فال جنسی و عشق، هفته 4 نوامبر 2022، سکسوسکوپ Cosmo

آیا حاضرید رابطه خود را به سطح بالاتری ببرید، اما شریک زندگی تان؟ نه چندان. مسئله این نیست که آنها به رابطه شما پایان داده اند – فقط این نیست کاملا آماده برداشتن آن قدم آب و هوای ناپایدار نجومی این هفته می تواند شما را تحریک پذیر، عصبانی و حتی شاید آماده شروع دعوا بر سر آن کند. گوش کن لئو به این معنا که نه حرکت. صبور باش. آهسته بگیرید. مایل به سازش و همکاری باشید.

باکره

اگر مجرد هستید و آماده هم‌نشینی هستید، این زمان عالی برای یافتن شخصیت بالقوه بعدی است! اختر این هفته به شما پیشنهاد می کند که در چند موقعیت برای ایجاد ارتباطات جدید قرار بگیرید. شاید شما به یک مهمانی خانگی بروید و بین خود و یکی از دوستان دوستتان جذابیتی احساس کنید. شاید برای اولین بار در برنامه های دوستیابی خود را برای همیشه نصب کنید و تعداد زیادی مسابقه بسازید. هر چه که هست، مطمئن شوید که خودتان را بیرون گذاشته اید و از ارسال اولین پیام نترسید! اختر پنجشنبه نیز بسیار رمانتیک است، بنابراین مطمئن شوید که اولین قرار خود را برای پایان هفته برنامه ریزی کرده اید!

دلو

بسته کریستال عقرب

هلو و پیکسی
etsy.com

بنابراین، کار این هفته به شما ضربه می زند، اما این بدان معنا نیست که شما هیچ لذتی نمی برید! در واقع، اگر مجرد هستید، این هفته می تواند یک هفته عالی برای شما باشد. به نظر می رسد که 24/7 در کار گیر کرده اید، اما ممکن است آن همکار زیبا را ببینید… چرا به آنها نزدیک نمی شوید؟ بدیهی است که شما نمی خواهید در حالی که در حال ورود هستید سعی کنید لاس زدن کنید، اما از آنها بخواهید که صحبت کنند! شما هرگز نمی دانید چه چیزی می تواند از آن شکوفا شود.

سرطان

ماه در علامت شما در این آخر هفته باعث می شود که احساس عاطفی بیشتری داشته باشید و اختر شنبه آن را ایجاد می کند خیلی به احتمال زیاد با یک معشوق بالقوه جدید مواجه خواهید شد… اما گوش کنید، ب.ب. آنها به هیچ چیز علاقه ای ندارند واقعی، آنها فقط یک غذای سریع می خواهند. اگر با یک ارتباط خوب هستید، آن را دنبال کنید، اما اگر می‌خواهید مسائل را جدی‌تر بگیرید، این نه هفته شما

ثور

تی شرت مشکی “The Scorpio-y Scorpio”.

جهان شهری
cosmopolitan.com

شلیک شوت خود را! شروع گفتگو! شما آماده هستید تا همه چیز را به سطح بعدی ببرید، و به نظر می رسد که شریک زندگی شما نیز همینطور است – مسئله این است که آنها منتظر هستند شما برای انجام اولین حرکت زحل، سیاره انسدادها، در نشانه شما باز شدن را دشوار می کند، اما دریغ نکنید! این تردید و عصبیت را از بین ببرید، و می توانید در این هفته یک جادوی جدی در زندگی عاشقانه خود ایجاد کنید.

ماهی ها

ماه این آخر هفته منطقه عاشقانه، رابطه و سرگرمی نمودار شما را روشن می کند، بنابراین شما 100% در حال و هوا هستید. اما موضوع اینجاست – یک (یا دو یا سه نفر) سابق در پشت صحنه در کمین هستند و آنها آماده می شوند تا با آنها تماس بگیرند. اگر به دنبال یک غذای سریع بدون رشته هستید، آن را دنبال کنید! اما شما به دنبال چیز جدی‌تری هستید، از وصل شدن بعد از چهارشنبه خودداری کنید – آب و هوای نجومی احساسی این احتمال را می‌دهد که (دوباره) نسبت به آنها احساس کنید.

