فال ماهانه اکتبر 2022 توسط علامت زودیاک، پیش بینی طالع بینی

شمع زودیاک لیبرا

خانه شهود
houseofintuitionla.com

تبریک می‌گوییم، عزیزان کهکشانی – شما موفق شدید! فصل ترازو نیمی از سال نجومی ما را نشان می دهد. ببینید چقدر پیشرفت کرده اید – و چقدر پیشرفت کرده اید! باور کردنش سخت است، اما گویی مبارزه با شش سیاره وارونه در آسمان به اندازه کافی دراماتیک نبود، طالع بینی اکتبر دراماتیک ترین در سال 2022 است. عطارد، زحل و پلوتون مستقیماً ایستگاه دارند، مشتری دوباره وارد ماهی های ماورایی می شود، زمستان فصل کسوف آغاز می‌شود و سیاره اکشن مریخ به حالت واپس‌گرا در Gemini خواهد ایستاد. می توانی آه سنگینی بیرون بیاوری –نمایشی حتی شروع به پوشاندن آن نمی کند!

شمع زودیاک لیبرا

ماهی هامنبع

مراقب باشید که در 27 اکتبر، زمانی که عطارد در ترازو با پلوتون در برج جدی جدا می شود، اجازه دهید تکانه های شما نمایش داده شود. ممکن است اطلاعاتی را بیابید که بی ثبات کننده و ناراحت کننده باشد، اما احساس آرامش نیز وجود دارد. موضوعات تابو قابل بحث هستند و کارآگاه درونی شما برای بازی بیرون می آید. شما می خواهید به ته یک موقعیت برسید – حتی اگر به یک رویارویی نیاز داشته باشد. دانش قدرت است، پس بدانید که به چه کسانی اعتماد دارید و دنیای درونی خود را با آنها به اشتراک می گذارید.

سرطان

20.00 دلار

لئو

مریخ در جمینی در 11 اکتبر با نپتون در حوت درگیر می شود، که واقعا می تواند انرژی شما را کاهش دهد و تفکر پارانوئیدی را تشویق کند. اجازه دهید این هیجانات به شما الهام بخشد تا برای افراد مستضعف و دلایلی که به آنها اعتقاد دارید بجنگید. زهره و مریخ، سیارات ~خوشبخت~، در 18 اکتبر ملاقات می کنند و شما را تشویق می کنند تا انرژی و تلاش خود را برای سرگرمی ها و سرگرمی های خلاقانه خود صرف کنید. انرژی عاشقانه در طول روز آزادانه جریان دارد، بنابراین اجازه دهید عاشقانه درونی شما نمایش را اجرا کند! روز بعد در 12 اکتبر، خورشید و زهره، هر دو در ترازو، با پلوتون تشنه قدرت در برج جدی به میدان خواهند رفت. مبارزات قدرت و مسائل مربوط به کنترل سر آنها را در روابط بالا می برد و شما به احتمال زیاد با شخصیت های اقتدار درگیر خواهید شد. هر چیزی که در زیر سطح آن جوشیده است خود را نشان خواهد داد.

28.00 دلار

عقرب

بسته کریستال لیبرا

ترازو

ماه با یک یادداشت دراماتیک به پایان می رسد، زیرا، بیایید واقعی باشیم: فصل عقرب است! 30 اکتبر یکی از مهم ترین گذرهای نجومی سال 2022 است: مریخ رتروگراد در Gemini آغاز می شود. بخش جمینی نمودار شما دچار نوسازی می‌شود، اما نه بدون برخی از ناامیدی‌ها در طول مسیر. مراقب شایعات باشید – وقتی مریخ در جمینی است، می‌توان از کلمات به عنوان سلاح استفاده کرد. این زمان قدرتمندی برای تفکر در مورد نحوه استفاده از صدای خود و همچنین نحوه صحبت با خود است. یک چیز مسلم است: بعد از این همه طالع بینی، شما همان فردی نخواهید بود که در ابتدای ماه بودید. در نظر بگیر که یک برکت-رشد برایت خوب است، عزیزم.

طالع بینی خورشید، ماه و نشانه طلوع خود را برای اکتبر 2022 بخوانید:

نشانه شما *واقعا* به چه معناست: کیف کتانی لیبرا

جهان شهری
cosmopolitan.com

در اینجا فصل کسوف در 25 اکتبر با فرا رسیدن ماه نو و خورشید گرفتگی در عقرب فرا می رسد. کسوف ها خطوط زمانی را تسریع می کنند، رویدادهای سرنوشت سازی را به وجود می آورند و شما را مجبور می کنند با هر چیزی که از آن اجتناب کرده اید، مقابله کنید. این خورشید گرفتگی همزمان با زهره دیگری است که ارتباطات، روابط و ارزش های شما را برجسته می کند. مشتری، سیاره انبساط، باور و ثروت، در 27 اکتبر دوباره وارد ماهی ها می شود، جایی که نیمه اول سال جاری را در آنجا سپری کرد. مشتری تا سال 2033 دیگر از این قسمت از نمودار تولد شما بازدید نخواهد کرد، بنابراین از بازگشت شانس آن نهایت استفاده را ببرید!

14.00 دلار

10.99 دلار

Libra: کتاب رنگ آمیزی کیهانی شما

در 23 اکتبر، زمانی که خورشید و زهره هر دو وارد عقرب می شوند، یک پیچ دراماتیک در آسمان رخ می دهد. جادوگران، گرد و غبار جاروهای خود را پاک کنید – فصل شبح وار و فصل عقرب شروع می شود! روشنایی روز به محو شدن ادامه می‌دهد، تاریکی ظاهر می‌شود، و شما وارد فضایی محدود می‌شوید.

بسته کریستال لیبرا

هلو و پیکسی
etsy.com

در 8 اکتبر زمانی که پلوتون به مهمانی می‌پیوندد و همچنین مستقیماً ایستگاه می‌کند، مدتی را به تفکر در مورد رشد و تحول خود اختصاص دهید. سفر رتروگراد پنج ماهه پلوتون از شما دعوت کرد تا در مورد ترس ها و نقش آنها در زندگی خود فکر کنید. برای مقابله با چه ترس هایی آماده اید؟ روز بعد در 9 اکتبر، ماه کامل در برج حمل می رسد. درگیر شدن ماه کامل با سیارک/دنباله دار ترکیبی Chiron و سیاره عشق زهره، موضوعاتی را در رابطه با آسیب های درون روابط مطرح می کند. چه چرخه‌ها، عادت‌ها و الگوهایی مسیر خود را طی کرده‌اند؟ از چه راه هایی آماده شفا هستید؟ در 10 اکتبر، عطارد دوباره وارد ترازو می شود و مضامین و مکالماتی را که در دوران بازگشت عطارد با آن ها سروکار داشتید را به شما یادآوری می کند. زمان آن فرا رسیده است که روی شراکت ها و نزدیک ترین روابط خود تمرکز کنید.