فال جنسی و عشق، هفته 16 سپتامبر 2022، سکسوسکوپ Cosmo

این آخر هفته در حال و هوای فوق العاده ای هستید، اما به نظر نمی رسد که ارتباط های معمولی این کار را برای شما انجام دهد. شما می خواهید بیشتر. بنابراین، چگونه می توانید آن را دریافت کنید؟ اول، صادق باشید! از قبل به قرار خود اطلاع دهید که فقط یک غذای سریع نمی خواهید. حتی اگر در یک برنامه اتصال ملاقات کنید، هیچ ضرری ندارد که بگویید: “هی، من به دلقک کردن علاقه دارم، اما همچنین در بازار چیز کمی جدی تر هستم.” شما هرگز نمی دانید! آنها ممکن است به همان اندازه علاقه مند باشند. PS: فصل ترازو یکی از این فصل هاست بهترین اوقاتی از سال برای زندگی عاشقانه شما!

سرطان

ویبراتور با مضمون زودیاک

چه اتفاقی در حال رخ دادن است: امشب، زهره و مریخ، سیارات عشق، مربع هستند – به علاوه، خورشید در مقابل نپتون، سیاره اسرار و اسرار قرار دارد. عطارد در روز یکشنبه با مشتری خوش شانس مخالفت می کند، در حالی که خورشید با پلوتون، سیاره قدرت و دگرگونی هماهنگ می شود. سپس در روز سه‌شنبه، زهره با اورانوس، سیاره شگفتی‌ها وصل می‌شود و در روز پنجشنبه، خورشید وارد ترازو می‌شود و روز اول فصل ترازو 2022 را نشان می‌دهد!

یعنی چی:

برج حمل

مجموعه فال سنبله
رابطه زودیاک Cosmo: داغ ترین موقعیت های جنسی برای هر علامت نجومی
طالع بینی برای روابط: راهنمای سازگاری کامل شما برای دوستان، عاشقان، خانواده و همکاران

مجموعه فال سنبله

راهنمای سازگاری

یک تانگ با تم زودیاک

Bijoux Indiscrets
goodvibes.com

با زهره، سیاره عشق و زیبایی، در نشانه شما، شکی نیست که در حال حاضر توجه زیادی را به خود جلب می کنید! با این حال، مطمئن شوید که در مورد آنچه به دنبال آن هستید باز هستید. اگر منحصراً به دنبال اتصالات هستید، قبل از اینکه آنها را به محل خود دعوت کنید به افراد بالقوه خود اطلاع دهید. اگر به دنبال عشق هستید، قبل از اینکه با آنها ملاقات کنید، به آنها بگویید که چیزی جدی می خواهید. مطمئن شوید که برنامه های دوستیابی خود را نیز بررسی می کنید – به نظر می رسد یک فرد رابطهی روز سه شنبه وارد DM شما می شود!

ترازو

طالع بینی برای روابط: راهنمای سازگاری کامل شما برای دوستان، عاشقان، خانواده و همکاران

راکیج پرس
amazon.com

شما با سردی یا گوشه گیری دست و پنجه نرم می کنید، اما این آخر هفته، برای شما راحت تر است که دیوارهای خود را فرو بریزید و ابراز محبت کنید. اگر احساس شیرینی خاصی دارید، نترسید که به همسرتان بگویید چقدر برای شما مهم هستند. تا آنجایی که زندگی جنسی شما پیش می رود، این زمان بسیار خوبی است تا به او اجازه دهید در حالی که به آنها خدمات می دهید آرام بنشیند و استراحت کند. شگفت زده خواهید شد که چگونه فقط از تماشای خوشحالی شریک زندگی خود از شما خوشحال می شوید!

ماهی ها

شما هستید بسیار این آخر هفته، برج حمل، شاخ درآورده اید، و شما در انجام اقداماتی به بن بست رسیده اید. نکته حرفه ای: فقط به این دلیل که روحیه فوق العاده ای دارید به این معنی نیست که باید استانداردهای خود را پایین بیاورید تا سنگ های خود را از بین ببرید! اختر یکشنبه نشان می‌دهد که یک فرد رابطهی به شما نزدیک می‌شود، بنابراین شما حتی نیازی به نگرانی در مورد راه رفتن ندارید – و همچنین به نظر می‌رسد که همکارتان می‌خواهد شلوار شما را بپوشد. فصل ترازو = فصل کاف برای نشانه شما، بنابراین می توانید انتظار داشته باشید puh-lenty از عمل به راه شما آمده است!

