فال ماهانه برج حمل برای اکتبر 2022

این تاریخ ها را به G-Cal خود اضافه کنید:

  • 2 اکتبر: عطارد رتروگراد به پایان می رسد
  • 9 اکتبر: ماه کامل در برج حمل
  • 23 اکتبر: خورشید و زهره وارد عقرب می شوند
  • 25 اکتبر: خورشید گرفتگی ماه نو در عقرب
  • 27 اکتبر: مشتری وارد ماهی ها می شود
  • 30 اکتبر: مریخ رتروگراد در Gemini آغاز می شود

    در 18 اکتبر، زمانی که زهره در ترازو به مریخ در Gemini می رود، شما در همان طول موج شرکای عاشقانه و/یا تجاری هستید. این روز فوق‌العاده‌ای برای فریاد زدن زمین آسانسور از بالای قله‌ها یا تماس با کسی است که امیدوار بودید با او ارتباط برقرار کنید. روز بعد در 19 اکتبر، خورشید و زهره، هر دو در ترازو، با پلوتون در برج جدی برخورد می کنند. امروز رهبری با رفتار سمی آسان است، پس سعی کنید مقاومت کنید. احساسات سرکوب شده به سطح می رسند، اما این را به عنوان دعوتی برای تمرکز بر درمان خود در نظر بگیرید. شما قدرتمندتر از آن هستید که به خودتان اعتبار بدهید.

    آخرین هورای فصل ترازو در 22 اکتبر می رسد، زمانی که خورشید و زهره در یک نقطه در آسمان به هم می رسند و یک کازیمی را تشکیل می دهند. هنگامی که زهره در قلب خورشید قرار می گیرد، به عنوان یک تجدید عمل می کند. مسائل در روابط شما، ارزش ها و امور مالی شما برجسته می شوند و شما آماده هستید که به روشی متفاوت به جلو حرکت کنید.

تی شرت “The Aries-y Aries” تی شرت

در اینجا فصل کسوف در 25 اکتبر با رسیدن ماه نو و خورشید گرفتگی در عقرب فرا می رسد. اتفاقات سرنوشت‌ساز و غیرمنتظره‌ای فرا می‌رسد و ممکن است در حال تسویه بدهی یا بخشیدن دیگران یا خودتان باشید. این می تواند فصل جدیدی را برای روان شما رقم بزند. در مورد چه گناهی دارید یا شرم دارید؟ ممکن است برای یک تغییر قاب آماده باشید. در 27 اکتبر، مشتری دوباره وارد ماهی ها می شود و به دوازدهمین خانه بسته شما، استراحت، معنویت و عادات خودباخته منتقل می شود. مشتری تا سال 2033 به این بخش از نمودار شما بازنخواهد گشت، بنابراین از آن نهایت استفاده را ببرید.

گفتگوهای سخت در روابط شما در 27 اکتبر زمانی که عطارد در ترازو با پلوتون در برج جدی درگیر می شود، رخ می دهد. آیا احساس می کنید که شریک زندگی شما جاه طلبی های شما را درک نمی کند؟ یا نیازهای شما را در درجه دوم قرار می دهد؟ اکنون زمان کشف هرگونه عدم تعادل است. فینال بزرگ اکتبر در 30 اکتبر می رسد، زمانی که مریخ رتروگراد در Gemini آغاز می شود. این بازگرداندن دنیای ذهنی شماست. ممکن است در حال تجدید نظر و ارزیابی مجدد سیستم اعتقادی و دیدگاه خود باشید. از این رتروگراد مریخ برای انعکاس قدرت صدای خود استفاده کنید – چگونه از آن برای نفع بیشتر استفاده خواهید کرد؟ اگر در کلاس یا مدرسه شرکت می کنید، ممکن است افکار دوم یا تاخیر داشته باشید. آیا این واقعا روح شما را تغذیه می کند؟ مهارت‌هایی که اکنون روی آن سرمایه‌گذاری می‌کنید، زمانی که مریخ در سال آینده مستقیم شود، به ابرقدرت تبدیل می‌شوند.منبع

در 23 اکتبر زمانی که خورشید و زهره هر دو وارد عقرب می شوند، حال و هوا تغییر می کند. شما در حال شروع یک زمان تأمل برانگیزتر هستید و برخی از تاریخچه خود را مرور می کنید. شما فرصتی دارید که دوباره با قدرت خود ارتباط برقرار کنید. به خود اجازه تسلیم شدن و اعتماد کردن به دیگران می تواند شفابخش باشد.

تی شرت “The Aries-y Aries” تی شرت

علامت شما *واقعاً* به چه معناست: کیف حمل حمل بار

رابطه زودیاک Cosmo: داغ ترین موقعیت های جنسی برای هر علامت نجومی

“متاسفم که نمی توانم. عطارد رتروگراد است” سویشرت خاکستری

علامت شما *واقعاً* به چه معناست: کیف حمل حمل بار

به فصل ترسناک خوش آمدید، برج حمل! ماه با کمی شانس در بخش عشق در اول اکتبر شروع می شود، زمانی که زهره در ترازو با مشتری در برج حمل مخالفت می کند. این دو سیاره یک بوسه را به اشتراک می گذارند و محوری را در نمودار شما روشن می کنند که به نزدیک ترین پیوندها و روابط شما گرایش دارد. این می تواند نقطه عطفی در رابطه با یک شریک عاشقانه باشد، یا ممکن است اخبار خوبی در مورد یک شریک تجاری یا قرارداد بالقوه دریافت کنید. در هر صورت، خوش بینی فراوان است و جشن در دستور کار است! روز بعد در 2 اکتبر، عطارد رتروگراد سرانجام به پایان می رسد! هر تعارض یا تاخیری را که در محل کار یا زندگی شخصی خود برطرف کرده اید، در نهایت مهلت دریافت می کنند. حرکت دوباره شروع به افزایش می کند و سوء تفاهم ها کمتر می شود.

یک ماه کامل در برج حمل، آسمان را در 9 اکتبر روشن می کند و روابط شما را دوباره به جلو و مرکز می آورد. ماه کامل دوره های رها شدن است. آیا به نقطه عطفی در رابطه خود رسیده اید؟ آیا با هم وارد دوره جدیدی می شوید؟ یا شاید شما در حال رسیدگی به مسائل هستید و آماده هستید تا راه خود را جداگانه طی کنید؟ در هر صورت، این ماه کامل از شما می خواهد که به پایه و اساس نزدیک ترین ارتباطات خود تمایل داشته باشید. گذشته چه تاثیری بر نحوه حضور شما در مشارکت‌هایتان داشته است؟ عطارد در 10 اکتبر دوباره وارد ترازو می شود و ما را به خط حافظه رتروگراد عطارد بازمی گرداند. مسائل و موضوعات در روابط ما – افلاطونی، عاشقانه، تجاری یا خانوادگی – دوباره برای یک بار دیگر مطرح می شوند. گرد و غبار بالاخره در حال فروپاشی است و ما بهتر می توانیم دیدگاه دیگران را درک کنیم.