فال جنسی و عشق، هفته 25 نوامبر 2022، Cosmo Sexoscope

چه اتفاقی می‌افتد: ماه امروز عصر وارد برج جدی می‌شود و تا غروب یکشنبه که وارد دلو می‌شود، در آنجا می‌ماند. مریخ (که هنوز رو به عقب است) روز دوشنبه با زحل هماهنگ می شود. روز سه‌شنبه، عطارد در مقابل مریخ قرار می‌گیرد، و یک جنبه حمایتی با زحل تشکیل می‌دهد، و روز پنجشنبه نیز همین معامله است – فقط عطارد را با زهره عوض کنید. سرانجام، در پایان روز پنجشنبه، عطارد با نپتون مه آلود مربع می شود.

معنی آن برای *شما*:

برج حمل

مطمئن شوید که این آخر هفته حداقل یک شب قرار ملاقات دارید! دوست داشتنی خود را بپرسید یا بوو خود را به جایی شیک ببرید تا بتوانید ~عاشقانه~ را به اشتراک بگذارید. اما تا آنجا که رابطه جنسی پیش می رود، اتفاقات زیادی نمی افتد. مشاوره رایگان: برای یک بار هم که شده به جای قلب، با سر خود رهبری کنید. اگر مشکلاتی وجود دارد، چگونه می توانید آنها را مطرح کنید و آنها را حل کنید؟ اگر هیچ مشکل اساسی وجود ندارد، چگونه می توانید با شریک زندگی خود وقت بگذرانید و حتی بیشتر به هم نزدیک شوید؟ آن را کشف کنید!

Sagittarius: کتاب رنگ آمیزی کیهانی شما
جعبه انرژی زودیاک کمان 2022

چه به دنبال عشق باشید چه فقط یک پرتاب سریع، این هفته خوش شانس هستید، ترازو! اول از همه، ماه دلو در ابتدای هفته میل جنسی شما را تقویت می کند و زندگی را در اتاق خواب گرمتر می کند. اگر با کسی دوست شده اید یا قرار ملاقات دارید، اختر وسط هفته برای DTR یا ارتقاء سطح رابطه شما مناسب است. ارتباط بین مریخ و زهره در روز پنج شنبه یکی دیگر از راه های ارتباطی عالی برای رابطه جنسی است، بنابراین صرف نظر از وضعیت رابطه خود، روی داشتن یک هفته سرگرم کننده حساب کنید.

عقرب

65.00 دلار

لئو

اگر مجرد هستید و آماده هستید، این هفته عالی برای شماست! برخی از اجتماعی‌ترین بخش‌های نمودار تولد شما در این هفته روشن می‌شوند، بنابراین برقراری ارتباط با دیگران آسان‌تر از همیشه به نظر می‌رسد – مانند بوت یا یک شخصیت جدید. سه‌شنبه و پنج‌شنبه برای ملاقات با پیوندهای جدید یا شروع یک موقعیت FWB عالی است، اما اختر دوشنبه به لطف تأثیر جدی زحل برای DTRing بهترین است.

برج جدی

بسته کریستال کمان

هلو و پیکسی
etsy.com

من می خواهم آن را با شما واقعی نگه دارم – شما فقط زیاد عمل نمی کنید. ماه برج جدی این آخر هفته برای یافتن پرش عالی است، اما بقیه هفته؟ نه چندان تمرکز زیادی روی نحوه ارائه خود در حال حاضر وجود دارد. آیا شما اصیل هستید؟ آیا افکار واقعی خود را به اشتراک می گذارید؟ آیا به عشق خود می گویید که چه احساسی دارید؟ باز و صادق باشید. بودن خودت، و باشد مطمئن. مردم می خواهند ماهی های واقعی را ببینند!منبع

تا دیر وقت یکشنبه نمی‌توانید توپ را به دست بیاورید، بنابراین، مگر اینکه خوش شانس باشید و یکشنبه شب یک نفر بامزه را پیدا کنید که با او احمق کنید، زندگی عشقی شما در این آخر هفته کاملاً مرده است. همانطور که گفته شد، این عالی است هفته در پیش! ارتباط زهره با مریخ و زحل در روز پنجشنبه میل جنسی شما را تقویت می کند و به شما کمک می کند که عاشقانه خود را جدی بگیرید.

