فال ماهانه دلو برای اکتبر 2022، پیش بینی طالع بینی

رابطه زودیاک Cosmo: داغ ترین موقعیت های جنسی برای هر علامت نجومی

مشتری، سیاره بخت و اقبال، در 27 اکتبر دوباره وارد ماهی ها می شود. حساب بانکی شما تحت این تأثیر کیهانی دوز زیادی از شانس دریافت می کند. مشتری تا سال 2033 به این بخش از نمودار شما بازنخواهد گشت، بنابراین از حضور آن برای ایجاد احساس امنیت و برنامه ریزی برای آینده استفاده کنید. این حمل و نقل همچنین می تواند میل به زیاده روی و ولخرجی را ایجاد کند. اگر منتظر خرید بزرگی مانند ماشین یا خانه بوده اید، ممکن است اکنون زمانی باشد که در نهایت آن سرمایه گذاری را انجام دهید.

تی شرت Aquarius-y Aquarius

این تاریخ ها را به G-Cal خود اضافه کنید:

 • 2 اکتبر: عطارد رتروگراد به پایان می رسد
 • 9 اکتبر: ماه کامل در برج حمل
 • 23 اکتبر: خورشید و زهره وارد عقرب می شوند
 • 25 اکتبر: خورشید گرفتگی ماه نو در عقرب
 • 27 اکتبر: مشتری وارد ماهی ها می شود
 • 30 اکتبر: مریخ رتروگراد در Gemini آغاز می شود

  نشانه شما *واقعاً* به چه معناست: کیف آکواریوس

  ماه کامل در برج حمل در 9 اکتبر همه چیز در مورد یادگیری اطلاعات جدید و ارزشمند است. ممکن است با رسیدن قطعه دیگری از پازل، اخباری را بیاموزید که مسیر عمل شما را تغییر دهد. اگر با خواهر و برادر یا خانواده بزرگ خود صمیمی هستید، ممکن است چیزی در دنیای آنها در حال رخ دادن باشد یا شاید زمان بیشتری را با هم می گذرانید. عطارد در 10 اکتبر دوباره وارد ترازو می شود و ممکن است احساس کنید که برای ثبت نام در یک دوره جدید یا مطالعه موضوع مورد علاقه شما فراخوانده شده است. اگر کار شما شامل ارتباطات یا رسانه است، می توانید برخی از مهارت های خود را در یک جلسه تیمی یا در یک همایش به نمایش بگذارید. شما کنجکاوتر از همیشه هستید و این احتمال وجود دارد که انبوهی از کتاب‌های روی میز خواب شما در حال افزایش است.

  روز بعد در 23 اکتبر، خورشید و زهره وارد عقرب می شوند و توجه را به حرفه و شهرت شما جلب می کنند. این به طور کلی یک زمان هماهنگ در محل کار برای شما است، و رئیس شما ممکن است به شما تحسین های بیشتری بفرستد – یا حتی بهتر از آن، یک افزایش حقوق.

  خورشید و زهره، هر دو در ترازو، در 22 اکتبر در یک نقطه از آسمان با هم تانگو می‌کنند. شناخت کار سخت و ارزش‌های شما با هم برخورد می‌کنند. اگر خلاق هستید، ممکن است در نهایت توجه برخی افراد مهم را جلب کنید. شما در سکوی پرتاب هستید و پروژه اشتیاق شما ممکن است در شرف شروع به کار باشد! یک بارگیری معنوی نیز می‌تواند از راه برسد، زیرا احساس هماهنگی بیشتری با جهان دارید. یا شاید شما به سادگی آماده برنامه ریزی سفر به مقصدی از رویاهای خود هستید.