عکس های پخش فصل دوم “Jellowjackets”.

ژاکت زرد است سرانجام به فصل 2 بازگشت، و اولین نمایش شب گذشته در تئاتر چینی TCL در هالیوود به پایان رسید! بازیگران اصلی نگاه کردند واقعا باورنکردنی در این رویداد (برای عکس‌ها اسکرول کنید)، جایی که تازه‌واردان لورن آمبروز و سیمون کسل که به ترتیب در این فصل نقش Adult Van و Adult Lottie را بازی می‌کنند، به آنها پیوستند.

واقعاً نمی توانم برای تماشا صبر کنم ژاکت زرد وقتی اولین پخش فصل 2 فردا در Showtime پخش می شود. و منظورم از آن تماشا است ژاکت زرد و در اطراف ردیت ترول کنید که روی نظریه های طرفداران وسواس دارد. بدیهی است که هر دو به یک اندازه مهم هستند.منبع

در همین حال، لورن امبروز به این روزنامه گفت که با لیو هیوسون، بازیگر Teen Van برای ساختن نسخه بزرگسالان Van کار کرده است، و گفت: “ما دور هم جمع شدیم و با هم رفتیم و توانستیم کل فصل اول را با این شخصیت زیبا که لیو خلق کرده بود تماشا کنیم. من واقعاً برای ادامه این شخصیت احساس افتخار می کنم.” لیو همچنین خاطرنشان کرد که لورن “بازیگر بسیار خوبی است و من از دیدن اینکه او قرار است چه کار کند هیجان زده بودم. از اینکه ببینم وان قرار است بزرگ شده چگونه باشد هیجان زده بودم. این شخصیت او نیز اکنون است. و این بخشی از لذت آن است.”

وقتی صحبت از Adult Lottie می‌شود، سیمون نکاتی را در مورد آنچه طرفداران می‌توانند انتظار داشته باشند، ارائه کرد و گفت سرگرمی امشب که او “کاملاً خود را از Lottie که ما از فصل 1 می شناسیم بازسازی کرده است. او داخل و خارج از مؤسسات بوده است. و Lottie که امروز می بینیم عشق و نور و شفا و معنویت است.” به نظر خوب / شوم است!