طالع بینی تاروت ماهی ها: ژوئن 2023

هشت شمشیر: ماهی ها، ممکن است آنقدر خود را در یک چاله پیدا کرده باشید که به نظر می رسد هرگز نمی توانید خود را بیرون بیاورید. اما ماه ژوئن اینجاست تا در طول مسیر به شما یادآوری کند که هرگز خیلی گم نشده اید و پرونده شما هرگز ناامید نیست. شاید شما فقط به چند برد کوچک نیاز دارید تا به شما یادآوری کند که قدرت شما در درون شما زندگی می کند و نه هیچ کس دیگری.

دو تا از جام: اوه، ماهی ها! به نظر می رسد که عشق در هوا است و کائنات منتظر است تا شما قلب خود را برای دریافت تمام خوبی هایی که ارائه می دهد باز کنید. در آوریل بالاخره می توانید گذشته را کنار بگذارید و به خودتان اجازه دهید در حال حاضر بیشتر زندگی کنید. وقت گذاشتن بیشتر برای خودتان مناسب است – و عادتی است که باید برای شما ادامه پیدا کند.

منبع

بهترین سال 2023 شما چگونه است، ماهی های عزیز؟ تاروتسکوپ های ماهانه شما – یا طالع بینی تاروت، ترکیبی از کارت های تاروت و طالع بینی – اینجا هستند تا به شما کمک کنند. سوالات سختی از خود بپرسید، تغییرات لازم برای رشد را ایجاد کنید، و در مسیر کشف بالاترین خود ارتعاشی خود در سال پیش رو خواهید بود. طالع بینی تاروت می تواند بهترین راه را به جلو نشان دهد.

صرف نظر از اینکه چه مدت دوست، شریک زندگی، خانه، شغل یا هر تعهد دیگری در زندگی خود داشته اید، همیشه می توانید این سوال را داشته باشید که آیا این شخص یا تجربه هنوز هم با شما مطابقت دارد یا خیر. برای برخی از شما، این به سادگی به این معناست که افراد و چیزهای زندگی خود را زیر سوال ببرید و به پاسخ “بله، این هنوز هم مناسب است” برگردید. برای دیگران، این سوال ممکن است چیزی عمیق‌تر را کشف کند که شما ممکن است نادیده گرفته باشید، اما دیگر نمی‌توانید. شما مجبور نیستید برای هیچکس جز خودتان زندگی کنید، ماهی ها. ایجاد تغییرات بزرگ و ناگهانی که همه چیز را متزلزل می کند، گاهی می تواند تصمیم درستی باشد. بنابراین هرگز فراموش نکنید که چقدر شایسته یک زندگی شاد هستید و چگونه همیشه به شما اجازه داده می شود تا آنچه را که به نظرتان می رسد بازتعریف کنید.

می 2023

مگان رز یک اخترشناس، تاروت خوان و نویسنده ساکن لس آنجلس است که آثارش پل های جادویی و مواد را برای ایجاد تغییر واقعی ایجاد می کند. رز به عنوان یک راهنما برای مشتریان خود عمل می کند تا به آنها کمک کند تا روابط، شغل و همه چیز را در بین آنها هدایت کنند. بیشتر بدانید در themeghanrose.com و او را دنبال کنید Tiktok، اینستاگرام، و توییتر.

ژوئن 2023

پنج شمشیر: ماهی های من، به نظر می رسد که شما ممکن است با یک کشمکش درونی دست و پنجه نرم کنید که تغییر آن چیزی فراتر از بیان این جمله “خوب خواهد شد” را از شما می گیرد. شما باید روی جنبه‌هایی از زندگی‌تان که احساس دردناکی یا ناهماهنگی دارند، اقدام کنید تا اوضاع بهتر شود. به یاد داشته باشید، زندگی به این معنا نیست که با اشاره به چیزهایی که کار نمی کنند، احساس کنید که یک پروژه ثابت هستید. در واقع، مسیر پیش روی شما ممکن است این باشد که دست از انجام این همه کمک به خود بردارید و در واقع با آنچه اشتباه پیش می‌رود، بنشینید.

در ادامه بخوانید تا ببینید با طالع بینی ماهانه تاروت، یعنی ماهی، چه چیزی برای علامت شما در نظر گرفته شده است. و اگر راهنمایی بیشتری می خواهید، بررسی کنید زرق و برقطالع بینی هفتگی یا مشورت با سایر علائم زودیاک تاروتسکوپ ماهانه.

شما در این ماه از گفتگوهای سخت، تغییر روال خود برای هماهنگی با نسخه ای که مدام دنبال می کنید، و تعیین مرزهای بهتر با افراد زندگی خود برای اطمینان از پیشرفت خود سود خواهید برد. شما مورد تاسف نیستید و دیگر نیازی به ترحم خود ندارید. پس خودتان را با روزی ملاقات کنید که کاملاً قطع شده است، بدون لیست کارهایی که باید انجام دهید، و فقط فعالیت‌ها و افرادی که باعث می‌شوند احساس کنید نسخه کامل و کاملی از خودتان هستید. زیرا شما در حال حاضر کامل هستید همانطور که هستید.

آوریل 2023