فال ماهانه باکره برای اکتبر 2022، پیش بینی طالع بینی

اگر کسی برای پاییز آماده است، این شما هستید، باکره. اکتبر ورود بزرگ خود را به ارمغان می آورد و برخی از سعادت های مالی را به ارمغان می آورد زیرا زهره در ترازو در 1 اکتبر با مشتری در برج حمل مخالفت می کند. با دو سیاره خوش شانس که در محور مالی نمودار تولد شما قرار دارند، تعجبی نخواهد داشت که چک، پاداش یا افزایشی دریافت شود. مطمئناً پس از این حمل و نقل خوش شانس، احساس امنیت عمیق تری خواهید داشت. این همچنین روز فوق‌العاده‌ای برای پذیرایی از خودتان است و به افتخار همه چیزهایی که تا به امروز در این سال به دست آورده‌اید، از خود لذت ببرید. تو لیاقتش را داری! دلیل بیشتری برای جشن گرفتن در 2 اکتبر وجود دارد، زمانی که ایستگاه های عطارد به نشانه شما هدایت می شوند. درست است، عطارد رتروگراد بالاخره تمام شد! اکنون احتمالات به نفع شماست و هرگونه ارتباط نادرست در نهایت برطرف می شود. شما در حال به دست آوردن مقداری اعتماد به نفس و یک حس واضح جهت هستید.

شما در کار، و/یا در شیوه ای که خود را به دنیا معرفی می کنید، تلاش زیادی می کنید. این دوره می تواند شبیه بازسازی شهرت شما باشد. در 11 اکتبر، زمانی که مریخ در جمینی با نپتون در حوت روبرو می شود، مراقب باشید بیش از حد خود را دراز کنید یا گرفتار پارانویا شوید. اگر از شخصی در محل کار یا حلقه درونی خود پیام های متناقضی دریافت می کنید، نظر او را با کمی نمک بپذیرید. نیازی نیست که برداشت دیگران از شما، شما را تعریف کند. در 19 اکتبر، زمانی که خورشید و زهره، هر دو در ترازو، با پلوتون در برج جدی می‌آیند، مراقب خرج کردن و زیاده‌روی باشید. تشنگی شما برای لذت صحیح است، اما اگر شما را در شرایط مالی سخت قرار می دهد، وقت آن رسیده است که بودجه خود را دوباره ارزیابی کنید. اگر روی یک پروژه خلاقانه کار می کنید و آن را با دنیا به اشتراک می گذارید، ممکن است احساسات آسیب پذیری را تجربه کنید.

“متاسفم که نمی توانم. عطارد رتروگراد است” سویشرت خاکستری

زمانی که خورشید و زهره، هر دو در ترازو، در یک نقطه از آسمان، یک بوسه را به اشتراک می گذارند، مکاشفه ای در 22 اکتبر فرا می رسد. زهره، سیاره ارزش ها و امور مالی، تحت یک فرآیند تولد دوباره قرار می گیرد و ممکن است موجی از الهام را در مورد پول خود احساس کنید. ممکن است خبرهای خوب یا حمایت مالی برسد. سخت کوشی شما مورد توجه است!

“رابطه زودیاک: داغ ترین موقعیت های جنسی برای هر علامت نجومی”

عطارد در ترازو در همان روز با پلوتون در برج جدی درگیر می شود و شما را به بررسی مجدد بودجه خود می فرستد. اگر طرز فکر کمبود شروع به خزش کرد، این روز فوق العاده ای برای تفکر در عادات و الگوهای خود در مورد پول است. با چه ترس هایی می توانید در اطراف احساس امنیت خود مقابله کنید؟ بدرفتاری‌های شما چه تأثیری بر هزینه‌هایتان در هفته‌های اخیر داشته است؟ وقت آن است که کمی تعادل را دوباره برقرار کنیم!

تی شرت “The Virgo-y Virgo”.

ماه کامل در برج حمل در 9 اکتبر نشانه یک سرمایه گذاری بزرگ است. شاید در حال امضای قرارداد اجاره یا قرارداد، یا تسویه مقداری بدهی هستید. در سطح درونی، این یک دوره عمیق تأمل و بخشش است. کجا می توانی به خودت لطف کنی؟ این ماه کامل می تواند به برخی از ترس ها و افکار پنهان شما نور بتاباند و به شما کمک کند تا بهبود پیدا کنید. عطارد در 10 اکتبر دوباره وارد ترازو می شود و ذهن شما روی پول شما است! ممکن است بودجه خود را دوباره انجام دهید یا روی اهداف پس انداز کار کنید.

برنامه شما در 23 اکتبر زمانی که خورشید و زهره هر دو وارد عقرب می شوند شروع می شود. این فصل عقرب 2022 است! در ماه آینده، ممکن است زمان بیشتری را بر یادگیری یک مهارت جدید یا ایجاد تعادل بین تعهدات اجتماعی متمرکز کنید. شما احساس کنجکاوی و اشتیاق به گسترش عقل خود دارید. حالت Bookworm، فعال شد!