فال سکس و عشق، هفته 9 سپتامبر 2022، سکسوسکوپ Cosmo

17.00 دلار

18.50 دلار

ویبراتور با مضمون زودیاک

راهنمای سازگاری

باید تصمیمت را بگیری، بب. معاشقه و دعوا کردن بسیار سرگرم کننده است، اما اگر چیزی می خواهید واقعی، سپس مانند آن رفتار کنید! اگر فقط به دنبال یک وصلت هستید، نباید در این هفته مشکلی برای برقراری آن داشته باشید، اما اگر می خواهید رابطه داشته باشید، باید سطحی نگری را کنار بگذارید و جدی شوید. همانطور که گفته شد، این است نه زمان DTR – اکنون همه چیز را آهسته پیش بگیرید، سپس وضعیت رابطه خود را ارتقا دهید بعد از رتروگراد عطارد به پایان رسیده است.

سرطان

چشماتو نگه دار، برج حمل. به نظر می رسد سابق شما در کمین است! این آخر هفته، شما تحت فشار قرار می گیرید تا به روابط گذشته ای بپردازید که به نتیجه نرسیده اند. این می تواند آسان باشد—شاید شما با همسر سابق خود یک گفتگوی صمیمانه داشته باشید و به پایان رسیده باشید. همچنین ممکن است یک زمان استرس زا باشد – مانند تلاش سابق شما برای فشار دادن دکمه های شما و شروع یک دعوا. اجازه ندهید کج خلقی شما بهترین را از شما بگیرد! اگر نمایشنامه را شروع کردند، درباره مسائل صحبت کنید. اگر نمی خواهند آن را بشنوند، فقط بلاک را بزنید.

ثور

بند زودیاک برج ثور
باشد که عطارد شما فردی بیشتر و لیوان قهقرایی کمتر باشد

20.00 دلار

طالع بینی برای روابط: راهنمای سازگاری کامل شما برای دوستان، عاشقان، خانواده و همکاران

راکیج پرس
amazon.com

HBD!! خورشید و زهره، سیاره عشق و زیبایی، هر دو در حال حاضر در نشانه شما هستند، بنابراین شما ستاره نمایش هستید. مردم نمی توانند چشم خود را از شما بردارند! شما در حال جلب توجه هستید، و این احساس فوق‌العاده‌ای است، اما نکته اینجاست که شما محبت کافی را به افراد دلسوز خود بر نمی‌گردانید. آنها ممکن است احساس کنند که شما در حال بازی کردن هستید، که اینطور است نه سرد. با عشق خود کمی سخاوتمندتر باشید و می توانید از نمایش های غیر ضروری جلوگیری کنید.

ترازو

“متاسفم که نمی توانم. عطارد رتروگراد است” سویشرت قرمز

جهان شهری
cosmopolitan.com

شما در حال حاضر کمی بیش از حد روی یک شخص سابق سرمایه گذاری کرده اید، لیبرا، و این شما را عقب نگه می دارد. علاوه بر این، عطارد رتروگراد در نشانه شما پایین می آید، بنابراین می توانید شرط بندی کنید که باید با یک یا دو نفر سابق روبرو شوید. از این فرصت برای یافتن بسته شدن استفاده کنید. این هست نه زمان برای تلاش و برافروختن دوباره جرقه از دست رفته از روابط قبلی تان است – باید دریابید که چگونه با گذشته صلح کنید، آنها را پشت سر بگذارید و سپس شما می توانید ادامه دهید، چمدان رایگان.

عقرب

مجموعه کریستال رتروگراد مرکوری

خانه شهود
houseofintuitionla.com

مجموعه فال سنبله

26.00 دلار

لئو

11.00 دلار

رابطه زودیاک Cosmo: داغ ترین موقعیت های جنسی برای هر علامت نجومی

دیوار آویزان

منطقه روابط نمودار شما در تمام طول هفته روشن می شود، ماهی ها، بنابراین شما اوقات خوبی را با معاشقه سپری می کنید – و اگر مجرد هستید یا در یک رابطه آزاد هستید، با ارتباطات جدید زیادی روبرو می شوید! نکته اینجاست – شما نمی توانید با تک تک آنها همه کاره شوید. در واقع، تعدادی از آنها ممکن است از محبت شما سوء استفاده کنند. من نمی گویم که باید خود را مسدود کنید و کاملاً در دسترس نباشید، اما در مورد افرادی که با آنها وقت می گذرانید کمی دقیق تر باشید. روی افرادی سرمایه گذاری کنید که به همان اندازه به شما علاقه مند هستند، و حتی ممکن است به سمت یک رابطه محکم و سالم با آنها سرازیر شوید (بعد از عطارد رتروگراد).منبع

15.95 دلار

باشد که عطارد شما فردی بیشتر و لیوان قهقرایی کمتر باشد

MysticMerchCo
etsy.com

بند زودیاک برج ثور

قوس

35.00 دلار

شما نسبت به کسی احساس می کنید، و صحبت کردن در مورد آن واقعاً برای شما سخت است. این یک خواندن نیست، اما امتناع شما از احترام گذاشتن به احساساتتان باعث می‌شود شما را بی‌احساس جلوه دهید – کلیشه‌ای نشانه شما. اگر به آنها نگویید که چه احساسی دارید، احساسات شما فقط شکل می‌گیرد، می‌سازد و می‌سازد، و باعث می‌شود که احساس پستی داشته باشید، و احساس دوست‌داشتن/شریک زندگی‌تان در مورد احساس شما سردرگم شود.

ماهی ها

غلتک روغن ضروری مرکوری رتروگراد
کتاب رتروگراد عطارد

من پیشنهاد می کنم قبل از صحبت کردن، خیلی با دقت فکر کنید، لئو. این هفته گفتگوهای مهمی بین شما و هوگویتان در جریان است، و رابطه شما بر اساس نحوه مدیریت این مکالمات تغییر خواهد کرد. اگر اوضاع بین شما دو نفر آنقدر خوب نیست، همین الان به راحتی می توانید بی حوصله شوید و آنها را منفجر کنید. اگر همه چیز خوب پیش می رود، ممکن است بخواهید برای ارتقای رابطه خود عجله کنید حتی اگر شما (یا آنها) 100% آماده نباشید. با خودت واقعی باش و بفهم دقیقا چگونه می خواهید به این جلسات نزدیک شوید، به آن فکر کنید، و سپس می توانید جلو بروید

باکره

به جای دیوار کشیدن وقتی مردم سعی می کنند به شما محبت نشان دهند، چرا در برابر آن باز نمی شوید؟ برخی از عاشقان بالقوه وجود دارند که سعی می کنند شما را بهتر بشناسند، اما اگر به دیوار کشیدن ادامه دهید، هیچ پیشرفتی در زندگی عاشقانه خود نخواهید داشت. خودتان را در دسترس تر کنید! افرادی را که می خواهند شما را بیرون ببرند سرگرم کنید و به آنها فرصت دهید! ماه در برج ثور از سه‌شنبه تا پنج‌شنبه برای قرار ملاقات و احمق کردن عالی است، بنابراین هیچ مشکلی برای انجام کاری نخواهید داشت.