طالع بینی فصل لیبرا – آنچه در مورد فصل لیبرا 2022 باید بدانید

شما مدت زیادی در گذشته معطل شده اید، فصل عقرب و ترازو برای کمک به تعادل در زندگی شما اینجاست. مدیران سابق برمی گردند، مشاغل و پروژه های ناقص دوباره مرتبط می شوند و از شما خواسته می شود که برای همیشه از همه چیز عبور کنید.

قوس

شمع زودیاک لیبرا

خانه شهود
houseofintuitionla.com

28.00 دلار

این ماه همه چیز در مورد گسترش افق های خود و گسترش چشم انداز شما است. شما در حال ملاقات با افرادی هستید که کاملاً با شما متفاوت هستند و در این فرآیند چیزهای زیادی در مورد دنیای اطراف خود می آموزید. این روابط شما را به فردی باهوش تر، آگاه تر و باهوش تر تبدیل می کند، پس آنها را پرورش دهید.

ماهی ها

با توجه به اینکه فصل ترازو مناطق روابط نمودار شما را فعال می کند، ناگفته نماند که این زمان بسیار خوبی از سال برای زندگی عاشقانه شما و تیم شماست. شما به اندازه آنها مستقل هستید، برج حمل، اما هر زمانی که با یک دوست، همکار یا شریک زندگی تان بگذرانید، در حال حاضر به خوبی سپری می شود!

ثور

فصل ترازو به زندگی عاشقانه شما درخشش می بخشد! در حال حاضر ملاقات با افراد بالقوه جدید آسان تر از همیشه است. شما حتی احساس می کنید بیشتر برون گرا نسبت به حالت عادی، و شما با توجه و محبت همه نوع مردم مواجه می شوید. اگر وصل کردن کار شماست، این یک زمان شگفت انگیز از سال است. خوش بگذره!

سرطان

Libra: کتاب رنگ آمیزی کیهانی شما

14.00 دلار

بسته کریستال لیبرا

هلو و پیکسی
etsy.com

مشاوره رایگان: در این فصل ترازو با او یا دوست صمیمی خود تماس بگیرید و با آنها یک چیز بسیار سرگرم کننده برنامه ریزی کنید. با همکاران خود کمی دوستانه تر رفتار کنید – ممکن است یک دوست کاری را به یک دوست واقعی تبدیل کنید. اگر یکی از افراد سابق با او تماس گرفت، از طریق درام کار کنید و بسته شدن را پیدا کنید. تا زمانی که در حال حاضر با شخص دیگری ارتباط برقرار می کنید، می توانید بسیاری از جادوها را انجام دهید. لذت بردن!

طالع بینی فصل 2022 ترازو را برای نشانه خورشید/طلوع خود بخوانید:

برج حمل

ترازو نشانه روابط است، اما همچنین نشانه زیبایی شناسی و نشانه تعادل است. زندگی در خانه در حال حاضر برای شما کمی نامرتب است، و در این فصل ترازو، این فرصت به شما داده می‌شود که با برقراری ارتباط با هم اتاقی‌ها و/یا یاد بگیرید که بهتر با خودتان کنار بیایید، چیزها را اصلاح کنید، تزئین کنید و تعادل پیدا کنید. خانواده. در این ماه، شما خانه خود را به خانه تبدیل می کنید.

لئو

فصل ترازو به دلایلی مصادف با فصل دستبند زدن است – این بهترین زمان از سال برای ارتباط با دوستان جدید، همکاران یا یک هو جدید است! در طالع بینی، خورشید نمایانگر خود و منیت شماست، بنابراین هنگامی که در ترازو است-را نشانه روابط – شما تمرکز خود را به روابط یک به یک در زندگی خود معطوف می کنید. این هست نه وقت آن است که به تنهایی به آن بپردازیم هر زمان و هر جا که با شخص دیگری هستید، شانس موفقیت شما بسیار بیشتر است – و همچنین به احتمال زیاد اوقات خوبی را سپری خواهید کرد.

بسته کریستال لیبرا

بزرگترین مشکلی که ممکن است در فصل ترازو با آن مواجه شوید این است که ممکن است بیش از حد با روابط خود آشنا شوید. اگر همه چیز بین شما و طرفدارتان خیلی داغ نیست، ممکن است احساس کنید که همه اینها تقصیر شماست. اگر یک دوستی در وضعیت بدی باشد، ممکن است فکر کنید که شما به عنوان یک فرد بهترین نیستید. تا زمانی که یادتان باشد با هم کار کنید، می‌توانید بدون مشکل این مسائل را پشت سر بگذارید. اوه، هنوز تا 2 اکتبر عطارد رتروگراد است، پس برای مقابله با سابق خود آماده باشید!

