فال ماهانه برج جدی اکتبر 2022، پیش بینی طالع بینی

مریخ رتروگراد در 30 اکتبر در Gemini آغاز می شود و درگیری و درام را به شما منتقل می کند. برنامه و روال شما نیز ممکن است در این زمان در حال بازبینی باشد. این یک دوره گذار است. همه چیز در معرض تغییر است وقتی با کنجکاوی و ذهن باز به زندگی نزدیک شوید، رشد را تجربه خواهید کرد. مریخ تا مارس سال آینده در حال تغییر مسائل در بخش روتین، سلامت و کار روزانه شما خواهد بود. با جریان حرکت کنید و از ایجاد تنظیمات در روال خود نترسید.منبع

شما در 22 اکتبر زمانی که خورشید و زهره آخرین بوسه را در علامت ترازو به اشتراک می گذارند، بیداری دوباره و عمیق تر را تجربه می کنید. این دو در یک نقطه از آسمان به هم می رسند و یک کازیمی را تشکیل می دهند. این یک روند تولد دوباره برای زهره است و می تواند به شفافیت بیشتر در مورد آینده ای که آماده ساختن آن هستید منجر شود.

ماه نو و خورشید گرفتگی در عقرب در 25 اکتبر روابط جدیدی را وارد زندگی شما می کند. شاید شما در حال پیوستن به یک گروه مطالعه، باشگاه، تیم ورزشی، یا به سادگی ایجاد دوستی های جدید هستید. تمایل شما برای ارتباط با دیگران منجر به همکاری های جدید می شود. در این زمان به افرادی که وارد زندگی شما می شوند یا از آنها خارج می شوند توجه کنید. همچنین ممکن است تصمیم بگیرید که یک جاه طلبی را دنبال کنید و گام های لازم را برای تحقق رویای خود بردارید. مشتری در 27 اکتبر دوباره وارد ماهی ها می شود و ذهن شما شبیه یک اسفنج می شود. شما کنجکاوتر از همیشه هستید و نمی توانید اطلاعات کافی را جذب کنید. ممکن است احساس کنید که برای مطالعه یک تمرین معنوی جدید یا شروع به یادداشت برداری دعوت شده اید. روابط با خواهر و برادر و خانواده گسترده نیز در حال حاضر باعث افزایش خوش شانسی می شود. این آخرین رقص مشتری در این بخش از نمودار شما تا قبل از این است 2033پس از آن لذت ببرید!

بهترین تی شرت Capricorn-y Capricorn

رابطه زودیاک: داغ ترین موقعیت های جنسی برای هر علامت نجومی

ماه کامل در برج حمل در 9 اکتبر مصادف با یک رویداد بزرگ خانوادگی، فروش/خرید ملک یا شاید نقل مکان است. این یک نقطه عطف به نظر می رسد، بنابراین آن را بر این اساس جشن بگیرید. ماه کامل در این قسمت از نمودار تولد شما می تواند نیاز به استراحت و تنهایی بیشتر را ایجاد کند، بنابراین نیازهای خود را رعایت کنید. عطارد در 10 اکتبر دوباره وارد ترازو می شود و شما بیشتر به مسیر حرفه ای خود فکر می کنید. شکست ها یا تاخیرها دیگر شما را عقب نخواهند داشت. شما احساس آمادگی می کنید که با تمام قوا به جلو حرکت کنید، و نبوغ لازم برای پیگیری ایده ها و پروژه های جدید را دارید. همچنین ممکن است برخی اطلاعات مهم مرتبط با شغل، همکاران یا صنعتی که در آن کار می کنید، بیاموزید.

کار سخت شما سرانجام در 18 اکتبر، زمانی که زهره در ترازو با مریخ در جمینی شریک می شود، نتیجه می دهد. شما نتایج کار سخت خود را می بینید و دیگران به مهارت و تلاش شما توجه می کنند. این لحظه ای برای جشن گرفتن این است که چقدر جلو آمده اید! روز بعد در 19 اکتبر، خورشید و زهره، هر دو در ترازو، گفتگوی سختی با پلوتون در برج جدی دارند. ممکن است متوجه شوید که با یک شخصیت اقتدار درگیر شده اید و منیت ها می توانند مانع گفتگوهای سازنده شوند. همچنین ممکن است بیشتر در مورد مفهوم دیده شدن و احساسی که در شما ایجاد می کند فکر کنید. کجای زندگی خود را انتخاب می کنید که کوچک بازی کنید تا سطح راحتی دیگران را راضی کنید؟ میل شما برای موفقیت نیز می تواند تفکر شما را مخدوش کند. فراموش نکنید که در لحظه حال غرق شوید و قدردانی خود را برای جایی که در حال حاضر هستید ابراز کنید.

نشانه شما *واقعا* به چه معناست: کیف کتانی Capricorn
حتی اگر بزرگترین طرفدار PSL نباشید، Capricorn، از تغییر فصل ها قدردانی می کنید. اکتبر با کمی شانس در حرفه شما در اول اکتبر شروع می شود زیرا زهره در ترازو با مشتری در برج حمل در آسمان ملاقات می کند. اخباری از راه می رسد که می تواند مسیر زندگی شما را تغییر دهد! این امر هم زندگی عمومی و هم زندگی خصوصی شما را شامل می شود و می تواند احساس کند که تزریق خوش بینی دریافت کرده اید. یک پیشنهاد شغلی یا ترفیع ممکن است در محل کارتان پیش بیاید، یا شاید شما آماده خرید یا فروش ملک هستید. اعضای جدید خانواده یا جشن هایی با عزیزان شما نیز ممکن است برگزار شود. پس از این همه عطارد در 2 اکتبر مستقیماً در Virgo مستقر می شود. درست است، عطارد رتروگراد به پایان رسیده است! در نهایت احساس می کنید که برنامه عملی برای حرکت به جلو دارید.

فصل عقرب زمانی آغاز می شود که خورشید و زهره هر دو در 23 اکتبر وارد عقرب می شوند و میل شما را برای ارتباط و دوستی تحریک می کند. تعلق به شما چه معنایی دارد؟ همچنین ممکن است برخی از امیدها و رویاهایی را که برای آینده خود دارید مرور کنید. برای اولویت بندی مجدد کدام جاه طلبی ها آماده اید؟