فال جنسی و عشق، هفته 23 دسامبر 2022، سکسوسکوپ Cosmo

به طور کلی فصل برج جدی پر از پرچم‌های قرمز است تا جایی که پیشینیان دوباره به اطراف باز می‌گردند، و با تمام آب و هوای نجومی در برج جدی در این هفته – به خصوص عطارد رتروگراد – می‌توانید روی حداقل یک انفجار کامل از گذشته حساب کنید. معمولاً آسان است که آنها را کنار بگذارید و اجازه ندهید درام شما را آزار دهد، اما در حال حاضر اینطور نیست. سعی کنید آن را به زبان بیاورید تا بتوانید یک بار برای همیشه به هر نمایشی پایان دهید. اگر نمی توانید آن را تغییر دهید، فقط آنها را مسدود کنید و ادامه دهید.

ماهی ها

در حال حاضر، از شما خواسته می شود که در مورد زندگی عشقی تان صحبت کنید و رویاهای بزرگی داشته باشید. اگر به این فکر می کنید که دوست خود را بخواهید، این هفته ای است که باید آن را انجام دهید! آیا می خواهید قدم بعدی را در رابطه فعلی خود بردارید؟ اکنون زمان شگفت انگیزی برای شروع آن جلسه است. اوه، و BTW، اگر شما قبلاً از راه دور دارید، احتمالاً به زودی از آنها خواهید شنید.

جوزا

اختر این هفته احساس شما را بیشتر احساس می کند – اما به هیچ وجه بد نیست. این یک نوع نجومی ملایم و راحت است که به شما کمک می کند تا احساسات خود را باز کنید و صادقانه به اشتراک بگذارید. این یک هفته بسیار عاشقانه است! تنها مشکل عطارد رتروگراد است که از پنجشنبه شروع می شود. این امر منطقه ارتباطی نمودار شما را کاملاً وارونه می کند. ترجمه: پیدا کردن کلمات مناسب برای گفتن به عشق خود ناگهان دشوارتر می شود.

قوس

شما از آن دسته افراد خوش صحبت نیستید و به راحتی به سخنان بیش از حد عسلی دیگران اعتماد نمی کنید. وقتی صحبت از احساسات می شود، شما طرفدار زیادی نیستید. اما اختر این هفته از شما می‌خواهد که به جنبه عاطفی خود بپردازید، با شریک زندگی‌تان عاشقانه‌تر شوید و حرف‌هایتان را باز کنید. با بوهایتان زیبا، مهربان و حتی کمی بداخلاق باشید. سلفی های جالب تعطیلات، کسی هست؟! این برای آنها معنی زیادی خواهد داشت و به شما کمک می کند تا رابطه خود را تقویت کنید.

دلو

ماه دلو از یکشنبه تا سه‌شنبه از نظر همه چیزهای جنسی و عشقی برای شما عالی است: باعث می‌شود احساس سرحال‌تر، جذاب‌تر و اعتماد به‌نفس‌تری داشته باشید، بنابراین درخواست از کسی یا یافتن یک رابطه جدید بسیار آسان است. به غیر از این، اگر من جای شما بودم، انتظار عمل زیادی را نداشتم. بقیه هفته خیلی کم است، و چیز زیادی در جریان نیست، پس راحت باشید.

عقرب

جیک رجیستر (که بیشتر با دسته اینستاگرامش، @jakesastrology شناخته می‌شود) یک ترازو و نویسنده هفته‌نامه رابطهوسکوپ‌های Cosmopolitan است. او در جنوب شرقی کارولینای شمالی زندگی می کند و اوقات فراغت خود را به مطالعه طالع بینی، نوشتن طالع بینی، ساختن میم هایی با طعم زودیاک و اسکیت می گذراند. اگر طالع بینی و طنز را دوست دارید، او را در اینستاگرام و توییتر دنبال کنید!منبع

به نظر می رسد متأسفانه در این هفته فعالیت زیادی انجام نمی دهید. متاسفم، ساگ! در اواسط هفته، پتانسیلی برای عاشقانه وجود دارد، اما وقتی صحبت از هر چیز رابطهی به میان می‌آید، زیاد اتفاق نمی‌افتد. این هفته باید بیشتر در مورد یافتن تعادل باشد: آیا بیش از حد برای شریک زندگی خود انجام می دهید یا شاید کافی نباشد؟ آیا هر دوی شما چه در رختخواب و چه بیرون از آن احساس رضایت می کنید؟ اگر نه، چگونه می توانید آن را رفع کنید؟ اکنون زمان آن است که آن را بفهمید، هماهنگی پیدا کنید و به زندگی عشقی خود کمک کنید تا به حالت تعادل بازگردد.

