فال جنسی و عشق، هفته 23 دسامبر 2022، سکسوسکوپ Cosmo

شما یک هفته احساسی در پیش دارید، جوزا. اگر از قبل غمگین شده اید، ممکن است رابطه جنسی در حال حاضر صمیمی تر به نظر برسد، و احساس عاشقانه خاص تر است. اما اگر مجرد هستید؟ شما به شدت احساس تنهایی می کنید – به اندازه ای تنها هستید که ممکن است بخواهید به یکی از افراد سابق خود ضربه بزنید. توصیه من؟ نکن. این عطارد رتروگراد است، بنابراین افراد سابق در حال حاضر در حال بازگشت هستند، نیازی به همکاری نیست. فقط صبر کنید تا آنها به شما مراجعه کنند. اگر کسی است که فکر می‌کنید ارزش (دوباره) راه‌اندازی یک کشتی با او را دارد، اکنون روی معرفی او به زندگی خود کار کنید. همچنین، اگر مجرد هستید، مراقب باشید با چه کسی ارتباط برقرار می کنید! گرفتن احساسات اساساً در حال حاضر تضمین شده است.

سرطان

شما از آن دسته افراد خوش صحبت نیستید و به راحتی به سخنان بیش از حد عسلی دیگران اعتماد نمی کنید. وقتی صحبت از احساسات می شود، شما طرفدار زیادی نیستید. اما اختر این هفته از شما می‌خواهد که به جنبه عاطفی خود بپردازید، با شریک زندگی‌تان عاشقانه‌تر شوید و حرف‌هایتان را باز کنید. با بوهایتان زیبا، مهربان و حتی کمی بداخلاق باشید. سلفی های جالب تعطیلات، کسی هست؟! این برای آنها معنی زیادی خواهد داشت و به شما کمک می کند تا رابطه خود را تقویت کنید.

دلو

آغاز این هفته برای زندگی عاشقانه شما بسیار خوب است. ماه در دلو است و منطقه روابط نمودار شما را فعال می کند، بنابراین بهترین زمان ماه برای شلیک عکس یا واقعاً DTR است. با این حال، در اواخر هفته؟ نه چندان شما در حال انجام اقدامات کمی هستید، مگر اینکه فقط با خودتان بازی کنید، و کار کاملاً زندگی شما را تسخیر می کند. ممکن است اینجا و آنجا استراحت کنید تا با SO خود وقت بگذرانید، اما همانطور که گفتم – شغل شما در حال حاضر کاملاً بر همه چیز مسلط است.

باکره

چه اتفاقی می افتد: امشب، ماه در برج جدی است. روز شنبه عطارد و نپتون رویایی به هم وصل می شوند و روز یکشنبه ماه وارد دلو می شود. ماه در روز سه‌شنبه در ماهی‌ها فرو می‌رود و روز چهارشنبه، زهره به نپتون متصل می‌شود. روز پنجشنبه، عطارد در نشانه برج جدی در حالی که با زهره ملاقات می کند، به سمت عقب می رود، به این معنی که این قهقرایی خاص خواهد بود. قطعا درام رابطه را مطرح کنید

چه معنایی برای شما دارد:

برج حمل

برخی از اخترهای این هفته در واقع برای گفتگوهای DTR بسیار عالی هستند، اما نکته اینجاست: عطارد رتروگراد در پایان هفته شروع می شود، که یکی از بدترین زمان ها برای شروع یک رابطه جدید است. اگر آماده نیستید تا قبل از پنجشنبه وضعیت رابطه خود را ارتقا دهید، توصیه می کنم تا چند هفته آینده کارها را خیلی آهسته انجام دهید.

ثور

با شریک زندگی خود چیز جدیدی را امتحان کنید … یا شخص جدیدی را در رختخواب امتحان کنید! این هفته است همه در مورد چاشنی چیزها در زندگی عاشقانه خود از نظر جنسی، این می تواند شبیه به هدر دادن لباس زیر زنانه جدید، خرید چند اسباب بازی جدید، ایفای نقش، یا به شکلی دیگر با شریک زندگی تان نامرتب باشد. از جنبه رمانتیک، این زمان عالی برای امتحان مکان های جدید برای قرار ملاقات شبانه یا یک سفر بداهه است. در حال حاضر، باید ذهن خود را گسترش دهید و دنیای اطراف خود را تازه تجربه کنید، و اگر بو را برای ماجراجویی همراه داشته باشید، از انجام این کار لذت بیشتری خواهید برد.

لئو

در حال حاضر، از شما خواسته می شود که در مورد زندگی عشقی تان صحبت کنید و رویاهای بزرگی داشته باشید. اگر به این فکر می کنید که دوست خود را بخواهید، این هفته ای است که باید آن را انجام دهید! آیا می خواهید قدم بعدی را در رابطه فعلی خود بردارید؟ اکنون زمان شگفت انگیزی برای شروع آن جلسه است. اوه، و BTW، اگر شما قبلاً از راه دور دارید، احتمالاً به زودی از آنها خواهید شنید.

جوزا

اختر این هفته احساس شما را بیشتر احساس می کند – اما به هیچ وجه بد نیست. این یک نوع نجومی ملایم و راحت است که به شما کمک می کند تا احساسات خود را باز کنید و صادقانه به اشتراک بگذارید. این یک هفته بسیار عاشقانه است! تنها مشکل عطارد رتروگراد است که از پنجشنبه شروع می شود. این امر منطقه ارتباطی نمودار شما را کاملاً وارونه می کند. ترجمه: پیدا کردن کلمات مناسب برای گفتن به عشق خود ناگهان دشوارتر می شود.

قوس

به طور کلی فصل برج جدی پر از پرچم‌های قرمز است تا جایی که پیشینیان دوباره به اطراف باز می‌گردند، و با تمام آب و هوای نجومی در برج جدی در این هفته – به خصوص عطارد رتروگراد – می‌توانید روی حداقل یک انفجار کامل از گذشته حساب کنید. معمولاً آسان است که آنها را کنار بگذارید و اجازه ندهید درام شما را آزار دهد، اما در حال حاضر اینطور نیست. سعی کنید آن را به زبان بیاورید تا بتوانید یک بار برای همیشه به هر نمایشی پایان دهید. اگر نمی توانید آن را تغییر دهید، فقط آنها را مسدود کنید و ادامه دهید.

ماهی ها

اگر به دنبال روابط عشقی جدید هستید، این هفته شماست، ماهی ها! اجتماعی ترین منطقه نمودار شما در حال فعال شدن است، و با کمک نپتون دوست داشتنی، می توانید به عنوان یک قایق رویایی بیایید. تنها مشکل اینجا این است که شما احساس می کنید خیلی مرموز، خجالتی و فریبنده، تا حدی که ممکن است شبیه خودتان به نظر نرسید – شما مانند یک نسخه جذاب و جذاب تر از خودتان رفتار می کنید که فکر می کنید دیگران می خواهند شما باشید. فقط خودت باش! همچنین، اگر به یکی از خدمه خود له می‌کنید، اکنون زمان خوبی است که از او درخواست کنید. فقط مطمئن شوید که این کار را قبل از شروع رتروگراد در روز پنجشنبه انجام دهید.منبع