فال جنسی و عشق، هفته 23 سپتامبر 2022، سکسوسکوپ Cosmo

مجموعه فال سنبله

Bijoux Indiscrets
goodvibes.com

شلیک شوت خود را! کازیمی عطارد امشب یکی از بهترین گذرها برای ارسال یک پیام متنی مهم یا شروع یک مکالمه مهم است. همانطور که گفته شد، هنوز عطارد رتروگراد است، بنابراین اگر به رسمیت بخشیدن به آن فکر می کنید، کمی بیشتر صبر کنید. به جای گفتن «آیا می خواهی دوست پسر/دوست دختر/شریک من باشی؟» فقط به آنها بگویید که آنها را دوست دارید مقدار زیادیو شما آماده کاوش در مورد چیزهای جدی تر در آینده با آنها هستید.

باکره

راهنمای وضعیت جنسی

رابطه زودیاک Cosmo: داغ ترین موقعیت های جنسی برای هر علامت نجومی

در این هفته، وقتی نوبت به زندگی عشقی تان می رسد، احساسی (به طور غیر مشخص) احساس می کنید. اگر مشتاق هستید، این عالی است! عاشقانه راحت تر به وجود می آید و رابطه جنسی صمیمی تر است. با این حال، اگر به دنبال سرگرمی بدون رشته هستید، ممکن است بخواهید منتظر بمانید تا زمانی که زهره روز پنجشنبه وارد ترازو شود، قبل از اینکه کسی را پیدا کنید که با او ارتباط برقرار کند. گرفتن احساسات برای پرت کردن شما در حال حاضر کاملا تضمین شده است!

ماهی ها

این آخر هفته برای زندگی عاشقانه شما فوق‌العاده است، به‌ویژه اگر برای خرید و فروش در بازار هستید! اگر به دنبال FWB هستید، اکنون وقت آن است که از دوستان خود بپرسید که آیا می خواهند در رختخواب مشغول شوند یا خیر. با این حال، این بهترین زمان برای جدی گرفتن زندگی عاشقانه شما نیست – فصل ترازو، به علاوه ورود زهره به ترازو در پایان هفته، همه چیز در مورد بررسی گزینه های شما و نمونه برداری از انواع عاشقان مختلف است. به این ترتیب، می‌توانید فردی را پیدا کنید که برای شما مناسب باشد – فقط منتظر بمانید تا پس از پایان عطارد رتروگراد برای شروع کار جدی!

سرطان

فصل ترازو در مورد ایجاد ارتباطات جدید است، و شما در حال حاضر واقعاً این حالات را در آغوش می گیرید! اگر به دنبال یک ارتباط هستید، در پیدا کردن کسی جذاب برای فریب دادن با او مشکلی ندارید. اگر می خواهید یک دوستی را به یک موقعیت FWB تبدیل کنید، این آخر هفته است که به آن ضربه بزنید! یکشنبه، خوش شانس ترین روز عشق شما است، قوس، پس در پایان آخر هفته شلیک کنید. آماده باشید، زیرا در آستانه گذراندن اوقات فراغت هستید!

برج جدی

این آخرین هفته ای است که زهره، سیاره عشق و زیبایی در نشانه شماست، پس از آن نهایت استفاده را ببرید! از دوست خود بخواهید، به آن دوست جذاب در نوار نزدیک شوید، یا آن مسابقه جذاب Tinder را که به تازگی با آن ارتباط برقرار کرده اید، به ایمیل خود ارسال کنید، و مطمئناً موفقیت را خواهید یافت! در حال حاضر، کلمات شما دارای قدرت فوق العاده ای هستند، شما هاله ای مغناطیسی دارید و مردم عادل هستند در حال مرگ برای همراهی با شما قبل از ورود زهره به ترازو در روز پنجشنبه از این ستاره رابطهی استفاده کنید!

ترازو

کازیمی عطارد امشب یک “آها!” لحظه ای برای تو، برج حمل شما دقیقاً می‌دانید که در مورد رابطه‌تان کجا ایستاده‌اید، و دقیقاً می‌دانید که در آینده با شریک زندگی‌تان کجا می‌خواهید بروید. چون هنوز عطارد رتروگراد است، این چنین نیست بهترین با این حال زمان DTR است. زهره در پایان هفته وارد منطقه روابط نمودار شما می‌شود، بنابراین می‌توانید مطمئن باشید که به زودی فعالیت‌های زیادی خواهید داشت، خواه ناآرام باشید یا نه!

