فال ماهانه عقرب برای دسامبر 2022، پیش بینی طالع بینی

در مورد نیات ماه نو خود را برای کمی عقب نشینی و تفکر مجدد آماده کنید – بازگشت عطارد در 29 دسامبر در Capricorn آغاز می شود! رویداد آسمانی مورد علاقه همه بازگشته است و آماده است تا شما را در برنامه‌های فعلی‌تان دوباره کار کنید. این عطارد رتروگراد ممکن است به همان اندازه کلیشه ای باشد که می آیند – انتظار مسائل فنی، سوء تفاهم ها، تاخیر در سفر، و حتی شنیدن حرف های قبلی. این همچنین می تواند یک زمان نوستالژیک باشد، با فکر کردن به دوران دبیرستان و اینکه چقدر پیشرفت کرده اید! نوجوان عصبانی درونی شما به شما افتخار می کند!

ممکن است در 4 دسامبر زمانی که زهره در قوس با نپتون در حوت ملاقات می کند، آماده سرمایه گذاری برخی از منابع خود در یک جاه طلبی یا پروژه خلاقانه باشید. اقدام به سمت رویاهای خود بخشی از روند تجلی است – فقط مراقب باشید بیش از حد متعهد نشوید. امروز می توانید در فانتزی گم شوید! عطارد، سیاره ارتباطات، در 9 دسامبر وارد برج جدی می شود و برنامه شما بالا می رود. ممکن است احساس کنید رویدادهای اجتماعی بیش از حد معمول در حال ظهور هستند. همچنین این زمان عالی برای ارتباط مجدد با هر نوع سرگرمی یا مطالعه ای است که در مورد آن کنجکاو بوده اید.

20.00 دلار

جوراب رتروگراد جیوه

جوراب آن را به من
amazon.com

35.00 دلار

غلتک روغن ضروری مرکوری رتروگراد
لیوان

دیوار آویزان “F*ck Off, Mercury”.

TinyBakerCreations
etsy.com

دیوار آویزان

زمانی که زهره و عطارد، هر دو در برج جدی، در یک نقطه از آسمان به هم می رسند، سال با یک نوت دراماتیک به پایان می رسد. چه خواسته هایی برای بیان آن ترس داشتید؟ چگونه نیازهای خود را نادیده گرفته اید و قدرت خود را در برخی روابط از دست داده اید؟ این افکار به یک دلیل مطرح می شوند: بنابراین می توانید در صورت لزوم به آنها بپردازید و سال نو را با یک یادداشت جدید شروع کنید.منبع