برج جدی

HBD، عقرب! به نظر می رسد هفته ای پر از سرگرمی در پیش دارید! با زهره دوست داشتنی در علامت خود، ظاهر خوبی دارید و احساس خوبی دارید، و هول های داغی در صف ایستاده اند تا به شما ضربه بزنند. این زمان بسیار خوبی برای وصل کردن، احمق کردن، و سرعت قرار دادن است، اما وقتی نوبت به روابط می رسد، انتظار پیشرفت زیادی نداشته باشید. این هفته راحت باشید و از آن لذت ببرید!

قوس

چه خبر است: امشب ماه وارد برج حمل تند می شود! فردا، زهره در مقابل اورانوس، سیاره شگفتی ها و اختلال قرار می گیرد، و روز دوشنبه، زهره با زحل، سیاره مسدود شده، قرار می گیرد. عطارد و خورشید در روز سه‌شنبه، همزمان با ماه گرفتگی، به هم می‌رسند، بنابراین می‌توانید انتظار داشته باشید که گفتگوهای مهمی انجام شود. خورشید در روز چهارشنبه مقابل اورانوس قرار دارد. روز پنجشنبه، عطارد مربع زحل است و زهره با نپتون رویایی هماهنگ می شود.

معنی آن برای *شما*:

برج حمل

لیوان قهوه عقرب
بسته کریستال عقرب

شمع زودیاک عقرب

خانه شهود
houseofintuitionla.com

25.00 دلار

تی شرت مشکی

این یک هفته عالی برای فریب دادن است، سرطان، اما اگر می‌خواهید زندگی عاشقانه خود را جدی‌تر بگیرید، شانسی ندارید. در حال حاضر احساس صمیمیت واقعی دشوار است: رابطه جنسی به معنای ارضای تمایلات شماست، نه برقراری ارتباط عمیق با شریک زندگی خود. به لطف تأثیر رویایی نپتون، پنج شنبه تنها روز خوب برای عاشقانه این هفته است، اما به غیر از این، همه چیز در ارتباط است.

لئو

لیوان قهوه عقرب

Astral Weekend
etsy.com

20.00 دلار

astro این هفته شما را تشویق می کند تا کمی تنوع بیشتری در زندگی عاشقانه خود بپاشید. چند اسباب بازی بخر یا شریک زندگی خود را با چند لباس زیر زنانه رابطهی غافلگیر کن! گره خورده شوید! نفر سوم یا چهارم را به اتاق خواب دعوت کنید! برای شب ملاقات به آن رستوران جدید بروید! “ادویه” هر چه برای شما معنی دارد، اکنون زمان آن است که مقداری به زندگی عاشقانه خود اضافه کنید.منبع شمع زودیاک عقرب

شما در خلق و خوی و آماده برای عمل هستید، اما astro این آخر هفته ممکن است شما را رد جدی کند. تمام جنبه‌های سختی که زهره در این هفته از سر می‌گذراند، با شما انجام می‌دهند نه لطف می کند، و به نظر نمی رسد که در زندگی عاشقانه خود پیشرفت زیادی داشته باشید. این بدان معنا نیست که همه اینها دائماً رد شدن است – تا زمانی که بتوانید خود را در آنجا قرار دهید و شبکه گسترده ای بیندازید، (مشکلات) هنوز هم می توانید کسی را پیدا کنید که با او کمی خوش بگذرد.

عقرب

باکره، باکره، پتانسیل جدی برای ایجاد ارتباطات عمیق و معنادار در پایان هفته وجود دارد، اما ابتدا باید از آب و هوای سنگی در ابتدای هفته عبور کنید. شما احساس تکانشگری بیشتر، پرانرژی تر، و مسیر در حال حاضر شاخدارتر وقتی کسی را می‌بینید که شما را روشن می‌کند، برای شلیک عکستان مشکلی ندارید! اگر علاقه ای به ارتباط ندارید، از این انرژی استفاده کنید تا خود را در آنجا قرار دهید و از علاقه خود بخواهید. اولین قرار خود را برای پنجشنبه تنظیم کنید – نفوذ نپتون فضای مناسبی را برای عاشقانه ایجاد می کند.

ترازو

20.00 دلار

هزاران آب و هوای نجومی منطقه روابط نمودار شما را در این هفته روشن می کند، برج ثور، بنابراین شما در حال انجام نوعی اقدام هستید! نکته اینجاست – این یک زمان بسیار “بالا و پایین” برای رابطه شما است. اوج ها فوق العاده زیاد هستند، اما پایین ها هستند خیلی کم. روی چیزهای مثبت تمرکز کنید، خود را شل کنید و چیزهای جدید (یا افراد) را در رختخواب امتحان کنید، این هفته بسیار پربار خواهد بود.

جوزا