برج جدی

چه اتفاقی می افتد: امشب، ماه در برج جدی است. روز شنبه عطارد و نپتون رویایی به هم وصل می شوند و روز یکشنبه ماه وارد دلو می شود. ماه در روز سه‌شنبه در ماهی‌ها فرو می‌رود و روز چهارشنبه، زهره به نپتون متصل می‌شود. روز پنجشنبه، عطارد در نشانه برج جدی در حالی که با زهره ملاقات می کند، به سمت عقب می رود، به این معنی که این قهقرایی خاص خواهد بود. قطعا درام رابطه را مطرح کنید

چه معنایی برای شما دارد:

برج حمل

با شریک زندگی خود چیز جدیدی را امتحان کنید … یا شخص جدیدی را در رختخواب امتحان کنید! این هفته است همه در مورد چاشنی چیزها در زندگی عاشقانه خود از نظر جنسی، این می تواند شبیه به هدر دادن لباس زیر زنانه جدید، خرید چند اسباب بازی جدید، ایفای نقش، یا به شکلی دیگر با شریک زندگی تان نامرتب باشد. از جنبه رمانتیک، این زمان عالی برای امتحان مکان های جدید برای قرار ملاقات شبانه یا یک سفر بداهه است. در حال حاضر، باید ذهن خود را گسترش دهید و دنیای اطراف خود را تازه تجربه کنید، و اگر بو را برای ماجراجویی همراه داشته باشید، از انجام این کار لذت بیشتری خواهید برد.

لئو

در تمام طول هفته، منطقه عاشقانه، رابطه و سرگرمی نمودار شما در حال روشن شدن است، بنابراین چه به دنبال عشق باشید و چه فقط یک سریع، وقتی نوبت به خوش شانسی می شود در حال حاضر بسیار خوش شانس هستید. با این حال، مردم در حال حاضر فقط به شکلی جادویی جذب شما نمی شوند. شما باید کمی کار کنید! خود را بیان کنید و صادق باشید. اگه میخوای چیزی بگی بگو! فقط خودتان باشید و می توانید توجه مثبت زیادی به خود جلب کنید و چند حرکت بزرگ در زندگی عاشقانه خود انجام دهید

ترازو

آغاز این هفته برای زندگی عاشقانه شما بسیار خوب است. ماه در دلو است و منطقه روابط نمودار شما را فعال می کند، بنابراین بهترین زمان ماه برای شلیک عکس یا واقعاً DTR است. با این حال، در اواخر هفته؟ نه چندان شما در حال انجام اقدامات کمی هستید، مگر اینکه فقط با خودتان بازی کنید، و کار کاملاً زندگی شما را تسخیر می کند. ممکن است اینجا و آنجا استراحت کنید تا با SO خود وقت بگذرانید، اما همانطور که گفتم – شغل شما در حال حاضر کاملاً بر همه چیز مسلط است.

باکره

شما یک هفته احساسی در پیش دارید، جوزا. اگر از قبل غمگین شده اید، ممکن است رابطه جنسی در حال حاضر صمیمی تر به نظر برسد، و احساس عاشقانه خاص تر است. اما اگر مجرد هستید؟ شما به شدت احساس تنهایی می کنید – به اندازه ای تنها هستید که ممکن است بخواهید به یکی از افراد سابق خود ضربه بزنید. توصیه من؟ نکن. این عطارد رتروگراد است، بنابراین افراد سابق در حال حاضر در حال بازگشت هستند، نیازی به همکاری نیست. فقط صبر کنید تا آنها به شما مراجعه کنند. اگر کسی است که فکر می‌کنید ارزش (دوباره) راه‌اندازی یک کشتی با او را دارد، اکنون روی معرفی او به زندگی خود کار کنید. همچنین، اگر مجرد هستید، مراقب باشید با چه کسی ارتباط برقرار می کنید! گرفتن احساسات اساساً در حال حاضر تضمین شده است.

سرطان

اگر به دنبال روابط عشقی جدید هستید، این هفته شماست، ماهی ها! اجتماعی ترین منطقه نمودار شما در حال فعال شدن است، و با کمک نپتون دوست داشتنی، می توانید به عنوان یک قایق رویایی بیایید. تنها مشکل اینجا این است که شما احساس می کنید خیلی مرموز، خجالتی و فریبنده، تا حدی که ممکن است شبیه خودتان به نظر نرسید – شما مانند یک نسخه جذاب و جذاب تر از خودتان رفتار می کنید که فکر می کنید دیگران می خواهند شما باشید. فقط خودت باش! همچنین، اگر به یکی از خدمه خود له می‌کنید، اکنون زمان خوبی است که از او درخواست کنید. فقط مطمئن شوید که این کار را قبل از شروع رتروگراد در روز پنجشنبه انجام دهید.