فال جنسی و عشق، هفته 7 اکتبر 2022، سکسوسکوپ Cosmo

بند زودیاک برج ثور

رابطه زودیاک Cosmo: داغ ترین موقعیت های جنسی برای هر علامت نجومی

از کسی بپرسید که معمولاً در این هفته سعی نمی کنید با او ملاقات کنید. شاید شما به پسرهای فوق العاده قد بلند علاقه دارید – چرا یک پادشاه کوتاه قد را امتحان نکنید؟ شاید شما بیشتر به زنان علاقه مند هستید – چرا از کسی بیشتر بچ نمی خواهید؟ شاید دوست داشته باشی واقعا زنانه یا واقعا افراد مذکر- شاید آن عیار آندروژن تر را در بار انتخاب کنید؟ نوع معمول شما هر چه باشد، به سراغ چیز دیگری بروید. شخصی بزرگتر/کوچکتر، یا خجالتی/غیر عصبی، یا آرایش شده/ ظاهری طبیعی تر. شما هرگز نمی دانید که تنها با ترک منطقه راحتی خود چه نوع ارتباطات معناداری برقرار می کنید!

ماهی ها

بند زودیاک برج ثور

فلور دو مال
fleurdumal.com

یک تانگ با تم زودیاک

اخیراً توجه شما بیشتر و بیشتر شده است، لئو! صندوق ورودی شما مملو از موارد داغ است که سعی می کنند برای شما پیامک ارسال کنند، برنامه های دوستیابی شما اعلان های شما را پر می کنند، و به نظر می رسد که همه تلاش می کنند بخشی از شما را دریافت کنند! با این حال، فقط به سمت اولین کسی که به شما ضربه می زند نپرید. گزینه های خود را بررسی کنید سعی کنید با چند نوع مختلف از افراد معاشقه کنید. با رفتن به سراغ کسی که هم نوع معمول شما نیست، چیزهای زیادی یاد خواهید گرفت!

باکره

طالع بینی برای روابط: راهنمای سازگاری کامل شما برای دوستان، عاشقان، خانواده و همکاران

اگر با کسی ثابت قدم می‌زنید و احساس می‌کنید که آماده هستید تا همه چیز را رسمی کنید، این هفته برای شماست! در روز سه‌شنبه، زمانی که زحل جدی به شما کمک می‌کند کلمات مناسبی را برای گفتن انتخاب کنید، گفتگو را با هویتان شروع کنید. اگر مجرد هستید، سعی کنید در این هفته از هرگونه ارتباط با یکدیگر اجتناب کنید. مربع مرموز نپتون با مریخ تهاجمی در روز چهارشنبه باعث می‌شود احساس فوری برای پرتاب خود پیدا کنید، و به احتمال زیاد آنها به چیزی بیش از یک سریع‌تر علاقه ندارند.

برج جدی

رابطه زودیاک Cosmo: داغ ترین موقعیت های جنسی برای هر علامت نجومی

خودت را بیرون بگذار، جمینی! انجام آن و داشتن هزاران سرگرمی در بالای لیست اولویت‌های شما در این هفته قرار دارد و نشان دادن خود کاریزماتیک و دوست‌داشتنی‌تان آسان‌تر از همیشه است! اگر کسی را سخت له می کنید، خوش شانس هستید. ارتباط بین عطارد و مشتری خوش شانس در روز چهارشنبه است کامل برای پیدا کردن اعتماد به نفس برای شلیک شوت خود. به دنبال آن برو!

سرطان

این هفته، شما عمیقاً در احساسات خود هستید، ماهی ها. بیشتر از حد معمول. این برای همه شما که در روابط متعهد هستید بسیار عالی است – می توانید عاشقانه معنادارتر و/یا رابطه جنسی شهوانی بیشتری را با شریک زندگی خود تجربه کنید. اما اگر مجرد هستید؟ نه چندان ممکن است احساس تنهایی کنید، یا انگار هیچ توجهی به شما نمی شود، و این جالب نیست. عشق به خود بهترین نوع عشق است، پس اگر در این هفته تنها ماندید، برای مراقبت از خودتان وقت بگذارید. 😉منبع

به آنها بگویید چه احساسی دارید! ماه رویایی امشب حوت برای کمک به شما در فرو ریختن دیوارها و اجازه دادن به احساساتتان در جریان است. این یک گذر عالی برای شروع یک رابطه عاشقانه جدید است، بنابراین اگر به دنبال چیز جدی هستید، اکنون فرصت دارید آن را بدست آورید! ماه ثور در روز دوشنبه در منطقه عاشقانه، رابطه و سرگرمی نمودار شما قرار دارد، بنابراین اگر فقط سعی می کنید خوش شانس باشید، منتظر بمانید تا آخر هفته تمام شود.

دلو

راهنمای سازگاری

65.00 دلار

لئو

Bijoux Indiscrets
goodvibes.com

شما عمیقاً در احساسات خود هستید و حوصله ندارید امشب بیرون بروید، اما وقتی ماه فردا وارد علامت شما شد، برج حمل خود را به آتش می کشید و آماده عمل هستید! فصل ترازو = فصل دست زدن به نشانه شما، و با پیوستن عطارد به مهمانی در ترازو در روز دوشنبه، فرصت‌های بیشتری برای ارتباط با دیگران و یافتن هوی بالقوه بعدی به شما داده می‌شود. یک تور پهن پرتاب کن!

ثور

همه چیز در زندگی عاشقانه شما آرام تر می شود، سرطان. در حال حاضر، اتصالات آن را قطع نمی کند. شما می خواهید *جدی* باشید. در بالای آن، شما فقط هستید نه دریافت هر تعداد پیامک یا DM از دیگران…مگر اینکه یک سابق باشد! موضوع اینجاست – آنها به دلیلی همسر سابق شما هستند. اما در عین حال، فقط به این دلیل که آنها سابق شما هستند، به این معنی نیست که باید آنها را برای همیشه پشت سر بگذارید. روی افرادی که در حال حاضر با آنها سابقه دارید تمرکز کنید. کسی از گذشته ممکن است در نهایت برای شما مناسب باشد، با وجود اینکه قبلاً بهترین ارتباط نبوده است.