طالع بینی تاروت لیبرا: ژوئن 2023

به عبارت دیگر، پیام ماه ژوئن این است که زمانی را از کاری که انجام می‌دادید دور کنید و به جای آن بر انواع رفتارها، عادت‌ها و روتین‌هایی تمرکز کنید که بالاترین خود شما انجام می‌دهد. من شما را تشویق می کنم که در سکوت و سکون بنشینید و سعی کنید خود برتر خود را تجسم کنید که به سمت شما می آید و به عنوان یک دوست در کنار شما می نشیند. از آنها بپرسید که چه چیزی را باید تغییر دهید و چه چیزی در زندگی شما قرار است ثابت بماند، سپس به خود برتر خود اجازه دهید بدون هیچ گونه قضاوتی در مورد پاسخ های آنها به شما پاسخ دهد. اجازه دهید پاسخ ها آزادانه به سوی شما جریان یابد. هنگامی که از این مکان ساکت و ساکت بیدار شدید، کمی وقت بگذارید و آنچه را که خود برترتان با شما به اشتراک گذاشته بود، یادداشت کنید. از ماه ژوئن برای تنظیم مجدد زندگی خود استفاده کنید و زندگی خود را به گونه ای آغاز کنید که با خود برتر شما همسوتر از نسخه قبلی شما باشد. فقط از این لحظه کنونی می توانیم تغییر ایجاد کنیم و هیچ زمانی بهتر از اکنون برای شروع وجود ندارد.

می 2023

سه شمشیر: ترازو، ممکن است این کارتی نباشد که در ماه ژوئن به آن امیدوار بودید، اما قطعاً کارتی است که به آن نیاز داشتید. سه شمشیر زنگ بیداری برای هر کسی است که ناخودآگاه زندگی را طی کرده و در مسیری بدون بازگشت سرگردان است. بنابراین اگر احساس می‌کنید گیر افتاده‌اید، بی‌الهام می‌شوید، یا کاملاً دلشکسته هستید، ماه ژوئن زمانی است که آن درد را بپذیرید و از آن برای رشد خود استفاده کنید. بگذارید این درد کاتالیزوری برای شما به زندگی مورد نظر شما باشد. غیرعادی نیست که سخت ترین لحظه زندگی یک فرد در نهایت بر بزرگترین خلقت او تأثیر بگذارد. و با شمشیرهایی که انرژی نشانه هوا را در تاروت نشان می‌دهند، این کارت به نوعی نشان می‌دهد که شما در مسیر درستی هستید، حتی اگر اوضاع تاریک یا دشوار باشد. به یاد داشته باشید که زندگی صرفاً قرار نبوده که در آسودگی و لذت زندگی شود. ما به تاریکی نیاز داریم تا روشنایی ما را به ما یادآوری کند.

در ادامه بخوانید تا با طالع بینی ماهانه تاروت خود، Libra، ببینید چه چیزی برای علامت شما در سال پیش رو در نظر گرفته است. و اگر راهنمایی بیشتری می خواهید، بررسی کنید زرق و برقطالع بینی هفتگی یا مشورت با سایر علائم زودیاک تاروتسکوپ ماهانه.

آیا آماده هستید تا بدانید برای سال 2023 چه چیزی در انتظار شماست، لیبرای عزیز؟ تاروتسکوپ های ماهانه شما – یا طالع بینی تاروت، ترکیبی از کارت های تاروت و طالع بینی – می توانند به شما کمک کنند تا به چیزی تبدیل شوید که همیشه آرزویش را داشته اید. فقط به خود یادآوری کنید که تغییرات پرانرژی می تواند چیز خوبی باشد – به سادگی به شما اجازه می دهد تا به فصل جدیدی از زندگی خود صعود کنید. سوال این است: آیا می توانید صبورانه تر و صبورانه تر برای خودتان ظاهر شوید؟ آیا به جایی که طالع بینی تاروت شما را راهنمایی می کند باز هستید؟

ده شمشیر: ترازو عزیز، می بینم که در این ماه چیزی را آرام می گذارید که مدتی است شما را آزار می دهد. اگر جنبه ای از زندگی شما به تاریخ انقضا رسیده است، این وظیفه شماست که آن را در سطل مناسب بیندازید و جلو بروید. این به معنای دیوانه شدن نیست که قیچی همه چیز، همه و هر تار مو را در این ماه قطع کند. معنی آن این است که شما از تقویت قوه تشخیص خود در مورد اینکه چه کسی (و چه چیزی) سزاوار فضایی در زندگی شما است سود می برد.

منبع

مگان رز یک اخترشناس، تاروت خوان و نویسنده ساکن لس آنجلس است که آثارش پل های جادویی و مواد را برای ایجاد تغییر واقعی ایجاد می کند. رز به عنوان یک راهنما برای مشتریان خود عمل می کند تا به آنها کمک کند تا روابط، شغل و همه چیز را در بین آنها هدایت کنند. بیشتر بدانید در themeghanrose.com و او را دنبال کنید Tiktok، اینستاگرام، و توییتر.

ژوئن 2023