فال ماهانه دلو برای اکتبر 2022، پیش بینی طالع بینی

خورشید و زهره، هر دو در ترازو، در 22 اکتبر در یک نقطه از آسمان با هم تانگو می‌کنند. شناخت کار سخت و ارزش‌های شما با هم برخورد می‌کنند. اگر خلاق هستید، ممکن است در نهایت توجه برخی افراد مهم را جلب کنید. شما در سکوی پرتاب هستید و پروژه اشتیاق شما ممکن است در شرف شروع به کار باشد! یک بارگیری معنوی نیز می‌تواند از راه برسد، زیرا احساس هماهنگی بیشتری با جهان دارید. یا شاید شما به سادگی آماده برنامه ریزی سفر به مقصدی از رویاهای خود هستید.

تی شرت Aquarius-y Aquarius

این تاریخ ها را به G-Cal خود اضافه کنید:

 • 2 اکتبر: عطارد رتروگراد به پایان می رسد
 • 9 اکتبر: ماه کامل در برج حمل
 • 23 اکتبر: خورشید و زهره وارد عقرب می شوند
 • 25 اکتبر: خورشید گرفتگی ماه نو در عقرب
 • 27 اکتبر: مشتری وارد ماهی ها می شود
 • 30 اکتبر: مریخ رتروگراد در Gemini آغاز می شود

  ببخشید نمیتونم پیراهن عطارد خاکستری رتروگراد است

  مشتری، سیاره بخت و اقبال، در 27 اکتبر دوباره وارد ماهی ها می شود. حساب بانکی شما تحت این تأثیر کیهانی دوز زیادی از شانس دریافت می کند. مشتری تا سال 2033 به این بخش از نمودار شما بازنخواهد گشت، بنابراین از حضور آن برای ایجاد احساس امنیت و برنامه ریزی برای آینده استفاده کنید. این حمل و نقل همچنین می تواند میل به زیاده روی و ولخرجی را ایجاد کند. اگر منتظر خرید بزرگی مانند ماشین یا خانه بوده اید، ممکن است اکنون زمانی باشد که در نهایت آن سرمایه گذاری را انجام دهید.

  مریخ، سیاره عمل و تعقیب، در 30 اکتبر در Gemini ایستگاه‌های قهقرایی دارد. این رتروگراد مریخ نشان دهنده تغییر بخشی از نمودار شما است که بر کودکان، باروری، خلاقیت و لذت حاکم است. اگر در حال تنظیم خانواده هستید، ممکن است با مشکلات و تاخیر مواجه شوید. اگر خلاق هستید که روی یک پروژه پرشور کار می کنید، این دوره تجدید نظر و اصلاح است. مهم است که به یاد داشته باشید که تاخیرهای ناشی از این رتروگراد یک توقف سخت نیست – این کاهش سرعت به شما کمک می کند تا در روند خود تجدید نظر کنید تا بتوانید به نتایجی که می خواهید برسید. گاهی اوقات بزرگترین هدایای شما زمانی به دستتان می رسد که سرعتتان را کم کنید.  منبع ماه نو و خورشید گرفتگی در 25 اکتبر در بخشی از نمودار شما ظاهر می شود که بر حرفه و شهرت شما حاکم است. یک شروع جدید و سرنوشت ساز در حال وقوع است. شاید شما در حال شروع یک نقش جدید یا چرخش در حرفه خود هستید. تغییرات مربوط به زندگی خصوصی شما نیز در راه است. ممکن است در خانواده یا وضعیت زندگی خود دچار تغییراتی شده باشید. انجام این همه اتفاق در یک زمان می تواند کمی بی ثبات کننده باشد، اما شما می توانید آن را مدیریت کنید. زندگی پس از این کسوف یکسان نخواهد بود – این یک نقطه عطف بزرگ برای شما و مسیر شماست.

  تی شرت Aquarius-y Aquarius

  نشانه شما *واقعاً* به چه معناست: کیف آکواریوس