فال ماهانه عقرب برای اکتبر 2022، پیش بینی طالع بینی

رابطه زودیاک: داغ ترین موقعیت های جنسی برای هر علامت نجومی

ماه نو و خورشید گرفتگی در عقرب در 25 اکتبر مسیر جدیدی را برای شما روشن می کند. خورشید گرفتگی آغازی جدید و همزمان با رویدادهای سرنوشت ساز و کارمایی است. این می تواند نشانه یک تجدید شخصی در روانشناسی شما یا یک تغییر فیزیکی باشد. هویت و احساس شما از خود برجسته می شود. چگونه می خواهید در جهان ظاهر شوید؟ از به اشتراک گذاری کامل و واقعی خود نترسید. شما داستان های قدیمی را منتشر می کنید و دوباره شروع می کنید. مشتری، سیاره فراوانی و انبساط، در 27 اکتبر دوباره وارد ماهی ها می شود و آخرین دوز شانس و اقبال را به بخش لذت نمودار تولد شما می آورد. مطمئناً، یک سود بادآورده ممکن است، اما این زمان بیشتر برای تمرکز بر پرورش شادی، لذت، و سرگرمی‌های خود است. چه چیزی درونت را روشن می کند؟ دنبالش کن

ماه کامل در برج حمل در 9 اکتبر یادآور قدرت کارهای روزمره شماست. وقتی عادت های خود را تغییر می دهید، دنیای شما تغییر می کند. اگر در محل کار یا در یک رابطه خاص، بیشتر از چیزی که دریافت کرده‌اید، می‌دهید، آماده هستید که خود را در اولویت قرار دهید و ترازو را دوباره متعادل کنید. کنار گذاشتن عادات بد و مقابله با هرگونه درگیری که در دنیای شما شکل گرفته است نیز استفاده خوبی از این پرتوهای ماه است. عطارد در 10 اکتبر وارد ترازو می شود و حلقه برخی از داستان های رتروگراد عطارد شما را می بندد. حواستان به شایعات باشد – ممکن است دیگران رازهایی را به شما بسپارند. این یک دوره بازتابی است که در آن دنیای ذهنی شما به درون می چرخد. شما به گذشته و برخی از الگوهای خود فکر می کنید.

تی شرت Scorpio-y Scorpio در مشکی

رابطه زودیاک: داغ ترین موقعیت های جنسی برای هر علامت نجومی

تولدت مبارک، عقرب! همانطور که نور خورشید تابستان شروع به محو شدن می کند و تاریکی آسمان را فرا می گیرد، شما بیشتر از همیشه در خانه احساس می کنید. زمانی که زهره در ترازو در 1 اکتبر با مشتری در برج حمل ملاقات می کند، ماه با استراحتی شایسته شروع می شود. شفا یا بسته شدن ممکن است موضوعات روز باشد. اگر فردی روحانی هستید، امروز روز فوق العاده ای برای شرکت در کارهای شفابخش است. شما آماده هستید که به روشی جدید از خود مراقبت کنید. روز بعد در 2 اکتبر، عطارد رتروگراد سرانجام در باکره به پایان می رسد. هرگونه سوء تفاهم در روابط دوستانه شما برطرف می شود و اگر در حرکت بعدی خود احساس سردرگمی کرده اید، وضوح در راه است.

جادو در پشت صحنه در 18 اکتبر آشکار می شود، زیرا زهره در ترازو به سمت مریخ در جمینی می رود. کسی که به شما، ایده ای که دارید یا پروژه ای که امیدوارید اجرا کنید باور دارد، پتانسیل آن را می بیند. به نظر می رسد که شانس با شماست، زیرا امروز همینطور است. روز بعد در 19 اکتبر، با برخورد خورشید و زهره، هر دو در ترازو، با پلوتون در برج جدی، هوای کیهانی تشدید می شود. رفتارها و عادات خودتخریب کننده ظاهر می شوند. گرفتار شدن در افکار منفی آسان است. اجازه ندهید الگوهای خود ویرانگر نمایش را اجرا کنند. افکار خود را بشناسید و به احساسات خود احترام بگذارید، اما بدانید که می توانید آنها را رها کنید. این روز قدرتمندی برای تغییر طرز فکرتان است.

مریخ در ایستگاه‌های جمینی در 30 اکتبر به عقب برمی‌گردد و درام مالی را برمی‌انگیزد. چه در حال تنظیم یک بدهی یا امضای قرارداد باشید، ممکن است تاخیرها و مشکلاتی در پیش باشد. مریخ تا مارس سال آینده در این بخش از نمودار شما باقی خواهد ماند، بنابراین این یک لحظه گذرا نیست، بلکه فرصتی است برای بازسازی این بخش از زندگی شما. همچنین این زمان فوق‌العاده‌ای برای سرمایه‌گذاری در بهبودی و شرکت در نوعی درمان است. گذراندن وقت با روان خود می تواند به پیشرفت هایی منجر شود.منبع

این تاریخ ها را به G-Cal خود اضافه کنید:

 • 2 اکتبر: عطارد رتروگراد به پایان می رسد
 • 9 اکتبر: ماه کامل در برج حمل
 • 23 اکتبر: خورشید و زهره وارد عقرب می شوند
 • 25 اکتبر: خورشید گرفتگی ماه نو در عقرب
 • 27 اکتبر: مشتری وارد ماهی ها می شود
 • 30 اکتبر: مریخ رتروگراد در Gemini آغاز می شود

  نشانه شما *واقعا* به چه معناست: کیف کتانی عقرب

  متاسفم من می توانم. پیراهن رتروگراد مرکوری به رنگ مشکی

نشانه شما *واقعا* به چه معناست: کیف کتانی عقرب

در همان روز، عطارد در ترازو با پلوتون در برج جدی دوئل می کند. ذهن شما مثل همیشه تیزبین است، اما زیر آسمان های امروزی، تسلیم شدن به افکار منفی راحت تر است. تمام تلاش خود را بکنید تا گرفتار یک مارپیچ نشوید و در عوض از این انرژی برای عمیق تر شدن استفاده کنید. این باور یا الگوی فکری از کجا می آید؟ اصلا معتبره؟ مفیدتر است یا مضر؟ در مورد خود و آنچه می توانید انجام دهید تا برخی از این افکار را مجدداً بیان کنید فکر کنید.

متاسفم من می توانم. پیراهن رتروگراد مرکوری به رنگ مشکی

خورشید و زهره، هر دو در ترازو، در 22 اکتبر در یک نقطه از آسمان یک بوسه را به اشتراک می گذارند. وقتی سیاره ای در قلب خورشید قرار می گیرد، دوباره متولد می شود. این دوره از نوسازی در دوازدهمین خانه ی تنهایی، بسته شدن، معنویت و شفای شما در حال وقوع است. این زمان قدرتمندی برای تمرکز بر ضمیر ناخودآگاه و تأمل در عادات و الگوهای خود است. کدام یک مضر و کدام مفید هستند؟ نحوه صحبت با خود مهم است.