ثور

راهنمای وضعیت جنسی

اخیراً شما و یکی از دوستانتان کمی لاس زده اید، و این آخر هفته، آنها در حال حرکت هستند! آن‌ها اولین قدم را برای همراهی با شما برمی‌دارند، اما این در دستان شماست که تعیین کنید رابطه به کجا می‌رود. عقرب، تو کاملاً شکارچی هستی، و آنها از گذراندن وقت با تو در داخل یا خارج از اتاق خواب خوشحال می شوند. شما در حال حاضر در کنترل هستید! با این حال، اگر به دنبال یک LTR جدی هستید، مطمئن شوید که کارها را آهسته پیش می برید. این عطارد رتروگراد است، پس از همه، که یکی از بدترین بار به DTR.

قوس

شریک زندگی شما آماده است تا رابطه شما را ارتقا دهد، اما شما احساس می کنید که او کمی سریع پیش می رود. معمولاً این باعث می‌شود که غریزه جنگ یا پرواز شما به وجود بیاید و ممکن است وسوسه شوید که به جاده بروید. در عوض، چرا نمی‌نشینید، نفسی نمی‌کشید و درباره مسائل صحبت نمی‌کنید؟ به جای رد کردن صریح آنها، چرا فقط به آنها بگویید “هنوز نه” یا “در حال حاضر نه”؟ آهسته گرفتن آن یکی از شماست کمترین کارهای مورد علاقه برای انجام، اما من فکر می کنم ارزش آن را خواهد داشت اگر فقط به آن ضربه بزنید.

برج جدی

تنش جنسی بین شما و آن عیار در خدمه شما وجود دارد، بنابراین اگر می خواهید یک موقعیت FWB را شروع کنید، این آخر هفته است! اما موضوع اینجاست. این عطارد رتروگراد است، بنابراین ارتباطات نادرست است خیلی به احتمال زیاد، و شما باید با نیت خود بسیار روشن باشید. اگر تنها چیزی که می خواهید این است که فریب دهید، نمی خواهید احساسات آنها را جلب کنند، و قطعاً نمی خواهید آنها را به عنوان یک دوست از دست بدهید. با نیت خود پیشاپیش رفتار کنید تا بتوانید از نمایش های غیر ضروری و دل شکستگی جلوگیری کنید.

باکره

اکنون همه چیز در دستان توست، برج جدی! شما در حال رسیدن به یک لحظه مهم در رابطه خود هستید و باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید همه چیز را به سطح بعدی ببرید یا همه چیز را از بین ببرید. آیا به اندازه کافی شریک زندگی خود را دوست دارید که به طور کامل متعهد شوید؟ یا فکر می کنید آنها کاملاً ارزشش را ندارند و می خواهند برای مدتی به تنهایی پرواز کنند؟ این هفته را به فکر کردن به چیزها بگذرانید و سعی کنید تا پایان دوره بازگشت عطارد از گرفتن هرگونه تصمیم محکم خودداری کنید.

دلو

بند زودیاک برج ثور

لئو

یک فرد سابق در این آخر هفته برمی گردد، سرطان، و شما ممکن است احساس کنید واقعا وسوسه شده برای اتصال مجدد من به شما پیشنهاد می کنم این کار را نکنید – آنها به دلیلی سابق شما هستند! اگر آنها ابتدا به شما پیام دادند، سخنان عسلی آنها را حقیقت تلقی نکنید. آنها احتمالا فقط به یک غذای سریع علاقه دارند و هیچ چیز جدی نیست. همانطور که گفته شد، اگر می خواهید وصل شوید، هیچ ضرری وجود ندارد – تا زمانی که بتوانید مرزهای سالم را حفظ کنید و از اتصال مطمئن شوید می ماند یک اتصال توقعات خود را پایین نگه دارید!