عشق و مرگ: هر آنچه در مورد وسواس دروغ های کوچک بعدی شما می دانیم

سارا اوبری، رئیس محتوای اصلی، HBO Max می‌گوید: «این یک داستان گیرا درباره ناامیدی و خواسته‌های دو زن در یک شهر کوچک است که به یک عمل خشونت‌آمیز وحشتناک ختم می‌شود.»

الیزابت اولسن (WandaVision، دنیای سینمایی مارول، مارتا مارسی می مارلین) در نقش کندی مونتگومری، پاتریک فوجیت (تقریبا مشهور)، در نقش شوهر کندی، پت مونتگومری، جسی پلمونز (قدرت سگ، مرد ایرلندی، در نقش آلن گور و لیلی راب (نوار مناقصه، کوچک شدن) به عنوان همسر آلن، بتی گور. کریستن ریتر (مارول جسیکا جونز، بریکینگ بد) نقش بهترین دوست کندی، شری کلکلر، و تام پلفری (اوزارک) نقش وکیل دان کرودر را بازی می کند. (در مورد پلفری صحبت می کنیم، صبر کنید تا سه قسمت پایانی را ببینید). کیر گیلکریست در نقش کشیش ران آدامز، الیزابت مارول در نقش کشیش جکی پوندر و بروس مک گیل نقش قاضی تام رایان را بازی می کند.منبع

الیزابت اولسن در نقش کندی مونتگومری.

HBO Max

خلاصه رسمی چیست؟

طبق تبلیغات HBO Max، “عشق و مرگ داستان واقعی کندی و پت مونتگومری و بتی و آلن گور را روایت می‌کند – دو زوج کلیسا که از زندگی شهر کوچک خود در تگزاس لذت می‌برند… تا اینکه یک رابطه خارج از ازدواج باعث می‌شود کسی تبر را بردارد. الهام گرفته از شواهد عشق: داستان واقعی شور و مرگ در حومه شهر و مجموعه ای از مقالات از ماهنامه تگزاس (عشق و مرگ در دشت سیلیکون، قسمت اول و دوم)”

اگر با داستان آشنایی ندارید یا سریال Hulu را نمی‌خواهید، آب نبات (که در واقع تا دو ماه بعد تولید شروع نشد عشق و مرگ لینکا گلاتر می‌گوید فعلاً فیلم‌برداری را شروع کرده بود، حتی با وجود اینکه اولین فیلم منتشر شد. «دور باش، فقط برو سوار شو. اما آنها افرادی خواهند بود که از قبل داستان را می دانند. و به دلیل سریال Hulu یا آنها مقاله ها را خوانده اند یا یک فیلم تلویزیونی خیلی وقت پیش ساخته شده است. بدیهی است که داستان همچنان جذاب است. تنها چیزی که می توانم بگویم این است که حتی اگر چیزهای دیگری دیده باشید، به روشی واقعاً متفاوت با آن برخورد می شود. و جا برای انواع داستان سرایی وجود دارد. و این روشی بسیار متفاوت برای بیان این داستان است.»

چه کسی در گروه بازیگران حضور دارد؟

اولسن در نقش کندی.

جیک گیلز نتر

آیا باید قبل از تماشا در مورد آنچه اتفاق افتاده است بخوانید؟