عکس کارت کریسمس پرنس هری و مگان مارکل 2022

نویسنده

دوک و دوشس SUssex

سال همچنین شاهد بود که سارابطه‌ها بیش از هر زمان دیگری درباره خود صحبت کردند. در ماه آگوست، مگان پادکست خود را راه اندازی کرد. کهن الگوها، با اسپاتیفای، با زنان تأثیرگذار از سراسر جهان مصاحبه می کند و داستان ها و دیدگاه های خود را در مورد زندگی، عشق و توانمندسازی زنان به اشتراک می گذارد. دسامبر همچنین شاهد عرضه سریال موردانتظار آنها در نتفلیکس با عنوان بود هری و مگان، شامل عکس‌ها و مصاحبه‌هایی که قبلاً با خانواده سلطنتی و همچنین خانواده و دوستانشان ندیده‌اند.منبع

سال 2022 سال مهمی برای سارابطه است. بهار امسال، این زوج برای جشن گرفتن بازی‌های Invictus به لاهه سفر کردند – دلیلی که نه تنها به قلب هری و مگان نزدیک بود، بلکه در طول سال‌ها برای رابطه آنها نیز معنای خاصی داشت. سپس در طول تابستان، آنها برای جشن پلاتینیوم ملکه الیزابت دوم مادربزرگ هری به بریتانیا بازگشتند، که نه تنها هفتادمین سال سلطنت ملکه را رقم زد، بلکه اولین حضور مشترک هری و مگان با خانواده سلطنتی را از زمانی که از نقش‌های خود کناره‌گیری کردند را نیز رقم زد. اعضای خانواده سلطنتی در سال 2020. این سفر در سپتامبر، زمانی که ملکه در سن 96 سالگی درگذشت، معنای ویژه‌ای پیدا کرد. هری و مگان بار دیگر با خانواده سلطنتی متحد شدند تا در سوگ درگذشت پادشاه محبوب عزاداری کنند.

برای طرفداران خانواده سلطنتی، فصل تعطیلات هدیه ای است که همچنان ادامه دارد. این به این دلیل است که در این زمان از سال، خانواده سلطنتی آرزوهای گرم تعطیلات و عکس‌های ارزشمند ۱۲ ماه گذشته را به اشتراک می‌گذارند. امروز شاهزاده هری و مگان مارکل پیام خود را برای پایان دادن به سال تاریخی خود منتشر کردند.