فال جنسی و عشق، هفته 24 مارس 2023، سکسوسکوپ Cosmo

انتظار نداشته باشید که این آخر هفته کاری انجام دهید، قوس. به لطف ورود مریخ به سرطان جذابیت‌های ارتباطی کمتر می‌شود و شما شروع به جستجوی یک رابطه عمیق‌تر و پیچیده‌تر می‌کنید. شروع آن صحبت و گفتن اینکه به دوستش می‌خواهید چیزی جدی با آن‌ها داشته باشید، می‌تواند موفقیت‌های زیادی را در این هفته به همراه داشته باشد. میدونم میدونم. در بیشتر مواقع تعهد واقعاً «چیز» شما نیست، اما احساس می‌کنم که از این کار پشیمان نخواهید شد.

برج جدی

ماه ثور این آخر هفته، منطقه روابط نمودار شما را فعال می کند، و آن را به زمان خوبی برای قرار گذاشتن، وصل شدن یا برخورد با علاقه بعدی خود تبدیل می کند. اگر می‌خواهید زندگی عاشقانه‌تان را جدی‌تر بگیرید، این هفته به شما کمک می‌کند. تأثیر زحل شما را تشویق می‌کند تا گفتگو را با هوی‌تان شروع کنید یا به دوست‌تان بگویید واقعاً چه احساسی دارید. زهره و اورانوس در روز پنج شنبه به هم می خورند که نشان دهنده این است بزرگ تغییراتی در زندگی عشقی شما که ظاهراً از هیچ به وجود می آیند. بسته به نحوه بازی ورق های خود در این هفته، پنجشنبه می تواند یک ارتقاء اساسی در زندگی عاشقانه شما داشته باشد.

قوس

این آخر هفته و شروع هفته تأثیری ملایم و عاطفی ایجاد می کند که شما را تشویق می کند که دیوارهای خود را فرو بریزید و جنبه رمانتیک رابطه خود را کشف کنید. چه به اولین قرار ملاقات می روید و چه در یک LTR محکم محبوس شده اید، این زمان عالی برای شیرین و مهربان بودن است. این ویژگی فوق العاده علامت شما نیست، اما آن را امتحان کنید، و واقعاً می توانید رابطه خود را تقویت کنید.

جوزا

در حال حاضر عشق زیادی برای تو وجود دارد، ماهی ها! این آخر هفته برای معاشقه، وصل کردن و قرار گذاشتن عالی است، و توجه بسیاری از افراد مختلف را به خود جلب می کنید! شما از افرادی DM دریافت می کنید که نوع همیشگی شما نیستند (اما هنوز برای شما بسیار جذاب هستند)، و افراد از طبقات مختلف به احتمال زیاد اکنون به شما نزدیک می شوند. به همه آنها فرصت بدهید! خوش بگذره! ول کن! این هست نه هفته ای که باید زندگی عاشقانه خود را فوق العاده جدی بگیرید.

هد شات جیک رجیستر

من از گفتن آن متنفرم، اما نباید انتظار اتفاقات زیادی در این هفته داشته باشید. در بیشتر موارد، شما احساس درونگرایی می کنید، و خیلی مشتاق نیستید که با دیگران ارتباط برقرار کنید. تنها اقدامی که انجام می‌دهید احتمالاً به شکل نتفلیکس خواهد بود، زیرا شما بسیار هستید نه علاقه مند به بیرون رفتن astro سه‌شنبه کمی مهلت می‌دهد و به شما پیشنهاد می‌کند که می‌توانید ارتباطات جدید هیجان‌انگیزی ایجاد کنید، اما اگر می‌خواهید از این اختر استفاده کنید، باید بیرون بروید و با این افراد ملاقات کنید!

ماهی ها

ماه ثور امشب برای وصل کردن و یا سرگرم کردن بچه‌های کوچک عالی است، اما هر چه هفته پیش می‌رود، عاشقانه و یک رابطه جدی جذاب‌تر به نظر می‌رسند. این بدان معنا نیست که شما نمی توانید هیچ لذتی داشته باشید! در واقع، انفجار اختر اورانین در روز پنجشنبه برای یک آدم رابطهی شگفت انگیز است! اما به طور کلی، زندگی عاشقانه شما در حال کند شدن است. این آب و هوای نجومی تماماً در مورد ایجاد یک رابطه قوی و ایمن است.

دلو

شما به زودی به یک لحظه مهم در زندگی عشقی خود خواهید رسید و از شما خواسته می شود که واقعاً به شریک زندگی خود متعهد باشید. خوش شانس ترین روز عشق برای شما سه شنبه است. در آن زمان است که باید به عشق خود ضربه بزنید/The Talk را با هوی خود شروع کنید، زیرا تأثیر خوش شانس مشتری به شما کمک می کند. اختر پنجشنبه سخت است. یک احساس پنهان یا یک راز در حال بیرون آمدن است، و می تواند مختل کننده واقعی رابطه شما باشد. مشکل خیلی کمتر از روشی که راه حل پیدا می کنید اهمیت دارد. حتما کار کنید با یکدیگر.

