عکس‌های جدید بلا حدید را بعد از مردن موهایش به نام بلوند آسپن ببینید


باربیکور ممکن است روند مد باشد du jour در میان برندهای شناخته شده – و آنهایی که به ویژه از دیدن زندگی مارگوت رابی در پلاستیک در سال آینده هیجان زده هستند – اما وقتی نوبت به مدل مو می رسد، افراد مشهور بیشتری از رنگ پلاتین نمادین عروسک صرف نظر می کنند و سایه های ظریف تر را انتخاب می کنند. سوپر مدل بلا حدید آخرین کسی است که یک بلوند خنثی جدید را معرفی کرده است، اگرچه او مشتاق بود نامی بازاریابی پسندتر از “بلوند کثیف” را آزمایش کند. افسوس، حدید دوست دارد شما را به عصر “بلوند آسپن” خوش آمد بگوید.

دقیقاً “بلوند آسپن” چیست؟ جنا پری، رنگ‌ساز حدید، گفت ووگ او رنگ‌های قهوه‌ای تیره حدید را که قبلاً تیره بود، به بلوند کم‌رنگ تبدیل کرد، سپس با رنگ اضافی مخلوط کرد تا رنگ بژ-طلایی را که او آن را «بیبی بلا» یا «بلوند آسپن» می‌نامد، ایجاد کند. چرا “آسپن؟” آنجا بود که حدید ظاهر خود را آغاز کرد و در اوایل این هفته در فروشگاه پاپ آپ خواهرش Gigi’s Guest in Residence در محل تعطیلات شیک کلرادو شرکت کرد. به قول پری، نام مناسبی برای استایلی است که به‌عنوان «بکر و طبیعی» به نظر می‌رسد، اما برای کامل‌تر شدن، هزینه‌های زیادی دارد.

جیجی حدید و بلا حدید در آسپن کلرادو

اینستاگرام/[email protected]

بلا حدید با رنگ موهای جدیدش عکس گرفته است

اینستاگرام/[email protected]

حدید اولین نماد سبکی نیست که رنگ مشابهی را در این فصل به نمایش می گذارد. اوایل این ماه، کیم کارداشیان امواج پلاتین بدنام خود را به نفع بلوند عسلی خاکستری تیره کرد که ممکن است آنقدر که «گران قیمت» فریاد «طبیعی» نمی‌زند. آسپن قطعا تایید می کند.

مشاهدات افراد مشهور در لس آنجلس 17 دسامبر 2022

راچپوت/بائر گریفین//گتی ایماژ

با رها کردن رنگ آمیزی نکنید، مگر اینکه بودجه حدید متناسب با آن را داشته باشید – یا متعهد باشید که در چرخه روند بعدی ظاهر بلوند آسپن را حفظ کنید. حدید ممکن است فعلاً عاشق زندگی به عنوان یک بلوند باشد، اما وقتی صحبت از رنگ به میان می‌آید، او یک تغییر شکل بدنام است. در سال 2016، بزرگتر خواهران حدید در سال 2016 ادعا کرد که ظاهر تیره‌تر به بهترین شکل با روحیه او سازگار است. او گفت: “من فقط شخصیت تیره تری دارم.” جذابیت. و اینکه خواهرم بلوند است و من سبزه هستم، جدایی خوبی است. من یک کلاه گیس بلوند گذاشتم و فکر می کنم بازگشت به عقب برایم جالب است، اما از موهایم راضی هستم. بلوندها خیلی فرشته هستند. خواهر من می تواند از هر چیزی فرار کند.»

منبع