فال جنسی و عشق، هفته 25 نوامبر 2022، Cosmo Sexoscope

Sagittarius: کتاب رنگ آمیزی کیهانی شما

آدامز مدیا
amazon.com

اگر مجرد هستید و آماده هستید، این هفته عالی برای شماست! برخی از اجتماعی‌ترین بخش‌های نمودار تولد شما در این هفته روشن می‌شوند، بنابراین برقراری ارتباط با دیگران آسان‌تر از همیشه به نظر می‌رسد – مانند بوت یا یک شخصیت جدید. سه‌شنبه و پنج‌شنبه برای ملاقات با پیوندهای جدید یا شروع یک موقعیت FWB عالی است، اما اختر دوشنبه به لطف تأثیر جدی زحل برای DTRing بهترین است.

برج جدی

Sagittarius: کتاب رنگ آمیزی کیهانی شما

من می خواهم آن را با شما واقعی نگه دارم – شما فقط زیاد عمل نمی کنید. ماه برج جدی این آخر هفته برای یافتن پرش عالی است، اما بقیه هفته؟ نه چندان تمرکز زیادی روی نحوه ارائه خود در حال حاضر وجود دارد. آیا شما اصیل هستید؟ آیا افکار واقعی خود را به اشتراک می گذارید؟ آیا به عشق خود می گویید که چه احساسی دارید؟ باز و صادق باشید. بودن خودت، و باشد مطمئن. مردم می خواهند ماهی های واقعی را ببینند!منبع بسته کریستال کمان

بهترین تی شرت کماندار در مشکی

چه به دنبال عشق باشید چه فقط یک پرتاب سریع، این هفته خوش شانس هستید، ترازو! اول از همه، ماه دلو در ابتدای هفته میل جنسی شما را تقویت می کند و زندگی را در اتاق خواب گرمتر می کند. اگر با کسی دوست شده اید یا قرار ملاقات دارید، اختر وسط هفته برای DTR یا ارتقاء سطح رابطه شما مناسب است. ارتباط بین مریخ و زهره در روز پنج شنبه یکی دیگر از راه های ارتباطی عالی برای رابطه جنسی است، بنابراین صرف نظر از وضعیت رابطه خود، روی داشتن یک هفته سرگرم کننده حساب کنید.

عقرب

تا دیر وقت یکشنبه نمی‌توانید توپ را به دست بیاورید، بنابراین، مگر اینکه خوش شانس باشید و یکشنبه شب یک نفر بامزه را پیدا کنید که با او احمق کنید، زندگی عشقی شما در این آخر هفته کاملاً مرده است. همانطور که گفته شد، این عالی است هفته در پیش! ارتباط زهره با مریخ و زحل در روز پنجشنبه میل جنسی شما را تقویت می کند و به شما کمک می کند که عاشقانه خود را جدی بگیرید.

ثور

هفته احساسی خوبی را سپری می‌کنید، اما این لزوماً چیز بدی نیست – اگر به شدت عصبانی باشید، اما اگر مجرد هستید، پتانسیل زیادی برای عاشقانه وجود دارد؟ گرفتن احساسات عمده برای ارتباط یا قرار اول یک است بزرگ امکان پذیری. و اگر آنها به چیز جدی تری با شما علاقه ندارند، ممکن است در نهایت احساس بدی داشته باشید. از احساسات عاشقانه لذت ببرید و با شریک زندگی خود خوش بگذرانید، اما توقعات فوق العاده بالایی نداشته باشید. در لحظه بمان!

ترازو

اختر این هفته شما را عمیقاً در اندیشه و حتی یکنواخت می یابد عمیق تر در احساسات شما شما در حال حاضر مستعد تجزیه و تحلیل بیش از حد موقعیت هستید، اما در حال حاضر، اساساً در ذهن خود گیر کرده اید. پیشنهاد من؟ آن را با شریک زندگی خود صحبت کنید. اگر آنها شما را شبح می کنند، به آنها بگویید که دوست ندارید نادیده گرفته شوید. اگر وقت کافی با کیفیت رمانتیک ندارید، به آنها بگویید و برنامه ریزی کنید. مطمئناً این گفتگوهای سختی است، اما اگر می خواهید شرایط زندگی عاشقانه خود را بهبود بخشید، باید به آنها بگویید.

قوس

اگرچه مریخ هنوز رو به عقب است، اما مریخ در نشانه شماست و میل جنسی شما را در این هفته افزایش می دهد! تعداد زیادی اختر در منطقه روابط نمودار شما در حال انجام است، بنابراین شما قطعاً در حال انجام نوعی اقدام هستید. اما نکته اینجاست – این می تواند به عنوان یک رابطه جنسی واقعا عالی ظاهر شود یا نفوذ آتشین مریخ می تواند منجر به بحث هایی شود. اگر رابطه شما خوب پیش می رود، انتظار مشکلی نداشته باشید. اما اگر کشتی شما روی یخ نازک است، برای چند مکالمه سخت آماده شوید.

سرطان

مطمئن شوید که این آخر هفته حداقل یک شب قرار ملاقات دارید! دوست داشتنی خود را بپرسید یا بوو خود را به جایی شیک ببرید تا بتوانید ~عاشقانه~ را به اشتراک بگذارید. اما تا آنجا که رابطه جنسی پیش می رود، اتفاقات زیادی نمی افتد. مشاوره رایگان: برای یک بار هم که شده به جای قلب، با سر خود رهبری کنید. اگر مشکلاتی وجود دارد، چگونه می توانید آنها را مطرح کنید و آنها را حل کنید؟ اگر هیچ مشکل اساسی وجود ندارد، چگونه می توانید با شریک زندگی خود وقت بگذرانید و حتی بیشتر به هم نزدیک شوید؟ آن را کشف کنید!

یکی از افراد سابق شما در حال حاضر یواشکی و خزنده است، و من از شما می خواهم که چشمان خود را ببندید. شاید هر IG Story را که پست می‌کنید دوست داشته باشند، یا شب‌ها به‌طور تصادفی به شما پیامک می‌دهند، یا حتی ممکن است با تلفن شما تماس بگیرند! صرف نظر از آن، از آن اجتناب نکنید – با این درام روبه رو برخورد کنید و گوشت گاو را له کنید. به این ترتیب، شما می توانید به طور کامل ادامه دهید، برای همیشه.

دلو

65.00 دلار

لئو

جعبه انرژی زودیاک کمان 2022

خانه شهود
houseofintuitionla.com

گشتی در محیط وحشی! گره خورده شوید! آزمایش کنید! ماه برج جدی این آخر هفته، منطقه ماجراجویی نمودار شما را فعال می کند، بنابراین هر چه تنوع بیشتری را به اتاق خواب بیاورید، بهتر است! با این حال، بقیه هفته بسیار سرگرم کننده است. در عوض، شما بر بررسی وضعیت رابطه خود تمرکز می کنید. آیا شما به اندازه کافی عشق از بو خود دریافت می کنید؟ آیا رابطه جنسی هنوز خوب است؟ می دهی آنها زمان کافی؟ شما باید این را مرتب کنید.

جوزا