در ماه گذشته، احتمالاً سازماندهی شده‌اید، سخت کار کرده‌اید، و اساساً هر کاری که می‌توانید انجام داده‌اید تا همه چیزهایتان را جمع کنید—فصل TBH، Virgo بسیار طاقت‌فرسا بوده است! چه در حال ورود به سال تحصیلی جدید باشید، چه با کارهای اضافی در اداره سروکار داشته باشید یا فقط سعی کنید در بالای لیست کارهای خود باقی بمانید، فکر می کنم وقتی می گویم زمان آن فرا رسیده است می توانم به جای همه ما صحبت کنم. یک استراحت خبر خوب! فصل ترازو از 22 سپتامبر آغاز می شود. نشانه های هوایی ترازو، جوزا و دلو در حال حاضر بیشترین شکوفایی را دارند، در حالی که نشانه های اصلی برج حمل، سرطان و برج جدی دوران شدیدتری را سپری می کنند.

Libra: کتاب رنگ آمیزی کیهانی شما

آدامز مدیا
amazon.com

شمع زودیاک لیبرا

همکاری و همکاری در حال حاضر کلیدی است. وقتی نوبت به زندگی عشقی شما می رسد، این بهترین زمان برای کار روی رابطه تان است با شریک تو. باز کردن با آنها آسان تر است، و همچنین راحت تر به آنها گوش می دهید. اگر نیازهای کسی برآورده نشد، می‌توانید درباره آن صحبت کنید و هر مشکلی را که دارید برطرف کنید. وقتی نوبت به زندگی اجتماعی شما می‌رسد، به راحتی می‌توانید گوشت گاو را بین خود و یک دوست له کنید، و می‌توانید یک دوست را به یک BFF تبدیل کنید. در محل کار نیز می‌توانید کارهای زیادی انجام دهید، تا زمانی که به یاد داشته باشید که کار گروهی باعث می‌شود رویاها کارساز شوند!

نشانه شما *واقعا* به چه معناست: کیف کتانی لیبرا

در حال حاضر همه نگاه ها به شماست! این لحظه بحرانی است، برج جدی، به خصوص وقتی صحبت از شغل شما می شود. شما در حال اتمام پروژه های بزرگ هستید و کار شما شناخته شده و پاداش می گیرد. همانطور که گفته شد، کمبودهای شما خواهد بود همچنین مورد توجه قرار گیرد و عواقب آن به سرعت برطرف خواهد شد. بهترین کار خود را به کار بگیرید، سخت کار کنید و ممکن است ماه را با افزایش حقوق یا ترفیع به پایان برسانید!

دلو

10.99 دلار

زندگی عشقی شما در حال حاضر بسیار صمیمی تر و وابسته به عشق شهوانی است، ماهی ها. فصل ترازو از شما می خواهد که خودتان را به شریک زندگی خود بسپارید به صورت کاملو اجازه دهید آنها نیز همین کار را برای شما انجام دهند. تا پایان ماه، احساس درگیری با عشق خود خواهید داشت. اما اگر مجرد هستید، مراقب باشید که با چه کسی ارتباط برقرار می‌کنید – گرفتن احساسات مهم کاملا تضمینی است.منبع

به معنای واقعی کلمه همه و مادرشان در حال حاضر به شما ضربه می زنند، لئو. شما مشغول فوکوس خودکار هستید، اما نه با کار – برنامه شما بیش از حد با گردش های اجتماعی و دور هم جمع شده است! شما در حال گذراندن اوقات بسیار خوبی با دوستان، خواهران و برادران و جامعه خود هستید و همچنین در حال ایجاد ارتباطات جدید نیز هستید.

باکره

HBD! شما شخصیت اصلی هستید، لیبرا! اکنون زمان مناسبی برای شروع پروژه‌ها، شغل‌ها و روابط جدید است که همگی در زندگی شما اهمیت طولانی‌مدتی خواهند داشت. تا جایی که می توانید زمان خود را با همنوع و دوست خود بگذرانید و می توانید با هم پیشرفت زیادی داشته باشید، نه فقط در رابطه خود، بلکه با اهداف و خواسته های جمعی خود.

عقرب

نشانه شما *واقعا* به چه معناست: کیف کتانی لیبرا

جهان شهری
cosmopolitan.com