فال جنسی و عشق، هفته 18 نوامبر 2022، سکسوسکوپ Cosmo

سوتین بدون خط ملزومات پنبه ای در Starry Pin Up

Savage X Fenty
savagex.com

آرومش کن عقرب شما یک علامت آب هستید، بنابراین احساسات بسیار شدیدی را احساس می کنید و احساس می کنید بسیار در حال حاضر به شخص جدید علاقه مند است. ممکن است وسوسه شوید که در یک رابطه عجله کنید، یا حتی امنیت را فدای یک سریع کنید. قبل از اینکه روی آن ضربه بزنید، آن را بپیچید، مسابقات برنامه دوستیابی را در یک مکان عمومی ملاقات کنید، و غیره و این هفته خوب خواهید بود.

قوس

چه اتفاقی در حال رخ دادن است: امشب، خورشید پلوتون شش گانه است، سیاره قدرت و دگرگونی. روز شنبه، مریخ (که هنوز رو به عقب است) با نپتون مربع می شود و فضایی مبهم و احساسی ایجاد می کند. به اواسط اکتبر فکر کنید—مشکلات آن زمان در حال بازگشت هستند. خبر بهتر: خورشید در یکشنبه با مشتری خوش شانس هماهنگ می شود و روز دوشنبه، عطارد و زهره در علامت قوس با هم متحد می شوند. بالاخره سه شنبه اولین روز از فصل کمان 2022 است!!

این برای شما چه معنایی دارد:

برج حمل

فقط به این دلیل که احساس خوبی دارد به این معنی نیست که برای شما خوب است، بی‌بی. این برای غذا، نوشیدنی، دارو و بخصوص روابط شما با کسی هستید که رابطه جنسی عالی ارائه می‌دهد، یا ممکن است فوکوس خودکار داغ باشد، اما عادت بدی دارد که شبح‌بازی کند، یا باز نمی‌شود، یا نیازهای شما را در نظر نمی‌گیرد، یا مستقیما تا وقتی حال و حوصله ندارند شما را نادیده می گیرند. آنها می توانند یک روز احساس خوبی به شما بدهند و روز دیگر مانند زباله. وقت آن است که چکمه را به آنها بدهید تا بتوانید روی عاشقان جدید و بهتر تمرکز کنید.

ماهی ها

رابطه زودیاک Cosmo: داغ ترین موقعیت های جنسی برای هر علامت نجومی

لئو

راهنمای وضعیت جنسی

این آخر هفته، با انبوهی از چمدان ها سر و کار دارید. عادات روابط گذشته، الگوهای دردسرساز در زندگی عاشقانه شما، و خاطراتی از روابط قدیمی همه در حال ظهور هستند، و وظیفه شما این است که همه این احساسات را مرتب کنید. هر خاطره مثبتی را که دارید در آغوش بگیرید و تمام تلاش خود را برای یافتن یک پوشش نقره ای یا درسی که آموخته اید انجام دهید. حال و هوای فصل کمان، منطقه عاشقانه، رابطه و سرگرمی نمودار شما را برای ماه آینده فعال می کند، بنابراین زندگی عاشقانه شما بسیار هیجان انگیزتر می شود!

باکره

اگر چیزی می خواهی، باید بیرون بروی و آن را به دست آوری، باکره! شما نسبت به علائم دیگر خجالتی‌تر هستید، اما این هفته از شما خواسته می‌شود که از منطقه راحتی خود خارج شوید و شلیک کنید. اگر هرگز به دوستداران خود نگویید که چه احساسی دارید، آنها خواهند گفت نه سرنخ که شما حتی علاقه مند هستید. اگر می‌خواهید DTR انجام دهید اما هرگز در مورد آن با شریک موقعیت خود صحبت نمی‌کنید، آنها نمی‌دانند که شما آماده هستید تا کارها را به سطح بعدی ببرید. این هفته جسور باشید و پاداش خواهید گرفت!

ترازو

39.95 دلار

49.99 دلار

لرزاننده مینی ماساژور لوکس در تاریکی Lovehoney

عشق عسل
lovehoney.com

لرزاننده مینی ماساژور لوکس در تاریکی Lovehoney

طالع بینی شما در این هفته بسیار ساده است، سرطان، و این چیز خوبی است. اولویت اصلی شما در حال حاضر این است که از زندگی عاشقانه خود لذت ببرید! اینکه مجرد هستید یا غمگین فرقی نمی کند – این زمان بسیار خوبی است تا با یک فرد رابطهی کنار بیایید، در رختخواب ماجراجوتر باشید، و هر کاری که می توانید برای ادویه بخشیدن به همه چیز امتحان کنید! از آن لذت ببرید، زیرا هنگامی که فصل کمان شروع می شود، تمرکز خود را روی این موضوع متمرکز خواهید کرد تن در کار شما