عکس های مقایسه مرلین مونرو و آنا د آرماس “بلوند”.

مرلین مونرو بلوند آرتور میلر آنا د آرماس

نتفلیکس

بتمنگتی ایماژ

بتمنگتی ایماژ

نتفلیکس

یه لباس صورتی عالی دیگه…

مرلین در ساحل با ژاکت

آنا د آرماس مرلین مونرو بلوند نتفلیکس

فیلم کاملا لباس را میخکوب کرد. مرلین اغلب برای اولین نمایش ها از این بوآ استفاده می کرد. باید برگردونیمش؟؟

مرلین در آقایان بلوند را ترجیح می دهند

“الماس ها بهترین دوست دختر هستند” زندگی خود را به عنوان یک آهنگ دارد، اما بین دو آرماس که آن را در طلایی و هارلی کویین از مارگو رابی در حال انجام چرخش خودش در آن است پرندگان شکاری… این لباس صورتی ممکن است یکی از لباس های مرلین مورد علاقه من باشد. همه همیشه به دنبال لباس سفید هستند، اما چرا صورتی نه؟

مرلین در بعضیها داغشو دوست دارن

مرلین مونرو

اتحاد تصویرگتی ایماژ

آرشیو متحدگتی ایماژ

نتفلیکس

نمایشگاه مرلین مونرو

یکی دیگر از نقش‌آفرینی‌های مرلین که دست کم گرفته شده‌اند، اگرچه خود فیلم به‌عنوان یکی از بهترین کمدی‌های تمام دوران شناخته می‌شود، بیلی وایلدر است. بعضیها داغشو دوست دارن. او در این فیلم به طرز مسخره ای خنده دار است. صحنه ای که دی آرماس در این تصویر اجرا می کند، یکی دیگر از آهنگ ها و رقص های آن است.

مرلین در نیاگارا

آنا د آرماس مرلین نیاگارا

آنا د ارماس مرلین

آنها واقعاً همه جزئیات را دقیقاً در اینجا ، تا یقه یقه اسکی داشتند. در حالی که در این تصویر نمایش داده نمی شود، نمونه های دیگری نیز در آن وجود دارد طلایی جایی که د آرماس در نقش مرلین دقیقا همینطور گریه می کند و کف دستش تمام صورتش را پوشانده است.

مرلین از آن صحنه فیلم می گیرد خارش هفت ساله

نتفلیکس

این آخرین لباسی است که مرلین در آخرین فیلم (و در نهایت ناتمام) خود پوشید، سپس به نام چیزی باید بده، قبل از مرگش در سال 2015 در حراجی فروخته شد.منبع ژاکت کش باف پشمی ساحلی مرلین مونرو سانتا مونیکا

نتفلیکس

بارونگتی ایماژ

بتمنگتی ایماژ

مرلین مونرو روی توری مترو

منظورم این است که این یکی در واقع ترسناک است که چقدر این دو شبیه هستند – اما هی! این یک تصویر نمادین است، یکی از نمادین ترین تصاویر در فیلم و فرهنگ پاپ در تمام دوران. دادن تعهد کمتر از 150 درصد غیرقابل قبول است.

مرلین در حال فیلمبرداری چیزی باید بده

آنا د آرماس در نقش مرلین مونرو

ام. گرتگتی ایماژ

آنا د ارماس مرلین

پشت صحنه تئاتر مارتین بک

آنا د آرماس بلوند نتفلیکس مرلین مونرو

بتمنگتی ایماژ

در حالی که مونرو بیشتر به خاطر لباس هایی که در فیلم ها و مراسم می پوشید از نظر مد شناخته می شد، در خانه بیشتر به احتمال زیاد شلوار کاپری می پوشید.

مرلین در حال رانندگی گریه می کند

آنا د آرماس بلوند نتفلیکس

نتفلیکس

الماس بلوند آنا د آرماس بهترین دوست یک دختر است

مرلین مونرو در حال گریه کردن

آنا د آرماس برخی آن را دوست دارند، مریلین مونرو بلوند نتفلیکس داغ

دن کالیسترگتی ایماژ

آقایان بلوند را ترجیح می دهند

آرشیو مایکل اوکسگتی ایماژ

نتفلیکس

این تصویر از مرلین و آرتور میلر (با بازی آدرین برودی در طلایی و صرفاً به عنوان «نمایشنامه‌نویس» نام‌گذاری می‌شود)، ادای احترام مستقیمی به عکاسی است که عکاس سام شاو در خانه‌شان در همپتون‌ها در سال 1957 انجام داد. در این تصاویر، مرلین خندان و پابرهنه است و ظاهری بسیار طبیعی دارد، از گل‌های وحشی که در دست گرفته تا موهایش که موهایش را با موهای بی‌فرنگ درست نکرده است. برای اینکه ببینید فیلم از کجا الهام گرفته است برای بسیاری از نگاه ها و لحظات آرام تر، باید به پرتره های شاو از مرلین نگاه کنید.

مرلین در حال آرایش کردنش

مونرو در اولین نمایش

مرلین مونرو نقش های بسیاری را بازی کرد: یک بازیگر، یک خواننده، یک کمدین، یک مدل، یک ستاره، یک چهره عمومی و همچنین یک نماد جنسی و، خوب یا بد، یک تصویر. بسیاری سعی کرده‌اند سبک مرلین را تداعی کنند یا او را در فیلم‌ها و تلویزیون به تصویر بکشند، اما چهره مرلین مونرو در فرهنگ پاپ آنقدر قابل تشخیص است که تقریباً شبیه یک لوگو است. فیلم جدید که قبلاً به شدت در مورد آن صحبت شده است طلایی آنا د آرماس در نقش مرلین مونرو بازی می‌کند و تلاش می‌کند تا زیر این نماد قرار بگیرد. برای انجام این کار، طلایی بسیاری از فیلم های معروف مرلین مونرو را بازسازی کرد و از لحظات عکاسی کرد. قبلاً برخی صحبت‌های آنلاین در مورد اینکه آیا د آرماس حتی سعی کرده مانند مرلین مونرو در فیلم صدا کند یا نه وجود داشته است. طلایی، اما به سختی می توان انکار کرد که او شبیه مرلین مونرو است و من شواهد عکاسی برای اثبات آن دارم.

مرلین مونرو با آرتور میلر (نمایشنامه نویس)

استودیوهای قرن بیستم

مرلین مونرو

نتفلیکس

نتفلیکس

فیلم، در این صحنه، مرلین را نشان می‌دهد که به روش‌های متعددی صورت می‌گیرد. یادآور فیلم‌های زندگی‌نامه‌ای دیگر است من، تونیا و راکتمن، جایی که موضوع فیلم در یک لحظه از حالت پریشان به شادی مصنوعی و «روشن» تبدیل شده است. تصاویر بیشتری از مجموعه شاو وجود دارد که نشان می‌دهد مرلین به شیوه‌ای درون‌گرایانه آرایش می‌کند، اما این تصویر مشابه که در پشت صحنه تئاتر مارتین بک در برادوی گرفته شده است، کمی سبک‌تر به نظر می‌رسد.

مرلین در اولین نمایش هیچ کسب و کاری مانند تجارت نمایشی وجود ندارد

این آخرین عکاسی حرفه ای مرلین قبل از مرگ است. جورج باریس عکاس بود.

مرلین در شلوار

نتفلیکس

مرلین مونرو نیاگارا

نتفلیکس

مریلین مونرو بلوند هفت ساله نتفلیکس