فال ماهانه جوزا برای اکتبر 2022

علامت *واقعا* به چه معناست: کیف کتانی Gemini

این تاریخ ها را به G-Cal خود اضافه کنید:

 • 2 اکتبر: عطارد رتروگراد به پایان می رسد
 • 9 اکتبر: ماه کامل در برج حمل
 • 23 اکتبر: خورشید و زهره وارد عقرب می شوند
 • 25 اکتبر: خورشید گرفتگی ماه نو در عقرب
 • 27 اکتبر: مشتری وارد ماهی ها می شود
 • 30 اکتبر: مریخ رتروگراد در Gemini آغاز می شود

  ماه نو و خورشید گرفتگی در عقرب در 25 اکتبر، ناحیه ای از نمودار شما را فعال می کند که بر سلامت و عادات شما حاکم است. برای شروع چه فصل جدیدی آماده اید؟ وقایع سرنوشت‌ساز می‌توانند همین الان رخ دهند. اگر برای ترک یک عادت بد آماده بودید، اجازه دهید این خورشید گرفتگی این کار را انجام دهد! مشتری آخرین بار در 27 اکتبر به ماهی ها می رود و مقداری از شانس و اقبال را به بخش شغلی نمودار شما می دهد. این می تواند یک زمان فوق العاده خوش شانس برای کار و شهرت شما باشد. افرادی که در موقعیت های قدرت هستند ارزش شما را تشخیص می دهند. این می‌تواند نشان‌دهنده فصل جدیدی در حرفه شما باشد – می‌خواهید بعد به کجا بروید؟

  متاسفم من می توانم. پیراهن رتروگراد مرکوری به رنگ مشکی
  رابطه زودیاک: داغ ترین موقعیت های جنسی برای هر علامت نجومی

  در 11 اکتبر، زمانی که مریخ در جمینی با نپتون در حوت درگیر می شود، مراقب وعده هایی باشید که به نظر خیلی خوب به نظر می رسند. اهداف و جاه طلبی های شخصی شما ممکن است شروع به ایجاد تنش با رئیس یا در محل کار کند. به یاد داشته باشید، نپتون مهی را به همراه دارد که شما را از دیدن تصویر کامل در حال حاضر باز می دارد. در 19 اکتبر، خورشید و زهره با پلوتون در برج جدی برخورد می کنند. پلوتون دوست دارد هر چیزی را که شما از آن اجتناب کرده اید بیرون بیاورد. ممکن است تسلیم شدن به رذایل یا گریز از گریز راحت‌تر به نظر برسد، اما فردا بیشتر از یک سردرد برایتان باقی خواهد ماند. تمام تلاش خود را بکنید تا ترس های خود را با قلبی باز منعکس کنید و به خودتان عشق و بخشش بیشتری بدهید.

  علامت *واقعا* به چه معناست: کیف کتانی Gemini

  در 22 اکتبر، خورشید و زهره، هر دو در ترازو، دقیقاً در یک نقطه از آسمان به هم می رسند و یک کازیمی را تشکیل می دهند. وقتی زهره، سیاره عشق و لذت، در قلب خورشید می‌نشیند، دوباره متولد می‌شود، و همچنین منطقه نمودار تولد شما زهره در آن قرار دارد. برای شما، جوزا، این دعوتی است برای برقراری ارتباط مجدد با فرزند درونتان. ، خلاقیت و سرگرمی ها. ممکن است متوجه شوید در مورد فعالیت های خلاقانه، فرزندان، یا اینکه چگونه سرگرمی بیشتری را وارد زندگی خود کنید. این زمان فوق‌العاده‌ای است تا عمیق‌تر در قدردانی خود به خاطر پیشرفت‌هایتان و تمام کارهایی که انجام داده‌اید غرق شوید. خودت را جشن بگیر!

