رابطه زودیاک: داغ ترین موقعیت های جنسی برای هر علامت نجومی

رابطه زودیاک: داغ ترین موقعیت های جنسی برای هر علامت نجومی

تنش در شراکت شما در 11 اکتبر افزایش می یابد، زمانی که مریخ در جوزا با نپتون در حوت برخورد می کند. تصور شما از آینده مشترک با یک شریک ممکن است کاملاً دقیق نباشد. امروزه سردرگمی در هوا وجود دارد و به راحتی می تواند اضطراب و پارانویا را برانگیزد. امروز روزی نیست که همه چیز را هش کنید. قطعه ای از پازل گم شده است و درگیری ها می تواند منجر به سردرگمی بیشتر شود. به خودتان لطف کنید و قبل از دنبال کردن راه حل مکث کنید. انرژی حمایت کننده در 18 اکتبر هنگامی که زهره در ترازو با مریخ در جوزا ملاقات می کند جریان می یابد. همکاری ها و ارتباطاتی که تحت این جفت سیاره ای ایجاد می شود سودمند است. شخصی در شبکه شما می تواند به شما کمک کند تا یک قرارداد رویاهای خود را ببندید!

مریخ، سیاره کنش و خشم، در 30 اکتبر در Gemini ایستگاه‌های قهقرایی دارند. درگیری‌ها و تنش‌ها می‌توانند در بخشی از نمودار شما که روابط را کنترل می‌کند بروز کنند. این دوره تجدید نظر و اصلاح است. آیا انرژی زیادی در روابط خود صرف کرده اید یا به اندازه کافی انرژی ندارید؟ آیا مسائلی وجود دارد که بخواهید به آنها رسیدگی کنید؟ الان وقتشه اکنون با هرگونه درگیری مقابله کنید تا بتوانید آینده ای پایدار و سالم داشته باشید.منبع

نشانه شما *واقعا* به چه معناست: قوس

جهان شهری
cosmopolitan.com

ببخشید نمیتونم  پیراهن عطارد خاکستری رتروگراد است

ماه نو و خورشید گرفتگی در عقرب در 25 اکتبر پیامی را ارائه می دهد که زندگی را تغییر می دهد. ممکن است در حال بررسی یک تمرین معنوی جدید باشید. هر چه نشانه‌ها و ارتباطات امروز به وجود بیاید، یک عنصر سرنوشت‌ساز وجود دارد که می‌تواند جرقه‌ای الهام بخشد. این ماه گرفتگی همچنین یادآوری است که باید تعادل کار و زندگی خود را بررسی کنید. اگر بیش از حد در یک جهت انحراف دارید، تنظیم لازم است. همچنین ممکن است احساس کنید که برای شروع درمان درد گذشته فراخوانده شده اید. مشتری دوباره در 27 اکتبر وارد ماهی ها می شود و شانس و خوش بینی به خانه و زندگی خانوادگی شما می رسد. اگر به خرید یا بازسازی ملک فکر می کنید، نفوذ مشتری می تواند خبرهای خوبی به همراه داشته باشد. این به طور کلی زمان هماهنگی بین شما و عزیزانتان است.

نشانه شما *واقعا* به چه معناست: قوس

در همان روز، عطارد در ترازو با پلوتون در برج جدی درگیر می شود. کلمات شما قدرت و نفوذ دارند و تنش ها در حال افزایش است. ممکن است خود را در وسط یک درگیری در یکی از جوامع یا گروه های دوستان خود بیابید. شاید ارزش‌های آن‌ها با ارزش‌های شما همسو نباشد، اما به جای پرداختن به آن، مدتی است که از آن اجتناب کرده‌اید. هر چیزی که بی توجه مانده است باید امروز کشف شود. اگر هر دو طرف تصمیم بگیرند که به طور واقعی ظاهر شوند، گفتگوها می توانند شفابخش باشند.

ماه کامل در برج حمل در 9 اکتبر دلیلی برای جشن است! وقت آن است که رها کنید و لذت و بازی بیشتری را وارد زندگی خود کنید. اگر با هم رابطه دارید، برنامه ریزی یک قرار عاشقانه با معشوقتان می تواند جرقه ای را که به دنبالش هستید به ارمغان بیاورد. شما آماده هستید تا تجربیات جدید را تجربه کنید و ریسک کنید. اگر قرار ملاقات دارید، این ماه کامل می تواند نشان دهنده تغییر در وضعیت رابطه شما باشد. آیا آماده هستید که آن را رسمی کنید یا آن را ترک کنید و دوباره به برنامه های دوستیابی بازگردید؟ عطارد در 10 اکتبر دوباره وارد ترازو می شود و شما انرژی ذهنی خود را صرف حلقه درونی خود می کنید. با چه کسی جامعه می سازید؟ شما هوس کمی وقت اجتماعی بیشتر دارید. اگر آرزویی دارید که می‌خواهید به آن عمل کنید، از پرسیدن در اطراف نترسید. ممکن است کسی بتواند به تحقق رویای شما کمک کند.

این تاریخ ها را به G-Cal خود اضافه کنید:

  • 2 اکتبر: عطارد رتروگراد به پایان می رسد
  • 9 اکتبر: ماه کامل در برج حمل
  • 23 اکتبر: خورشید و زهره وارد عقرب می شوند
  • 25 اکتبر: خورشید گرفتگی ماه نو در عقرب
  • 27 اکتبر: مشتری وارد ماهی ها می شود
  • 30 اکتبر: مریخ رتروگراد در Gemini آغاز می شود

    ببخشید نمیتونم پیراهن عطارد خاکستری رتروگراد است

تی شرت کماندارترین تیشرت

تی شرت کماندارترین تیشرت

جهان شهری
cosmopolitan.com

28.00 دلار