فال جنسی و عشق، هفته 9 دسامبر 2022، سکسوسکوپ Cosmo

تو باید رها کنی و کمی خوش بگذرونی، ثور. اخیراً در رابطه با زندگی عشقی خود نسبتاً جدی بوده اید، اما زهره در برج جدی شما را تشویق می کند که همه چیز را تغییر دهید. چیزی یا شخصی جدید را امتحان کنید! گره خورده شوید! آزمایش در رختخواب می تواند منجر به کشف یک تغییر بزرگ جدید شود و می تواند به صمیمی تر شدن رابطه شما کمک کند. نگران عجله نباشید سهولت در آن.

جوزا

چه اتفاقی می‌افتد: امروز یک کیسه مختلط است: زهره با مشتری کنار می‌آید، و به شما نگرش امیدوارکننده‌ای می‌دهد… اما بعداً امروز وارد برج جدی جدی می‌شود، و بلافاصله برخی از آن حالات بی‌خیالانه را برای بقیه آخر هفته به دست می‌آورد.

به نظر می رسد که بالاخره از گذشته حرکت می کنی، برج حمل. شما اهل سکونت نیستید، اما یک فرد خاص (یک سابق؟) وجود دارد که شما را مورد آزار و اذیت قرار داده است و شما در این آخر هفته با او صلح می کنید. اکنون زمان آن رسیده است که زندگی عاشقانه خود را به جلو ببرید. زهره در برج جدی باعث می‌شود که زندگی عاشقانه‌تان را جدی‌تر بگیرید – به دنبال پرت نیستید، چیزی می‌خواهید واقعی.

ثور

این هفته به دل خود اعتماد کنید. اگر احساس می‌کنید که بوتان در حال فرار است، یا آخرین موقعیت شما در حال انجام بازی‌های زیادی است، به این دلیل است که احتمالاً همینطور است. با این حال، دعوا یا درگیری را شروع نکنید. در عوض، در مورد آن با آنها صحبت کنید. همسطح باشید اگر نمی توانید مشکلات را حل کنید، ممکن است زمان جدایی فرا رسیده باشد. همانطور که گفته شد، زهره در برج جدی، منطقه ارتباطی نمودار شما را فعال می کند، بنابراین اتصالات جدید کاملا در راه هستند.

قوس

شما یک نوع آدم بی خیال و با جریان هستید، اما اختر این هفته از شما می خواهد ابتکار عمل کنید و تغییراتی ایجاد کنید. طالع بینی این آخر هفته و دوشنبه برای DTRing یا عکسبرداری عکس شما ایده آل است. سعی نکنید روند را تسریع کنید یا چیزی را تحمیل کنید – به این فکر کنید که چگونه می خواهید این تغییرات را ایجاد کنید، برنامه ریزی کنید و سپس شما می توانید برای آن بروید

سرطان

این هفته اقدامات زیادی در راه است، باکره! برخی خوب، برخی بد. من با بد شروع می کنم: اختر چهارشنبه یک پرچم قرمز اصلی برای بحث و سوء تفاهم است. احساسات و اسرار پنهان در حال بیرون آمدن هستند، شما بیش از حد به همه چیز فکر می کنید، و احساس می کنید هیچ کس شما را *در** نمی آورد… نفس های عمیق، بب! آهسته حرکت کن! اکنون، این خبر خوب است: اختر جمعه برای ملاقات با ارتباطات جدید و پرورش روابط از قبل موجود عالی است. در واقع، سفر یک ماهه زهره از طریق Capricorn یکی از بهترین زمان های سال برای زندگی عاشقانه شماست!

ترازو

زهره، سیاره عشق و زیبایی، در چند هفته گذشته در نشانه شما بوده است…اما جمعه آخرین روز شما برای استفاده از این طالع بینی است! معاشقه، احمق کردن، و مشغول شدن با کسی رابطهی همه در ستاره ها هستند. اما هنگامی که زهره وارد برج جدی می شود، همه چیز کند می شود. اکنون زمان آن است که زمین گیر شوید و جدی شوید. شما می توانید آن را انجام دهید!

