عشق دوباره: هر آنچه در مورد درام رمانتیک جدید پریانکا چوپرا و سام هیوگان می دانیم

زمانی که در سال 2019 اعلام شد، عشق دوباره به صورت آزمایشی عنوان شد متن برای شما پس از رمانی به همین نام اثر سوفی کرامر در سال 2009 که بر اساس آن ساخته شده است. این داستان قبلاً در یک درام عاشقانه آلمانی زبان اقتباس شده است که در سال 2016 منتشر شد.

عشق دوباره هر چیزی را که در یک درام عاشقانه بخواهید ارائه می دهد: سرنخ ها – پریانکا چوپرا جوناس و بیگانهسام هیوگان – شیمی غیرقابل انکاری دارند، طرح به معنای واقعی کلمه باورنکردنی است، و نه تنها سلین دیون اولین بازی خود را در این فیلم انجام می دهد. او همچنین به موسیقی متن فیلم کمک کرد.

راب با کمک سلین دیون، موضوع آخرین پروفایل سلبریتی خود، راهی برای ملاقات حضوری با میرا پیدا می کند و سعی می کند قلب او را به دست آورد، حتی اگر راز او می تواند آنها را از هم بپاشد.

اگر از طرفداران فیلم‌های غیرواقعی اما بسیار عاشقانه هستید، مانند در ضمن من عاشقتم و جان عزیز، عشق دوباره قطعا برای شماست

این درباره چیست؟

پریانکا چوپرا جوناس و سم هیوگان در این فیلم به ایفای نقش می پردازند و سلین دیون اولین بازی خود را در نقش خودش انجام می دهد. نیک جوناس، شوهر چوپرا جوناس در IRL، نیز نقش ویژه ای در فیلم به عنوان یکی از «قراردادهای بد» میرا دارد. یک آرایش محرک ایجاد کنید.منبع

چه کسی در آن است؟

سونی پیکچرز

در اینجا همه چیزهایی است که تا به حال در مورد فیلم می دانیم:

میرا ری (پریانکا چوپرا جوناس) در غم مرگ نامزدش تا زانو شروع به ارسال پیامک های عاشقانه به شماره تلفن همراه قدیمی خود می کند که تصور می کند ارتباطش قطع شده است. وقتی روزنامه نگار راب برنز (سام هیوگان) یک تلفن کار جدید دریافت می کند، خود را در گیرنده پیامک های میرا می بیند. به جای اینکه به او بگوید که شماره اکنون متعلق به اوست، به او اجازه می‌دهد تا به او پیامک بفرستد و به آرامی نسبت به زنی که هرگز ندیده است احساساتش افزایش می‌یابد.

این بر اساس یک رمان است.