عقرب

من چند خبر تلخ دارم، لئو. مریخ روز شنبه به خانه دوازدهم شما (منطقه انزوا، سابقهای سایه دار و تکمیل چرخه ها) نقل مکان می کند، جایی که برای چند هفته آینده باقی می ماند. در حال حاضر، شما زندگی عاشقانه خود را متوقف می کنید، زیرا وجود دارد مقدار زیادی از آن گذشته ای که با آن سروکار نداشتی به جای اینکه سعی کنید احساسات خود را سرکوب کنید، روی احساس بسته بودن و کار کردن روی آنها تمرکز کنید. می دانم که این هفته چندان سرگرم کننده نیست، اما این یک روند ضروری است. به خودت یه لوح تمیز بده

باکره

باکره های مجرد بیشترین سود را از طالع بینی آخر هفته می برند. حرکت مریخ به سمت سرطان، ایجاد ارتباطات جدید را آسان‌تر از همیشه می‌کند، و اگر به یکی از خدمه خود فشار می‌آورید، این گذر می‌تواند به شما کمک کند با او کنار بیایید یا حداقل یک موقعیت FWB را شروع کنید. پایان هفته برای باکره های زوج بهترین است. ارتباط تثبیت کننده بین مریخ و زحل همراه با اتصال زهره/اورانوس به شما کمک می کند تا گام های بزرگی در زندگی عاشقانه خود بردارید، تجربیات هیجان انگیز را با شریک زندگی خود به اشتراک بگذارید و رابطه خود را تقویت کنید.

ترازو

چه اتفاقی می افتد: این آخر هفته، ماه در ثور خاکی و نفسانی است. روز شنبه، مریخ سرانجام پس از گذراندن چندین ماه در جوزا به سرطان منتقل می شود و شما را تشویق می کند که به احساسات خود گوش دهید و اجازه دهید احساسات شما به شما انگیزه دهند. عطارد و مشتری خوش شانس روز سه شنبه به هم متصل می شوند. روز پنجشنبه، مریخ و زحل با هم متحد می شوند در حالی که زهره به اورانوس، سیاره جدید و شگفتی ها برخورد می کند.

یعنی چی:

برج حمل

این آخر هفته متوجه می‌شوید که زندگی عاشقانه‌تان در حال کند شدن است. مریخ، سیاره میل جنسی، نشانه شما را ترک می کند، بنابراین شما دیگر به اندازه شاخ نیستید. اگر عصبانی هستید، این می تواند نشان دهنده گذار شما و شریک زندگی شما به سمت داشتن یک رابطه محکم تر و مطمئن تر باشد. اما اگر مجرد هستید، ممکن است با میل جنسی بسیار کم احساس خستگی کنید. طالع بینی روز سه شنبه برقراری ارتباطات جدید و یافتن شخصیت بالقوه بعدی خود را تشویق می کند، اما در روز پنجشنبه مراقب همسر سابق خود باشید.

سرطان

زندگی در این هفته بسیار کند می شود، به خصوص وقتی صحبت از زندگی جنسی شما می شود. شما احساس علاقه کمتری به ارتباط دارید، و ارتباطات عاطفی و تعهد جذاب تر به نظر می رسند. اگر هوس کرده اید، این عالی است، اما اگر مجرد هستید، ممکن است به خصوص احساس تنهایی کنید. اگر مجرد هستید و آماده همنشینی هستید، ارتباط بین عطارد و مشتری در روز سه‌شنبه باعث می‌شود با اعتماد به‌نفس‌تر و کاریزماتیک‌تر حرکت کنید، پس شلیک کنید.

ثور

جیک رجیستر (که بیشتر با دسته اینستاگرامش، @jakesastrology شناخته می‌شود) یک ترازو و نویسنده هفته‌نامه رابطهوسکوپ‌های Cosmopolitan است. او در جنوب شرقی کارولینای شمالی زندگی می کند و اوقات فراغت خود را به مطالعه طالع بینی، نوشتن طالع بینی، ساختن میم هایی با طعم زودیاک و اسکیت می گذراند. اگر طالع بینی و طنز را دوست دارید، او را در اینستاگرام و توییتر دنبال کنید!منبع

مریخ در علامت شما این آخر هفته میل جنسی شما را تا آخر بالا می برد و شما برای اقدام آماده هستید! ایجاد علاقه جدید به کسی آسان است و به احتمال زیاد جذب یکی از دوستانتان شده اید. اگر وضعیت FWB خوب به نظر می رسد، پنجشنبه روز خوبی برای پرسیدن است. اما اگر واقعاً به دنبال چیز جدی‌تری هستید، پیشنهاد می‌کنم روز سه‌شنبه زمانی که مشتری خوش شانس شانس را به نفع شما تغییر می‌دهد، به آن‌ها ضربه بزنید.

لئو