عناوین رسمی Archie و Lilibet بار دیگر در هوا هستند

در پایان روز، عناوین رسمی Archie و Lilibet به پادشاه چارلز می رسد (فکر می کنم یکی از مزایای پادشاه بودن). و تا کنون، او تصمیم گرفته است تا پایان مراسم رسمی سوگواری ملکه در 26 سپتامبر برای اعلام هر گونه اعلامیه صبر کند.

صادقانه بگویم، بودن در این خانواده بسیار استرس زا به نظر می رسد.
منبع

هری و مگان مدتهاست که گفته اند این خود عنوان مهم نیست. این واقعیت است که داشتن عناوین سلطنتی به آنها حق استفاده از برخی اقدامات امنیتی را افزایش می دهد. مگان در این مورد در مصاحبه خود با اپرا وینفری صحبت کرد و هری همچنان در دعوای حقوقی با دولت بریتانیا است تا امنیت خانواده‌اش را در زمانی که آنها در کشور هستند افزایش دهد. سارابطه‌ها ممکن است «خانواده‌های سلطنتی شاغل» نباشند، اما این باعث نمی‌شود که آنها کمتر از بقیه شرکت‌ها معروف یا خطر امنیتی باشند.

بلافاصله پس از مرگ ملکه الیزابت دوم، به طور گسترده گزارش شد که به عنوان نوه های پادشاه جدید، دو فرزند شاهزاده هری و مگان مارکل، آرچی و لیلیبت، به طور خودکار عناوین شاهزاده و پرنسس را به ارث خواهند برد. این چیزی است که شاه چارلز سوم مطمئناً می داند، زیرا پدربزرگ خود، پادشاه جورج بود که در سال 1917 این قانون را وضع کرد که به همه فرزندان و نوه های پادشاه فعلی به طور خودکار عنوان های شاهزاده و شاهزاده خانم اعطا می شود و از HRH (سلطنت او) استفاده می کنند. اعلیحضرت)، اگر آنها می خواستند.

با این تفاوت که در حال حاضر شایعاتی وجود دارد که حتی اگر فرزندان سارابطه به شاهزاده آرچی و پرنسس لیلیبت تبدیل شوند، باز هم ممکن است HRH را دریافت نکنند – زیرا از نظر فنی “خانواده سلطنتی شاغل” نیستند. یک منبع گفت خورشید، “این توافق است – آنها می توانند شاهزاده و شاهزاده خانم باشند اما HRH نه زیرا آنها خانواده سلطنتی کار نمی کنند” ، که طبق گزارش ها هری و مگان را “عصبانی” کرد. صادقانه بگوییم، کودکان نوپا احتمالاً نباید هیچ کاری “کار” کنند، اما حتی با رعایت قوانین گیج کننده خانواده سلطنتی، شاهزاده خانم بئاتریس و یوژنی نیز “خانواده سلطنتی شاغل” نیستند و همچنان عنوان HRH را دریافت می کنند.