ظاهر تعطیلات هایلی بیبر، از جمله ناخن های لعاب دار با عصا را ببینید

او لباس خنثی را با چندین رنگ قرمز، از جمله یک کیف شانه ای کوچک و یک لبه براق به پایان رساند. این ستاره همچنین یک مانیکور با ترکیبی از ناخن‌های براق براق با نوک‌های فرانسوی قرمز را به نمایش گذاشت که به آن‌ها لقب «ناخن‌های لعاب‌دار عصایی آب‌نباتی» داد.

“من هرگز از آنها سر در نمی آورم. فکر می کنم ناخن های دونات لعاب دار در تمام طول سال کار می کنند. احتمالاً می توانید این کار را با هر رنگی که می خواهید انجام دهید. من روز گذشته ناخن هایم را درست می کردم و مانیکور کارم. زولا [Ganzorigt] این بود که “ما باید مروارید را روی سیاهی امتحان کنیم و ببینیم چگونه به نظر می رسد!” ما آن را امتحان کردیم، و به نظر بسیار عالی است.”

این مدل قبلاً برنامه های خود را برای مانیکورهای مضمون تعطیلات خود به اشتراک گذاشته بود BAZAAR.com، جایی که او همچنین در مورد تطبیق روند ناخن های براق خود با تمام فصول صحبت کرد.

این مدل نگاهی به جدیدترین ظاهر شبانه خود در اینستاگرام به اشتراک گذاشت، زیرا لباسی شیک پوشیده است که الهام بخش یک فصل مهمانی های تعطیلات است. بنیانگذار رود یک میکرو مینی LBD جاودانه از Miu Miu را انتخاب کرد که دارای یک یقه مربع، یک ردیف دکمه طلایی و یک نوار پارچه ساتن سفید در لبه آن بود. او این لباس را با چکمه‌های بلند تا روی زانو از چرم لاک و یک کت جلوی کراوات خزدار بزرگ که باز پوشیده و تا زانو افتاده بود ست کرد.

Quinci LeGardye یک نویسنده مستقل ساکن لس آنجلس است که فرهنگ، سیاست و سلامت روان را از طریق یک لنز فمینیست سیاه پوست پوشش می دهد. هنگامی که او در حال نوشتن یا چک کردن توییتر نیست، احتمالاً در حال تماشای آخرین درام K یا اجرای کنسرت در ماشینش است.

منبع

هیلی بیبر در تعطیلات با چرخش جشن بر روی ناخن های لعاب دونات خود زنگ می زند.

در اوایل این ماه، بیبر در یک ترکیب کاملا مشکی از ترکیب کت خز مصنوعی و لباس کوتاه در نیویورک پا به میدان گذاشت. او یک مینی لباس مشکی از سنت لوران را پوشانده بود، که پشتی کت و جزئیات ریزه‌ای را در امتداد پهلوها و روی نیم‌تنه نشان می‌داد، زیر یک کت خز مصنوعی مشکی جوهری از خانه مد فرانسوی. لوازم جانبی او ظاهر پر زرق و برق او را تقویت می کرد، از جمله کفش های پاشنه دار مشکی بند دار، کیف شانه ای چرمی، عینک آفتابی مستطیلی شکل کهربایی و جوراب شلواری شفاف از Calzedonia.

نیویورک، نیویورک 07 دسامبر هیلی بیبر در 7 دسامبر 2022 در مرکز شهر در عکس شهر نیویورک توسط تصاویر gothamgc دیده می شودThe StewartOfNY//گتی ایماژ