عکس آرایش رایگان سلما هایک را در زیر “درخشش ساعت طلایی” فایل کنید

پول قبلاً گفته بود: “خوبی در مورد درمان‌های من این است که می‌توانید در 30 تا 45 دقیقه چهره‌ای واقعاً کشیده داشته باشید.” ووگ “همه آنها به دنبال ایجاد یک خط فک تیز، مشخص، گونه ای برجسته و تراشیده و ابرویی بریده شده هستند.” عکس های سلما هایک دقیقاً نشان می دهد که این تکنیک چقدر موثر است.

هایک علاوه بر ژن‌های غیرقابل انکار عالی خود، از تخصص متخصص صورت، ایوان پول، که درمان‌های فرکانس رادیویی غیرتهاجمی را انجام می‌دهد، بهره می‌برد که به لیفت، سفت، سفت شدن و به طور کلی سلامت پوست کمک می‌کند.

ساعت طلایی در طول سال‌ها مسئول عکس‌های غبطه‌انگیز بی‌شمار اینستاگرام بوده است. برای یک نمونه عالی اخیر، سلما هایک را ببینید، که سه تصویر از خود در حال غرق شدن در نور خورشید در عصر هنگام لذت بردن از تعطیلات با همسرش، رئیس و مدیر عامل کرینگ، فرانسوا هانری پینو، منتشر کرد. خورشید – به ویژه در هنگام غروب – کارهای شگفت انگیزی روی پوست صورت انجام می دهد.

محتوای اینستاگرام

او در توضیح این پست نوشت: «استنشاق جادوی اردن»، که نشان می‌دهد در حال بلند کردن صورتش به سمت خورشید در پس‌زمینه‌ای بیابانی در وادی رام است. این زیبایی 56 ساله که به وضوح از تمام خوبی هایی که یک دوز سالم ویتامین D به ارمغان می آورد لذت می برد، که آرایش کمی داشت، درخشان به نظر می رسید.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

این مقاله برای اولین بار در ووگ بریتانیا.


منبع