ثور

بهترین تی شرت کماندار در مشکی

جهان شهری
cosmopolitan.com

بهترین تی شرت کماندار در مشکی

astro این هفته برای شما شمشیر دولبه است، لئو. از یک طرف، این آب و هوای نجومی تند است که می تواند منجر به یک رابطه جنسی واقعا عالی شود. اما از طرف دیگر، شما کمی احساس می کنید هم تا جایی که ممکن است کمی عجول یا بی پروا باشید. اگر به دنبال سرگرمی در برنامه های دوستیابی هستید، سعی کنید قبل از دعوت از آنها کمی با ارتباط احتمالی خود صحبت کنید. فقط به این دلیل که شاخ هستید، ایمنی را نادیده نگیرید!

باکره

20.00 دلار

زحل سخت در حال حاضر برای مدت طولانی در علامت شما بوده است و شما را جدی تر و محافظت می کند، اما این هفته؟ کاملا متفاوت اکشن های زیادی در منطقه عاشقانه، رابطه و سرگرمی نمودار شما در حال انجام است، بنابراین چه مجرد باشید چه مجرد، پتانسیل زیادی برای اکشن های رابطهی جدی وجود دارد! خودت را بیرون بگذار، و از آن لذت خواهی برد.

ماهی ها

Sagittarius: کتاب رنگ آمیزی کیهانی شما

آدامز مدیا
amazon.com

گشتی در محیط وحشی! گره خورده شوید! آزمایش کنید! ماه برج جدی این آخر هفته، منطقه ماجراجویی نمودار شما را فعال می کند، بنابراین هر چه تنوع بیشتری را به اتاق خواب بیاورید، بهتر است! با این حال، بقیه هفته بسیار سرگرم کننده است. در عوض، شما بر بررسی وضعیت رابطه خود تمرکز می کنید. آیا شما به اندازه کافی عشق از بو خود دریافت می کنید؟ آیا رابطه جنسی هنوز خوب است؟ می دهی آنها زمان کافی؟ شما باید این را مرتب کنید.

جوزا

بسته کریستال کمان

اختر این هفته شما را عمیقاً در اندیشه و حتی یکنواخت می یابد عمیق تر در احساسات شما شما در حال حاضر مستعد تجزیه و تحلیل بیش از حد موقعیت هستید، اما در حال حاضر، اساساً در ذهن خود گیر کرده اید. پیشنهاد من؟ آن را با شریک زندگی خود صحبت کنید. اگر آنها شما را شبح می کنند، به آنها بگویید که دوست ندارید نادیده گرفته شوید. اگر وقت کافی با کیفیت رمانتیک ندارید، به آنها بگویید و برنامه ریزی کنید. مطمئناً این گفتگوهای سختی است، اما اگر می خواهید شرایط زندگی عاشقانه خود را بهبود بخشید، باید به آنها بگویید.

قوس

جعبه انرژی زودیاک کمان 2022

خانه شهود
houseofintuitionla.com

25.00 دلار

هفته احساسی خوبی را سپری می‌کنید، اما این لزوماً چیز بدی نیست – اگر به شدت عصبانی باشید، اما اگر مجرد هستید، پتانسیل زیادی برای عاشقانه وجود دارد؟ گرفتن احساسات عمده برای ارتباط یا قرار اول یک است بزرگ امکان پذیری. و اگر آنها به چیز جدی تری با شما علاقه ندارند، ممکن است در نهایت احساس بدی داشته باشید. از احساسات عاشقانه لذت ببرید و با شریک زندگی خود خوش بگذرانید، اما توقعات فوق العاده بالایی نداشته باشید. در لحظه بمان!

ترازو

اگرچه مریخ هنوز رو به عقب است، اما مریخ در نشانه شماست و میل جنسی شما را در این هفته افزایش می دهد! تعداد زیادی اختر در منطقه روابط نمودار شما در حال انجام است، بنابراین شما قطعاً در حال انجام نوعی اقدام هستید. اما نکته اینجاست – این می تواند به عنوان یک رابطه جنسی واقعا عالی ظاهر شود یا نفوذ آتشین مریخ می تواند منجر به بحث هایی شود. اگر رابطه شما خوب پیش می رود، انتظار مشکلی نداشته باشید. اما اگر کشتی شما روی یخ نازک است، برای چند مکالمه سخت آماده شوید.

سرطان