ثور

راهنمای سازگاری

له شدن شما سیگنال‌های متفاوتی می‌فرستد و ضرر زیادی به شما وارد می‌کند. این هفته به سراغ آنها بروید و رکورد را درست کنید. آیا آنها شما را دوست دارند؟ آیا آنها به چیزی جدی علاقه دارند یا فقط به یک ارتباط نزدیک هستند؟ اینها سوالاتی هستند که باید بپرسید تا بتوانید در یک صفحه باشید. مطمئن نیستید که اقدامات زیادی انجام دهید، اما می توانید این هفته را با دانستن اینکه دقیقاً در کجا ایستاده اید به پایان برسانید. با این حال، توقعات زیادی نداشته باشید – انتظارات فقط رنجش های از پیش طراحی شده هستند، و شما نمی خواهید احساس ناامیدی یا دلشکستگی کنید زیرا فکر می کنید چیزی وجود دارد که وجود ندارد.

قوس

ویبراتور با مضمون زودیاک

چه اتفاقی در حال رخ دادن است: امشب، یک عطارد cazimi وجود دارد، که اساساً کارت یک روزه شما بدون خروج از زندان برای مرکوری رتروگراد است – در واقع، این نشان دهنده نیمه راه بازگشت به عقب است. عطارد رتروگراد نیز امشب به علامت مورد علاقه عطارد یعنی باکره می رسد. سپس در روز شنبه، زهره با نپتون، سیاره اسرار و فریب، قبل از هماهنگی با پلوتون، سیاره قدرت و دگرگونی، در روز یکشنبه مخالفت می کند … در حالی که با عطارد نیز ارتباط برقرار می کند. خورشید نیز در روز یکشنبه مقابل مشتری خوش شانس قرار دارد. بله، روز شلوغی است!

طالع بینی برای روابط: راهنمای سازگاری کامل شما برای دوستان، عاشقان، خانواده و همکاران

DM های شما این آخر هفته پر می شود، سرطان! در واقع، یکسری دوست‌داشتنی‌ها هستند که سعی می‌کنند با شما همراه شوند – و تعدادی از افراد سابق هم هستند که علاقه‌مند به گرفتن تعدادی نیز هستند. این زمان عالی برای آزمایش زندگی عاشقانه خود (در داخل و خارج از رختخواب)، معاشقه با افراد زیادی، و گذراندن اوقات خوش بدون نگرانی در مورد تعهد است. شل بمانید و خوش بگذرانید و فعلاً برای هیچ یک از افراد بالقوه خود انتظارات زیادی نداشته باشید.

لئو

یک تانگ با تم زودیاک

سیاره عشق، زهره، هنوز در دوازدهمین خانه نمودار شما از چرخه‌های گذشته و ناقص است، بنابراین در این هفته فعالیت زیادی انجام نمی‌دهید – در عوض، می‌توانید روی معامله با سابق‌ها حساب کنید و از این زمان برای به‌هم زدن پایان‌ها استفاده کنید. و بسته شدن را پیدا کنید. خیلی جالب نیست، می دانم، اما گوش کن. یک خبر خوب در پایان هفته وجود دارد! زهره وارد یکی از نشانه های مورد علاقه خود می شود، شما امضا کنید، در روز پنج شنبه، که شما را به یک آهنربای کامل تبدیل می کند. شما در شرف ایجاد جادوهای زیادی در زندگی عاشقانه خود هستید!

عقرب

طالع بینی برای روابط: راهنمای سازگاری کامل شما برای دوستان، عاشقان، خانواده و همکاران

راکیج پرس
amazon.com

مجموعه فال سنبله
بند زودیاک برج ثور

این هفته به نقطه مهمی در زندگی عشقی خود می رسید، برج جدی. اگر کسی را به شدت تحت فشار قرار داده اید، این هفته زمان آن است که شلیک کنید. اگر با کسی ثابت قدم می‌زنید، اکنون وقت آن است که به رسمی کردن آن فکر کنید. فکر کلمه عملی این است: هنوز کاملاً DTR را انجام ندهید – فقط بفهمید که دقیقاً چگونه می‌خواهید آن مکالمه را شروع کنید، سپس پس از پایان مرکوری رتروگراد در 2 اکتبر، می‌توانید The Talk را شروع کنید.

دلو

هفته کمتر پرحادثه است، اما در روز سه شنبه، عطارد با پلوتون هماهنگ می شود، و چهارشنبه، مریخ و زحل جدی به هم پیوند می خورند. بالاخره روز پنجشنبه زهره وارد ترازو یکی از نشانه های مورد علاقه اش می شود!

معنی آن برای *شما*:

برج حمل

رابطه زودیاک Cosmo: داغ ترین موقعیت های جنسی برای هر علامت نجومی