برج جدی

جاده بلند را در پیش بگیرید. آدم بزرگتری باش درگیری بین شما و یکی از دوستان سابقتان در حال رخ دادن است، حتی اگر شما این کار را انجام دهید عشق برای ضربه زدن به آنها در جایی که درد دارد، باید یک نفس عمیق بکشید و به آنها بدهید هیچ چی. اجازه نده آنها شما را اذیت کنند. منتظر بمانید—و اگر آنها به ویژه سختگیر هستند، از ضربه زدن روی دکمه مسدود کردن نترسید. زهره این آخر هفته وارد علامت شما می شود و باعث می شود شما شگفت انگیز به نظر برسید، احساس بهتری داشته باشید و روی زندگی عشقی خود در اینجا و اکنون تمرکز کنید.

دلو

ترازو، در آینده نزدیک، انتظار اقدامات زیادی را نداشته باشید. اختر این هفته از شما می خواهد که رابطه خود را جدی بگیرید. شما به دنبال چیزی پایدار و مطمئن هستید، بنابراین اکنون زمان آن است که بازی را متوقف کنید – باید یک بازی را انجام دهید کاربردی POV. شما هنوز هم می توانید سرگرم شوید و در اطراف خود آشفتگی داشته باشید، اما اگر مراقب بخش عاشقانه، عاطفی و صمیمی رابطه خود نباشید، هیچ پیشرفتی نخواهید داشت.

عقرب

اختر امشب خیلی خوب است، و ارتباط بین زهره و مشتری برای درخواست از یکی از اعضای تیم یا شروع یک معامله FWB عالی است. متأسفانه بقیه هفته بسیار متفاوت است. این astro یک است بزرگ پرچم قرمز برای رد شدن، پس انتظار پیشرفت زیادی در زندگی عاشقانه خود نداشته باشید. اگر صحبت های مهمی برای شروع دارید یا اگر می خواهید شلیک کنید، همین الان این کار را انجام دهید!

ماهی ها

شما یک رابطه قابل توجه با یک نفر، لئو احساس می کنید، و این باعث می شود که بخواهید در کارها عجله کنید. شما می خواهید به آنها بدهید همه چيز آنها می خواهند و بیشتر. گوش کنید. اشتیاق داشتن هیچ ایرادی ندارد، اما خطر ورود به میدان را دارید مسیر خیلی قوی است و آنها را دور می کند. کمی آن را بچرخانید و به آنها بگویید چه احساسی دارید بدون بیش از حد اضافی بودن

باکره

ورود زهره به برج جدی، منطقه روابط نمودار شما، سرطان را فعال می کند، و شما کمی از آنچه در فصل آینده برج جدی (معروف به فصل سرآستین علامت شما) به ارمغان خواهد آورد، می چشید. علاقه خود را افزایش دهید یا از تاریخ خود بپرسید که آیا آنها آماده هستند تا کارها را به سطح بعدی ببرند. تنها مشکل اینجا پنجشنبه است – به نظر می رسد که یک سابق می خواهد برگردد. توصیه من؟ روی اینجا و اکنون تمرکز کنید و گذشته را در گذشته رها کنید.

لئو

آیا برای تعهد آماده ای، ماهی ها؟ من فکر می کنم شما برای تعهد آماده هستید. چند هفته گذشته برای زندگی عاشقانه شما بسیار مهم بوده است، و شما با شخص خاص پیشرفت زیادی کرده اید. شما هنوز احساس عدم اطمینان می کنید، اما آیا همیشه کمی احساس عدم اطمینان نمی کنید؟ گرفتن یک تصمیم قطعی است سخت برای شما، اما مطمئناً اکنون زمان آن است که برای آن اقدام کنید. در مورد احساسات خود صادق و گشاده رو باشید، و می توانید جادوی جدی را رقم بزنید.منبع

خورشید در روز دوشنبه یک جنس پشتیبان با زحل تشکیل می دهد که برای وضوح ذهنی عالی است، اما مربع چهارشنبه بین خورشید و نپتون یک نشانگر نجومی است. بسیار روز احساسی سرانجام، روز پنجشنبه، عطارد یک زاویه نامناسب نسبت به مریخ ایجاد می‌کند و باعث می‌شود شما احساس تکانشگری کنید.

این برای شما چه معنایی دارد:

برج حمل