  در 30 اکتبر، مریخ رتروگراد در نشانه شما آغاز می شود. این را یک دوره طولانی تأمل در خود در نظر بگیرید. مریخ تا مارس 2023 در علامت شما باقی خواهد ماند! در طول این بازگشت، شما وظیفه دارید برخی از اهداف شخصی خود، هویت خود و نحوه ظاهر شدن خود در جهان را مجدداً مرور کنید. تا مارس سال آینده، شما آماده خواهید بود تا جنبه جدیدی از خود را به نمایش بگذارید. از سرمایه گذاری نترسید شما!  منبع

  هالووین نزدیک است و بالاخره وقت آن است که تمام داستان های شبح آور خود را بگویید، جمینی! اکتبر با خوش‌بینی شروع می‌شود، زیرا زهره در ترازو در 1 اکتبر با مشتری در برج حمل ملاقات می‌کند. دو سیاره خوش‌شانس در آسمان در مناطقی از نمودار تولد شما که نشان‌دهنده شادی، لذت، لذت، جشن، اجتماع، امیدها است، مخلوط می‌شوند. و رویاها! این روز برای تمرکز بر چیزهایی است که شما را الهام می بخشد. مسائل عاشقانه تقویت می شوند و ممکن است شخصی به روشی بسیار PDA عشق خود را به شما اعلام کند. حتی ممکن است در نهایت تصمیم بگیرید که با یک معشوقه رسمی اینستاگرام شوید. لذت بردن! روز بعد عطارد، فرمانروای سیاره شما، سرانجام مستقیماً به باکره می رود. درست است، عطارد رتروگراد بالاخره تمام شد! اگر با هم اتاقی‌هایتان در حال گذراندن دوره‌های نمایشی بوده‌اید، به‌دنبال یک موقعیت جدید زندگی می‌گردید، یا به انبوهی از درام‌های خانوادگی نگاه می‌کنید، مشکلات شروع به حل شدن می‌کنند.

  در همان روز، از به اشتراک گذاشتن احساسات و عواطف خام خود سود خواهید برد، زیرا عطارد در ترازو با پلوتو در برج جدی مربعی پرتنش تشکیل می دهد. به یاد داشته باشید، نام بردن از ترس‌هایتان می‌تواند به باز کردن کنترل آنها کمک کند. شما آماده اید که از درد خود به عنوان سوخت خلاقانه استفاده کنید. مراقب باشید: اگر قرار ملاقات دارید، مضامین حسادت، دستکاری، وسواس، یا پارانویا می‌تواند به پویایی شما نفوذ کند. اکنون زمان آن است که هرگونه جنگ قدرت یا عدم توازن را اعلام کنیم.

  رابطه زودیاک: داغ ترین موقعیت های جنسی برای هر علامت نجومی

بهترین تی شرت Gemini-y Gemini

ماه کامل در برج حمل در 9 اکتبر نیاز شما را به اجتماع و ارتباط در زندگی شما برجسته می کند. ممکن است یک دستاورد مهم را با عزیزان جشن بگیرید. اگر بخشی از یک سازمان اجتماعی هستید، شاید در جریان راه اندازی یک جمع آوری کمک مالی هستید. محاصره کردن خود با دوستان راهی فوق العاده برای تقویت احساسات مثبت این ماه کامل است. البته همیشه این شانس وجود دارد که درام ظاهر شود. اما این فقط آن را به یک شب خاطره انگیزتر تبدیل می کند، درست است؟ عطارد در 10 اکتبر دوباره وارد ترازو می شود و ذهن شما را متحد می کند. اگر امیدوار بودید در یک پروژه خلاقانه به جلو بروید، ممکن است ناگهان سیل ایده‌ها در شما سرازیر شود. دنیای ذهنی شما می تواند از سرگرمی بیشتری استفاده کند – از خواندن کتاب های بیشتر تا امتحان کردن چیزهای جدید. خودت را بیرون بگذار!

روز بعد در 23 اکتبر خورشید و زهره وارد عقرب می شوند. شما روی روال، برنامه، سلامت و عادات ماه آینده خود تمرکز می کنید. ممکن است احساس کنید که جریان بیشتری در برنامه روزانه شما وجود دارد. از این فرصت استفاده کنید و عادت های سالم تری را شروع کنید که شما را به زندگی رویایی تان نزدیک می کند. به طور کلی، این زمان هماهنگ تری در محل کار و با همکاران است.