طالع بینی لئو تاروت: ژوئن 2023

هشت شمشیر: لئوی عزیز، به نظر می رسد که احساس گیرکردن در سر شما در این ماه به سر می رسد. ماه مارس زمانی برای شما خواهد بود که مستقیماً با چه کسی و چه چیزی به روح خود راه می دهید و در نهایت زباله ها را بیرون می آورید. این برای شما سالم نیست که به طور مکرر احساس فشار و سنگینی کنید، و اکنون آماده هستید که زندگی را به دست بگیرید و تغییرات بزرگی ایجاد کنید تا بتوانید خود را تازه کنید.

صادقانه بگویم، این ماه وقفه ای را که در آن بوده اید، منطقی خواهد کرد. شما نیازی به نگرانی در مورد زمان از دست رفته ندارید، زیرا این مفهوم به طور کلی بسیار نادرست است. چیزی به نام زمان از دست رفته وجود ندارد اگر به خود اجازه دهید در زمان سپری شدن آن حضور داشته باشید. پس سعی کنید لحظاتی را در تنهایی برای استراحت بیابید و شاید در این ماه برای مدتی گوشی و شبکه های اجتماعی خود را قطع کنید. من قول می دهم آن چشمان شیری خشن می توانند از استراحت و نور خورشید استفاده کنند. آیا با هر قدم صدای جیر جیر پرندگان و صدای ترش را می شنوم؟ به نظر می رسد پیاده روی، مزه کردن شراب، یا یک روز ساحلی می تواند در آینده شما باشد!

آوریل 2023

شش فنجان: لئوی عزیز، رویاهای گذشته شما ممکن است به تدریج از ماه فوریه به واقعیت تبدیل شوند. و برکات در اینجا خواهند ماند. برخی از شما ممکن است به بچه دار شدن فکر کنید یا احساس کنید که برای انجام کارهایی روی فرزند درونتان فراخوانده شده اید. در هر صورت، چراغ سبزی از کائنات برای ادغام انرژی معصومیت و تخیل در روال روزانه شما وجود دارد. شروع کنید به خودتان اجازه دهید احمق باشید و ببینید واقعاً چه کسی هستید. چیزی بسیار سعادتمندانه در مورد انرژی که در این ماه شما را احاطه کرده است وجود دارد، و شما از بیرون رفتن از منطقه راحتی خود و شروع به فکر خوش بینانه تر در مورد خود و زندگی که در حال زندگی هستید، بسیار سود خواهید برد.منبع

در این ماه شما با زهره (سیاره عشق، زیبایی و پول) در ثور در تاریخ شانزدهم ملاقات می کنید. این بدان معنی است که شما می توانید از اینکه چقدر زندگی می تواند خوب شود شگفت زده شوید. گرفتن؟ بسیار متفاوت از آنچه پیش‌بینی می‌کردید به نظر می‌رسد. اگر بتوانید امیال من محوری را که برای مدت طولانی به آن پایبند بوده اید رها کنید و در نهایت به آنچه که زندگی واقعاً در مورد آن است بپردازید، ممکن است یکی از افراد خوش شانس باشید. با این حال، اگر به مبارزه با فرصت‌های مناسب در عشق، شغل، خانه و دوستان ادامه دهید، فقط به این دلیل که آن‌ها آنطور که تصور می‌کردید به نظر نمی‌رسند، احتمالاً همچنان از آنچه که زندگی به شما برکت می‌دهد احساس سرخوردگی و ناامیدی خواهید کرد. با. من به شدت پیشنهاد می کنم که هر روز را با یک لیست سپاسگزاری شروع و به پایان برسانید، و چیزهایی (کوچک و بزرگ) را که برایتان اتفاق افتاده است بنویسید تا در نهایت آن احساس خفن را که در اعماق وجود شما وجود دارد، از بین ببرید.

فوریه 2023

اگر ماندن را انتخاب کنید، ممکن است در زندگی عشقی شما حرکتی رخ دهد، مانند برداشتن قدم بعدی. بنابراین اگر ترسی در مورد تعهد دارید، اکنون زمان خوبی است که از آن ها عبور کنید و شروع به اعتماد به خود، اطرافیان و روند تعمیق روابط خود کنید. اگر در حباب کوچک امن خود زندگی می کنید، این فقط شما را به این نتیجه می رساند. به‌جای تسلیم شدن در برابر ترس‌های فلج‌کننده یا حالت غلبه، این را در نظر بگیرید: اگر رویکرد خود را به زندگی تغییر دهید و شروع به پر کردن فنجان کنید تا بتوانید با تلاش بیشتر روابط بین فردی عمیق‌تری داشته باشید، چه می‌شود؟ همیشه مشکل همه افراد دیگر نیستند، لئو.

مارس 2023

دو پنتاکل: لئو، شما در این ماه این انتخاب را دارید که کاری را که همیشه انجام می دادید انجام دهید یا به شیوه ای شدید و قدرتمند تغییر دهید. برای برخی از شما، ممکن است حرکتی وجود داشته باشد. فرقی نمی‌کند در خیابان یا نیمی از دنیا دورتر باشید، فقط بدانید که به‌طور الهی هدایت می‌شوید تا این جهش ایمان را انجام دهید و اوضاع را تغییر دهید.