فال ماهانه سرطان برای اکتبر 2022

ماه نو و خورشید گرفتگی در عقرب در 25 اکتبر مضامین مربوط به کودکان، خلاقیت، لذت و عشق را دوباره فعال می کند. کسوف ها اتفاقات سرنوشت سازی را به همراه دارند و موضوعاتی که مدتی به آن فکر می کردید شروع به افزایش می کنند. این می تواند نشانه تصمیم گیری در مورد بچه دار شدن، شروع یک پروژه خلاقانه تغییر دهنده زندگی یا تمایل به برقراری ارتباط مجدد با لذت باشد. کشف تمایلات و تمایلات جنسی شما نیز موضوع مهمی است.

نشانه شما *واقعاً* به چه معناست: کیف دستی سرطان

شروع جدیدی در اطراف خانه و خانواده در 22 اکتبر اتفاق می افتد، زمانی که خورشید و زهره، هر دو در ترازو، دقیقا در یک نقطه در آسمان به هم می رسند. وقتی زهره در قلب خورشید می نشیند، این لحظه آرامش و وضوح است. ممکن است در مورد مسائل خانوادگی یا خانه به درک جدیدی برسید.

ببخشید نمیتونم پیراهن عطارد خاکستری رتروگراد است

در 18 اکتبر زمانی که زهره در ترازو با مریخ در جوزا مخلوط می شود، ممکن است احساس کنید که کسی به دنبال شماست. چند خبر خوب می رسد، یا شاید شما فقط از استراحت لذت می برید. امروز روزی است برای تمرکز بر درمان و تنهایی. هر چیزی که شما را روشن می کند اولویت بندی کنید. درگیری بین خانواده و شریک زندگی شما یا شخص مهمی در زندگی شما در 19 اکتبر به اوج خود می رسد، زمانی که خورشید و زهره، هر دو در ترازو، با پلوتون در برج جدی برخورد می کنند. این نبرد نفس و اراده است. ممکن است سمی به نظر برسد، اما امروز روز قدرتمندی برای رویارویی با موضوعاتی است که برای مدت طولانی از آنها اجتناب شده است. در صورتی که هر دو طرف مایل به آسیب پذیری باشند، شفا می تواند اتفاق بیفتد.

نشانه شما *واقعاً* به چه معناست: کیف دستی سرطان

ماه اکتبر فرا رسیده است، و شما آماده هستید که چند کدو تنبل حک کنید، سرطان! این ماه با درخشش ستارگان در زندگی عمومی و شخصی شما در اول اکتبر آغاز می شود، زیرا زهره در ترازو در سراسر آسمان از مشتری در برج حمل می نشیند. هارمونی به خانه شما بازگردانده می شود، یا شاید بالاخره یک پروژه DIY را تکمیل کرده اید. اگر به ارتقاء امیدوار بودید، ممکن است به زودی اخباری برسد. مسائل درون خانواده شما نیز شروع به روشن شدن می کند و هر تنش باقی مانده شروع به فروکش می کند. خبرهای خوب در 2 اکتبر ادامه می یابد، زمانی که عطارد بالاخره مستقیماً در Virgo می رود! اگر سوء تفاهم‌ها را با خواهر و برادر یا خانواده بزرگ‌تر حل کرده‌اید، به درک جدیدی رسیده‌اید.

مشتری، سیاره شانس و فراوانی، در 27 اکتبر دوباره وارد ماهی ها می شود. ممکن است در مدرسه یا کلاسی ثبت نام کنید، به دلیل مهارت خود در رشته خود شناخته شوید، یا در دنیای نشر یا پخش موفق باشید. این همچنین انرژی اصلی خروج از شهر است – بنابراین اگر زمان و منابع اجازه می دهد، تعطیلات را رزرو کنید! گفتگوهای دشوار با عزیزان در همان روزی رخ می دهد که عطارد در ترازو با پلوتون در برج جدی درگیر می شود. هر چیزی که زیر فرش کشیده شده دوباره ظاهر می شود. بهترین استفاده از این انرژی باز بودن و صادق بودن است. احساسات شما معتبر و شایسته بیان است.

این تاریخ ها را به G-Cal خود اضافه کنید:

 • 2 اکتبر: عطارد رتروگراد به پایان می رسد
 • 9 اکتبر: ماه کامل در برج حمل
 • 23 اکتبر: خورشید و زهره وارد عقرب می شوند
 • 25 اکتبر: خورشید گرفتگی ماه نو در عقرب
 • 27 اکتبر: مشتری وارد ماهی ها می شود
 • 30 اکتبر: مریخ رتروگراد در Gemini آغاز می شود

  ببخشید نمیتونم پیراهن عطارد خاکستری رتروگراد است
  سرطانی ترین تی شرت مشکی [Brand : Delta]

  سرطانی ترین تی شرت مشکی [Brand : Delta]

  هنگامی که مریخ وارونه در 30 اکتبر در Gemini شروع می شود، شما زمان زیادی را صرف تفکر در مورد رفتارها، عادات و گذشته خود می کنید. چه چیزی در ناخودآگاه شما زندگی می کند؟ چگونه بر زندگی روزمره شما تأثیر می گذارد؟ مریخ تا مارس 2023 در جوزا باقی خواهد ماند و این دوره زمانی شما را تشویق می‌کند تا با تمرین‌های معنوی و سلامتی خود ارتباط برقرار کنید. از شهود خود استفاده کنید تا تصمیم بگیرید که کدام ارتباط در زندگی شما واقعی است و کدام یک از برخی مرزها سود می برد.  منبع رابطه زودیاک: داغ ترین موقعیت های جنسی برای هر علامت نجومی

  رابطه زودیاک: داغ ترین موقعیت های جنسی برای هر علامت نجومی

آب و هوای کیهانی در 23 اکتبر زمانی که خورشید و زهره وارد عقرب می شوند به طرز چشمگیری تغییر می کند. شما برای سرگرمی های پاییزی آماده اید! وقت خود را به دنبال لذت اختصاص دهید. اگر به دنبال گسترش خانواده خود هستید، این می تواند زمانی برای شروع گفتگو در مورد برنامه ریزی خانواده یا اضافه کردن یک بچه خز به خانه شما باشد. شما برای خطرات و عاشقانه های بیشتر در زندگی روزمره خود آماده هستید و احساس بی خیالی بیشتری می کنید.